Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

dziewczyna myśli,że jak pies ma rodowód i po chamionach,a do tego umie siad i waruj to od razu na wystawy się nadaje troszkę ją uświadomiłam......dużo pracy przed nią,ale jak jej naprawdę będzie zalezało to może faktycznie zacznie go wystawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie szaro-buro za oknem.....a niby słońce miało być weź jakąś tabletkę na ten ból głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️u mnie tez pochmurno ale nie pada i w miare cieplo siora przyszla [pilnowac dzieci a ja za godzine do gina smaruje jeszzce ogarne chate bo jak wroce od lekarza to kol.ma do mnie wpasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka Ty serialowiczko :D ide spac nie wiem jak Wy ale ja ostatnio jakas przemeczona jestem chyba przez ta pogode gdyby swiecilo slonko byloby :classic_cool: a tak.. dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja ruszac sie nie moge, takie skurcze lapia mnie na wysokosci klatki ale z tylu,ze szok,jakby mi klate sciskalo i zebra,ani wstac ani wlosy zwiazac nawet,dzis rano sie poryczalam az z bolu,wzielam teraz Tramal zobaczymy,co za gowno wlazlo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ uuu ciatek .. to lekarz sie klania .. to nie boli palec u nogi .. zaniemozesz i co do roboty nie pojdziesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tabletce lepiej,czuje troche ze boli ale przynajmniej skurcze mnie tam nie lapia,moge sie obrocic,tyle ze tak silna jest ta tabletka (to sobie wyobrazcie jaki to byl bol) ze teraz zle sie czuje,zjadlam troche bo musialam,moze lepiej bedzie,ona porownywalna do Ketonalu, wlasnie jak 6 lat temu to mialam to Ketonal mialam przypisany.............zbieram sie po mala,mam nadzieje ze dojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ciastek :( marsz do lekarza !!! Albo Cie przewialo albo jakis stan zapalny -na tabletkach przeciwbolowych daleko nie zajdziesz ! Okropna pogoda dzisiaj:Opada i pada i pada 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my robilismy czoraj kopiec kreta .. i wlasnie sie zajadamyy .. hmmmmmmmmmmmm jamiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasniewrocilamz robotyi jestem jakas zrypana....ale mysle ze zaraz jak ccos wchlone do zoladka to stane na nogi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo juz dawno stronki nie mialam wiec dawac salate a ja musze dalej spadac na zakupy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam Wam wlasnie przypomniec ze dzis spimy godzine krocej ale mnie Pestka wyprzedzila uuuf spakowalam nas-jutro wylatujemy-i jak zwykle mam cykora przed lataniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz lecisz??? juzz? heheheh a jak sie przestawia? bo ja jak zwykle nie wiem .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka jutro lece a czas przestawiamy o godzine do przodu np dzis jest 21 a jutro o tej porze bedzie 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez leci hihi ale ciii bo oficjalnie to nie moze:Pbo tu maja jakies dziwne zasady w szkole:O w czwartek juz bedzie w szkole hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×