Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maria22

Pozbywam się brzuszka REAKTYWACJA Kto ze mną?

Polecane posty

No mówię tylko masaż okolic pępka ----> jedyny sposób na pozbycie się tego paskudnego tłuszczyska z okolic pępka. Masaż -----. np. tym żelem garniera \"płaski brzuch\", przyciskamy i masujemy, ale 20 minut to standard:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez ka
moj brzuch sie troche zmniejszyl bo schudlam 2 kg-cwicze caly czas ,masaze pilingiem kawowym robie ale jakis malo jedrny znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mija mój 3 dzień \'pozbywania się brzuszka\' ;) codziennie hula hop przez czas 10 piosenek z radia, a teraz właśnie wróciłam z 1,5 godz. jazdy na rowerze i nie było łatwo, bo teren górzysty, siódme poty wylałam. Ale podobało mi się pewnie to powtórze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku ry-ku
mogę sie jeszcze dołączyć?:D przez dietę wakacyjną mam oponkę na brzuchu;) choć na resztę ciała nie narzekam bo jest nawet szczupła...kurczę nawet nie wiem ile mam cm, ale sprawdzę to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku ry-ku
Alo Maria! ja też mam to coś dookoła pępka..boki mogą być, ale to coś zaczyna się tuż nad linią majtek i sięga jakieś 3cm powyżej pępka. jak stanę z boku to widzę takie zaokrąglenie. A chcę się tego pozbyć..i mieć płaski brzuch, żebym jak będę szła to nie trząść brzuchem jak galaretką! Ja uzywam "eveline 3d" czy jakoś tak, ale to jest średnie...a ten garnier działa? ehh ogólnie to mam słomiany zapał jeśli chodzi o ćwiczenia....cwiczę tydzień regularnie a potem lenistwo zwycięża😠:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam Eveline, ale to chyba nie działa:( Wiecie co dziewczyny pocieszę was. Mieszkam w Gdyni, czasem bywam na Monciaku i widuję wiele dziwczyn ----> tkich b. szczupłych i szczupłych jest nawet sporo, ale mimo fajnej figury i ładnego, szczupłego brzuszka (noszą małe bluzeczki itp. wiecie o co chodzi) niemal każda ma koło pępka wypukłość;) Więc nie jesteśmy osamotnione:) Co do Garniera to jak skończę Roll-on Oriflame to kupię sobie właśnie Garniera;) Nie wiem co mam robić brzuch mój jest dość szczupły, ale fałdki na dole są, boczki (małe, ale jednak) no i u góry, jak siadam, takie gołębie woe. I tak juz dużo zrzuciłam, ale potrzebuję jeszcze -5 cm:( Może jakieś sposoby? Co to jest ta agrafka? Czy ona też jest na bdzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 17
Ja nosze rozmiar 36 i jestem dość drobną osobą mam 165 cm wzrostu i waże 42 kg i bardzo chciałabym przytyć choć z 5 - 8 kg ale nie mogę nie wiem dlaczego albo mam bardzo szybką przemianę materii albo nie wiem co w następnym tygodniu będę miała badanie na tarczyce może to przez to zobaczymy ale kiedy czytam o dziewczynach które są szczupłe i chcą schudnąć to łapię się za głowę dziewczyny proszę was nie róbcie tego . Dodam że mam 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w podobnej sytuacji:( mam brzusia i właśnie się go pozbywam. Przy wzroście 154 ważę ok 40 kg. noszę rozmiar 34:( Tyle, że u mnie tłuszcz gromadzi się na brzuchu, nie na rękach, biodrach, udach, nogach:O Moje udo ma 46 cm :O 😭, nagarstek 11:O po prostu dramat. Mój plan od ponad roku jest taki: najpierw zrzucić brzuch (wyglądałam nieproporcjonalnie przy moich \"gabarytach\"), wyrobić mięśnie, potem, intensywnie ćwicząc brzuch, jeść sporo i utyć tam, gdzie mam za mało:). Nie odchudzam się w normalnym tego słowa znaczeniu ----> jem normalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×