Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aretha

Buty z HM - doradzcie kobietki

Polecane posty

Gość Aretha

Chciałam sobie kupić takie zwykłe balerinki z H&M jak te ponizej z allegro http://www.allegro.pl/item212739412_balerinki_h_m_baletki_retro_z_kokardka_moss_37.html Niestety zostały już tylko szare:( i nie wiem sama czy chwytać ostatnią pare, czy poczekac, bo moze przyjda czarne jeszcze, ale boje sie ze raczej juz nie i ktos mi przechwyci i te siwe:O W moim miescie jest tylko jeden H&M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aretha
i w ogole widziałam je za 60 zł, a tutaj na allegro za 100 zl!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmsjbdamnbsdmasd
Widzialam je na zywo i szare nawet ladniejsze mi sie wydawaly:) ja bym brala bo wygladaja fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhh
nie kupuj,ja mam je u siebie w H&M za 60 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aretha
no wiem, ze sa za 60 zl, tez mam jeden, ale mam H&M:D Szarych butków jeszcze nie miałam, ale co tam, pojde zobaczyc jutro i jak bede to biore:P Dzieki za opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalka
Świetne damskie torebki w kropki!! GROCHY!! Najmodniejszy wzór nadchodzącego lata. Nie trzeba go nawet reklamować. www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4987823 Liczba sztuk ograniczona. Spiesz się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczyt buractwa
dla mnie to szczyt buractwa jak widać w takich butach paluchy :O A do tego zestawu (butki z kokardką, torba z kokardką) radzę dodać kokardki na warkoczykach i pomponiki na kolanówkach. Ślicznie będzie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aretha
Dla mnie Kochana szczytem buractwa jest Twoja wypowiedz, w ktorej to pokazujesz jedynie brak dobrego wychowania i kultury osobistej. Jesli chcialas mnie w jakis sposob obrazic, to niestety ale Ci sie nie udało. Nie wiesz ile mam lat i czy wypada mi nosic takie buty czy nie, jak wygladam itp. wiec prosze oszczedz sobie trudu i sie nie wypowiadaj, jesli chcesz jedynie komus slownie i bardzo bezpiecznie zza ekranu dowalic. Pozdrawiam i zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×