Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja też mam antywira i mi nie otworzy stronki jeśli wykryje zagrożenie,tylko komunikat wyświetla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea🖐️ ja ez mam antywira i jak jest niebezpieczenswto tez komunikat sie pokazuje ech juz sama niewiem hihih moja corka przed chwila miala mine jakby to zupa chciala ja zjesc:Pwiec kazde dziecko w domu kreci nosem z jedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem :) co za dzien - zaczal sie od wielkiej klutni w autobusie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nawet stronki nie zaliczylam 😭 Hugo, lap 🌻 za szybkie paluszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdzilamze juz sie dzin nie ucze:Pcos dnia niemam do nauki:P wcinam ciemne markizy przekladane masa bananowa:)mniam hihih tylko jedno bo na diecie jestem;)hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, klocilam sie z kierowca bo nie chcial zjechac na przystanek tylko kazal mi wyjsc na srodek ulicy zeby zatrzymac autobus!!!! A potem z 13letnia smarkula co chciala bardzo komentowac wydarzenie - nazwalam ja little shit, ale balam sie ze moze miec noz w kieszeni... qrka, co za poranek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham Wam ze szkólki bo czekam na nagranie :) Zle sie wyrazilam, wirus nie jest w stronie NK tylko w zdjeciach które otwieracie czy wiadomosciach, jesli kto ma trojany lub inne cudowne wirusiki to mozecie sobie nabyc takiego gratisika otwierajac jego stronke :) ja nie mam zednej sciany ognia, bo i tak musialam potem skanowac komputer i znajdowal mnostwo bledów, chyba codziennie musiala bym ja aktualizowac a ja za leniwa jestem, wole dobry scaner :) Uciekam do slowek moich ukochanych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea Erw szkoda zycia na takie stresy \-/ na uspokojenie :) nie wiem co mi wyjdzie bo klaiatura jest zaprogramowana na j angielski ;) i tak im tu za duzo pozmienialam z nudow w tych komputerach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina za stronke 🌼 Dea 🌼 😘 za poranne przezycia aaaaa to takie buty z tymi wirusami no jak na razie mam szczescie do nie zbierania swinstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annna hihi nawte Ci wyszlo to pisanie na angielskiej klawiaturze:) ja jescze mam czas do szkoly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ale przeżycia! masz na uspokojenie nerwa🌻 Ja to kiedyś kierowcę autobusu do złego namówiłam ;) Nie cierpię rowerzystów na drodze,szczególnie jak maja obok ściezkę rowerową.No i kiedys podpuściłam kierowcę,że co będzie się wlókł za rowerzystą,który środkiem jedzie a obok ma ścieżkę.Kierowca kilka razy klaksonem go pogonił i rowerzysta chcąc,a raczej nie chcąc na ścieżkę zjechał!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia hahahaha:D ja tu autobusami nie jezdze wiec nie namawiam do zlego;)hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o rowerzystach to lepiej pisac nie bede bo zaraz mnie nerw wezmie:Ptu bym ich wszystkich na suchej galezi powiesila:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×