Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zingzu

Dlaczego on nie chce

Polecane posty

Gość nsowa
Bver po prostu na Twojej drodze jeszcze taka nie stanęła, bądź dobrej myśli i wiecej śmiałości- kobiety nie gryzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Blondi. Kolacje przy swiecach, seksowna bielizna, kapiele relaksacyjne juz byly :( Moze on kiedys by mi zrobic niespodzianke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh.. od kiedy mieszkam ze swoją dizewczyną tez nie mam wiecznej ochoty na sex z nią. Kochamy się raz, dwa w tygodniu (natomiast o innych laskach myślę bezustannie).. Jednak kiedy było gorąco i zaczeła po mieszknaiu chodzić w samej bielizne.. nie moglem się opanowac i robilismy to z 5 razy dziennie.. Grunt to wybić się z rutyny. Ale fakt faktem.. jesto to swego rodzjau \"szarpanie się na siłe\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie boje ze juz tego dluzej nie wytrzymam. Nie chce tak zyc... Dlaczego facecie zawsze na poczatku sie mega staraja, a potem zero... Jest juz moja i mam gdzies jej potrzeby i tak nie odejdzie. Czulosc, namietnosc, seks są bardzo wazne w zwiazku!!! I chyba tylko kobieta, ktora nie zna swojej wartosci wytrzymuje taki zwiazek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dlaczego facecie zawsze na poczatku sie mega staraja, a potem zero\" Ewolucja! Celem faceta jest zaplodnienie jak najwiekszej ilosci samic. Dlatego co chwila sie oglada za nowymi laskami. Celem kobiety jest wychowac potomstwo.. dlatego bardzo atrakcyjni są bogaci faceci. Co tu wiecej tlumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychowac potomstwo???? Prosze Cie... Skrajny egoizm prezentujesz. Jak czytam twoje wypowiedzi to zaczynam doceniac mojego faceta.. Na cos sie przydal ten post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do facet taki se-jak wszyscy faceci mieli by takie podejście jak ty to wolała bym być do końca życia sama.Naszczęście tak nie jest-sorry ale nie wiem czy wiesz są np;kobiety które nie chcą mieć dzieci ale to już inny temat. A co do autorki tematu to faktycznie masz przechlapane,kurcze mógł by sie facet postarać,chyba macie zupełnie inny temperamęt.Ja na twoim miejscu niezle bym sie już wkurzyła i poolewała go jakiś czas.Musisz z nim powaznie o tym porozmawiać bo tak dalej być nie może.to musi byc cholernie frustrujące.Ja bym sie na twoim miejscu poważnie zastanowiła czy on nie ma kogoś na boku-nigdy nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiaąłm sie nad tym, jestem pewna ze nie ma... Wydaje mi sie, ze on poprostu nie czuje potrzeby.. To jest facet, ktory byl przez 3 lata sam i wytrzymywal wowczas bez seksu... Moglam sie zastanowic juz wtedy, ze cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×