Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ oj byle do wiosny u mnie -8,biało - śnieg nie miał od czego stopnieć starsza w domu(to znaczy biega na podwórku z koleżanką brrrr) bo szkoła zamknięta -w taką pogodę włącza się tu lokalne radio i nasłuchuje czy aby nie trzeba w domu zostać (dobrze jeszcze że my mamy niedaleko w razie gdyby się nie posłuchało) a zamknięta bo mają awarię centralnego ogrzewania ,jak i większość szkół z komunikatu młoda poszła normalnie ale pewnie na przerwach będą siedzieć w szkole bo plac śliski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka tego jeszcze nie pisali,żeby bułki w aucie zamarzały!!! Ale jak wczoraj w Makro było to stwierdziłam,że w tych chłodniach gdzie mięso trzymaja jest tak...........ciepło w porównaniu z tym co się na dworze dzieje!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na dzień dobry fatum;) Hugolina dasz radę na egzaminie ,jak zawsze ;) Martoszka bułki zamarzły ????!!!!!! dżizas , pakujta się i tam gdzie cieplej trzeba jechać ! mój mąż właśnie przytaskał akumulator do domu - auto jak na razie nie chciało odpalić :o dobrze że ma na popołudniu i słońce wychodzi to trochę w promieniach odtaje iiiiiiiii tak sobie pomyślałam jak moje ziemniaczki w szopce na ogrodzie :o w domu miałam trochę w worku więc nie chodziłam , ale tamte w worku papierowym to może trochę zaizolował nic no ,trzeba zobaczyć czy nie trza po nowe jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity,bo u was to w ogóle o wszystkim trzeba się z radia dowiadywać!!!! pamiętam jak przyjaciółka uczyła się do testów na prawko w Angli....jedno pytanie brzmiało -co należy zrobić jak wjedziesz do tunelu? ja jej - zapalić światła....a ona - no to nie zdałaś!! masz radio włączyć!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity🌻 macham jeszcze raz🖐️:) Martoszka czyli masz zamrazalke na dworze ! u mnie nawet slonko swieci ale i tak jest nadal - 12 na dworze a nauke idzie mi jak krew z nosa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięks 😘 hehehe no tu trzeba mieć uszy otwarte na komunikaty - są wszędzieeeeeeeeee ;) gdzieś mi się nawet obił żart o uszy w stylu że angol czegoś nie zrobi bo mu przez megafon nie powiedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ziemniaczków na razie nie chce mi się wychodzić :p za zimno a na dziś akurat jeszcze mam w domu ale zaraz poślę na zwiady \"umyślnego\" czyli mojego ślubnego ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie rano - 16 było i mój jak poszedł po bułki to się cieszył,że pies na szczęście długi włos ma i nie zamarzł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam jak to ja wczoraj księdza przyjmowałam :D oczywiście kropidła nie kupiłam hihihihihi najpierw przyszli chłopcy zapowiedzieć księdza,zaśpiewali kolędę,w garści mieli skarbonkę,wrzuciliśmy im po piątaku i poszli.....pies tylko zdziwiony co to za dwaj w czerwonym przyszli i zamieszanie zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooooooo matko ! moje dziecię na sanki poszło ! jak jej dupa przemarznie to będzie miała sanki :P poubierała się jak mogła - z racji tego że ostatnie zimy były normalne ;) i raczej nie jeździmy nigdzie uprawiać sporty zimowe nie mamy typowo śniegowych ubrań tylko moja poszła w normalnych butach (trapery) a koleżanka w gumowcach brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za chwilkę dzwonek i przyszedł ksiądz....sam mój otwierał drzwi,ja w pokoju byłam....patrzę,a ksiadz oczy jak 5 zł ma na Izzy!! myślę,może się jej boi,bo duża.....i dawaj tłumaczę księdzu,że pies nie gryzie i nie trzeba się go bać ksiądz machnął ręką i wali tekst - aaaa....to tutaj mieszka ten najbardziej rozpoznawalny i charakterystyczny pies na całym osiedlu!!! no i zdębiałam!!!!!! tego,ze ksiądz chodząc po kolędzie będzie chciał o psie rozmawiać,bo mu się od dawna podoba to się nie spodziewałam :D:D:D chyba nawet nie zauważył,że kropidła nie miałam hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ministranci mieli skarbonkę na jakiś cel czy dla siebie ? u nas dostawali zawsze do ręki -ładne sumki sobie co roku nazbierali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz,że nie wiem na co ta skarbonka? może potem się dzielili.... w zeszłym roku ministranci też do ręki dostali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia dobrze że o psie chciał rozmawiać ! w czasie jak mój Tato był radnym w gminie (i potem jeszcze też ) to ksiądz o polityce ino nawijał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
............18 500 na liczniku,więc na rozgrzewkę stawiam :) \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ciekawe jak pójdę popołudniu po młodą to ile osób w klapkach zobaczę :P hahaha słońce będzie świeciło więc wszystko możliwe :P przed świętami widziałam laskę w tych plastikowych/piankowych clogsach plażowych a zimno już było :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity jak miałaś sławnego ojca to co się dziwisz,że ksiundz z nim na tematy zawodowe gadał ;) mnie osobiście z lekka ogłuszył tym psem,bo pierwsze pytanie jakie mojemu zadałam jak ksiądz wyszedł to było - a skąd ten ksiądz naszego psa zna??? okazało się,że ksiądz często chodzi na ostatnie namaszczenia i robi to rano,gdy mój z psem po bułki chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🌻🌻🌻:D🌻🌻😘🌻 🌻🌻🌻:D🌻🌻😘🌻 🌻🌻🌻:D🌻🌻😘🌻 🌻🌻🌻:D🌻🌻😘🌻 🌻🌻🌻:D🌻🌻😘🌻 🌻🌻🌻:D🌻🌻😘🌻 🌻🌻🌻:D🌻🌻😘🌻 🌻🌻🌻:D🌻🌻😘🌻 🌻🌻🌻:D🌻🌻😘🌻 🌻🌻🌻:D🌻🌻😘🌻 hehe przynajmniej ksiadz sie nie upomnial o kropidlo:D ja pamietam jak w domu rodzinnym ksiadz po koledzie chodzil-mieszkalam na parterze -wiec u nas zostawial kurtke i zaczynal od gory-a jak do nas doszedl o juz byl pijany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kaloszy na nzime to w belgii tez tak chodza:O a co ostatnio dziwnego widzialam-byl mroz jakies -10 na dworze a koles z otwartym dachem jechal w samochodzie !!! bo przeciez slonko swiecilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiądz to się nawet pytał czy Izzy miała młode???? śmieję się,że w razie czego to dla PEta miałabym dobry dom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie mam olewatory do nauki:P niewiem czy to dobrze hihi ale co bedzie to bedzie -nie bede dziobac teraz w ksiazkach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×