Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

m_i_s_i_a

prosze o pomoc!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

mam problem... tzn. pracuje juz 13-miesiąc na umowe zlecenie... i musze sie niestety zwolnic z tej pracy... choc bardzo ja lubie, ale to w tej chwili nie ma zanaczenia.... chcialabym sie zapytac tych, ktorzy sie na tym znaja: czy jak sie zwolnie- dostane jakieś świadectwo pracy- papierek, ktory bedzie udowadnial to,że przez te 13 miesiecy pracowalam w biurze? może mi sie to kidys przysdac,.. bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
niestety nie dostaniesz swiadcetwa pracy, wystepuje ono tylko wyłacznie przy umowie o prace. Mozesz zapytac sie referencje by tobie napisali. Jedynie swoja prace mozesz udowodnic przestawiajac umowe zlecenia przyszłemu pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej.. czyli nie dostane żdnego swiadectwa pracy... najgorszwe jest to,ż ja nawet nie mam umowy-zlecenia w domu.. bo mi nie dali... a ja nie wiedzialam o tym,że powinni... tzn. gdy zaczynalam prace-bylam od razu po szkole i ciemna w tych sprawach... teraz juz wiem,ze kazda umowe powinnam miec w domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co, pracowalas \"na slowo honoru\"? Bez zadnego dokumentu? No to tak jakbys w ogole nie pracowala - zadnej umowy, swiadectwa, nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
rok czasu bez zadnej umowy hmmm nieciekawie to wyglada a wogole podpisywałas cos w zwiazku z ta praca? Bo ja nie to pewnie pracowałas na czarno i pracodawca nie płacił ani składki na ubez.zdrowotne ani podatku (ani pewnie zusu o ile nie jestes studentka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz tez poprosic aby wystawili Ci zaswiadczenie, ze pracowalas przez dany okres czasu w tej firmie, powinni sie zgodzic na cos takiego. ja np. takie zaswiadczenie dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×