Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Ale mnie wczoraj wpienil ten turek lizus znowu hehehe robilismy jakies zadania-nauczycielka kazala mi odp odpowiedzialam ta sie o czyms innym zagadala a potem wrocilismy do cwiczen Turek siedzi zaraz kolo mnie:P i nauczycielka znow spytala mnie-a ten jak wyskoczyl do niej !!! ze przeciez ja dopiero odp i teraz on musi:O nie cierpie lizusow-jak dla mnie moglaby mnie nigdy nie pytac hihi Nauczycielka nie miala zegarka-pyta tego turka ktora jest godzina- bylo przed 21 i ten jej tak powiedzial-lekcje konczymy po 21 Anglik go poprawil i powiedzial ze juz jest czas by skonczyc lekcje hihi (w ramach zartu) a ten znow wyskoczyl ze to nie prawda -ze on chetnie na lekcjach siedzi itd rece nam opadly-biedny nie zrozumial zartu :P nawet nauczycielka powiedziala do niego by sie wreszcie przymknal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo 🌻 looo matko, ten turek to dorosly facet a zachowuje sie jak dzieciak :o bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka dzieki😘 zawsze tepilam lizusow:P ale takiego jak on w zycieu nie widzialam heheh wazelina blee:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko🖐️:) hehe dobre choc trudno wyczuc co z nim nie tak-moze to narodowosc?W zeszlym roku mialam turczynke w klasie i tez wazelina byla:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem taka ze jak nauczyciel pyta to jestemostatnia osoba ktora sama sie zglosi do odp heheheh a ten az sie z nia o to klocil:Osztywniak i tyle hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) dziękuję ! dziękuję ! 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 i impreza od rana ! :D |_|🌼|_||_|🌼|_||_|🌼|_| |_|🌼|_||_|🌼|_||_|🌼|_| |_|🌼|_||_|🌼|_||_|🌼|_| |_|🌼|_||_|🌼|_||_|🌼|_| |_|🌼|_||_|🌼|_||_|🌼|_| |_|🌼|_||_|🌼|_||_|🌼|_| |_|🌼|_||_|🌼|_||_|🌼|_| |_|🌼|_||_|🌼|_||_|🌼|_| |_|🌼|_||_|🌼|_||_|🌼|_| |_|🌼|_||_|🌼|_||_|🌼|_| |_|🌼|_||_|🌼|_||_|🌼|_| |_|🌼|_||_|🌼|_||_|🌼|_| |_|🌼|_||_|🌼|_||_|🌼|_| |_|🌼|_||_|🌼|_||_|🌼|_| |_|🌼|_||_|🌼|_||_|🌼|_| |_|🌼|_||_|🌼|_||_|🌼|_| |_|🌼|_||_|🌼|_||_|🌼|_| |_|🌼|_||_|🌼|_||_|🌼|_| |_|🌼|_||_|🌼|_||_|🌼|_| |_|🌼|_||_|🌼|_||_|🌼|_|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo :) zagrać to dziś muszę ja ;):D idę szykować dalej laski do szkoły i do reszty wypowiedzi ustosunkuję się potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze chodzi o to samo hiihi jak dobrze ze dzis piatek ... tak mi sie chce spacccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa właśnie - zawsze chodzi o to samo tylko nieważne wtedy jak by spojrzeć , jak analizować to i tak zawsze my wychodzimy na france i oprawców(no bo my piłyśmy 2 dni pod rząd a one tylko jeden ) inni na tym forum chyba jakieś chody muszą mieć u modów :P bo wulgaryzmami łamie się regulamin na wszystkich tematach (zamknijmy kafeterię :P albo zróbmy słownik czatu jak moja córka ma na jednej stronie dla dzieci - słowa nie zatwierdzone w słowniku nie przejdą na publiczne forum :D ) zgadzam się z tym że forum nie jest pamiętnikiem ale też nikt nie ustala nam szablonów o czym piszemy a o czym nie - za to odpowiadamy same i piszemy tyle ile same chcemy i jak to było ? oliwa zawsze sprawiedliwa bo na wierzch wypływa ? zwłaszcza jak ktoś posiada dowody ;) delikatnie choć cisnęło mi się coś więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka euforka?? eternity ma urodzini hihihih .. Martoszka obudz soie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mam strasznego pecha...zresztą chyba nie dziwne mialyscie racje zebym z domu sie nie ruszala do pracy nie dojechalam bo samochod jecdnak nadal nawala zawiozlam malego do przedszkola i do mechanika zapytac co jest do licha on powiedzial ze to popmpa raczej paliwowa ale nie ma czasu jej wymienic :O zawloklam sie jakos do domu i czekam na mojego W zeby wymienil normalnie szarpalo mi w miescie samochodem,zatrzymywal sie...wszyscy mnie mijali a jak nie mogli to trąbili cwele jedne alez mi wstyd bylo nie dosc ze jechalam 20 na h to jeszzce mi gasl :P RAAAATUUUUNKUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🖐️:) Jutro z rana ide na ten aerobik:Dmialam isc dzisiaj ale musze jechac az do Antwepren:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka jak masz zaufanych mechanikow i auto jest ok to sie nie zastanawiaj a sprzewadca to moze jakis nie ten tego i moze z natury niezdecydowany hugo trza bylo turka w czache i po krzyku hihi u nas nadal chlapa i snieg mokry pada a mam dzis jechac do kolezanki na kawke...umowilam sie juz kilka dni temu....mam nadzieje ze moj naprawi mi te auto bo ja na miasto przez ronda i skrzyzowania sie nie wybieram takim jechac a ona mieszka na drugim koncu miasta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity mialo byc mysle inaczej a pisze inaczej to przez ten porypany dzien PRZEPRASZAM BARDZO:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o wyrozumialosc hihi jak pomyle jeszcze jakies imiona i nicki to odrazu prosze mnie w łeb walić OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka kupilam fajne rybaczki dla twojej malej .. mam nazieje ze beda oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela ja tez mialam caly pokoik w plakatach a teraz dzieciom nie pozwalam ani jednego powiesic....bo jak na nowe meble czy ściany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no ja tez mialam caly pokoj hihiih ... Gabi wiesza swoje obrazki tez .. plakatow nei zbiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×