Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pipigrili

jak wrobic kochanka?

Polecane posty

Gość pipigrili

no wlasnie...dlaczego kochanki po tym jak zostaja porzucone przez zonatych skurczybyków maja płakac i miec rozdarte zycie? kiedy taki frajer podwija ogonek i wraca na łono rodziny i jemu nic na głowe sie nie wali?on ma po staremu , dopóki nie znajdzie sobie następnej która uwiezy w jego brednie.Jak wrobić takiego ogiera zeby zona sie dowiedziala ale zeby on nie pokapowal sie ze to jego kochanka zgotowala mu taki los...;)))) wiem zemsta jest cecha ludzi słabych ale ta satysfakcja...i mam to gdzies ze zona jest temu niewinna bo czemu w takim ukladzie on ma z kazdjej strony lux a cierpi tylko kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo matko Bosss
Cierpi zona , nie kochanka 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oko za oko
a ty pojebana jestes :o wiedzialas w jaki uklad sie wpychasz...to jest dopiero zalosne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr T
widzie, ze jestes skrajnie ograniczona mozgowo, ale coz... na uniwersytecie w New Yorku udowodniono za 15% kobiet w wieku od 18-39 roku zycia ma to co ty! czym to grozi: otoz tym, ze nie mozecie odszukac siebie w rzeczywistosci i co jedynie wam wychodzi to lament w necie, .. dlaczego??? juz pisze bo tutaj wiecei ze nikt nie rozpozna was! a tak apropo: naprawdz trzeba byc zaje$ biscie naiwnym zeby wierzyc ze maz odejdzie od rodziny dl glupiej kochanki myslicie ze jak jest polyk czy anal, to co bedzie z wami... ha smieszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipigrili
a jak zona cierpi skoro o niczym nie wie?he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfgjx
sama pchalas sie w uklad z zonatym wiec o co masz teraz pertensje wyobraznia zawiodla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama napisalas
ze CHCESZ zeby zona sie dowiedziala , kurwa masz amnezje ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestes idiotka
a co ty myslisz, ze po slubie baby glupieja????? ona dobrze wie i modl sie zeby ci geby nie obila! myslisz, ze jak ja zostawi to bedzie zyc z toba do konca zycia!??? za jakis czas i ciebie kopnie w d....!!! nie rob z siebie ofiary! dobrze wiedzialas co robisz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipigrili
no chwila grunt to obrzucic czlowieka obelgami , a czy ja napisalam ze bylam kochanka czy ze nia jestem ??????czytalam temat o kochankach i widze jak sie baby szarpia teraz z zyciem..a wy od razu z gębą na mnie !!!jezu co za naród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr T
no moze masz zatarcie umyslowe wiec jestes nieogarnieta, ale pamietaj ze zaden zonaty koles nie zrezygnuje dla jakies dewiotki, ktora ma tylko cialo nic wiecej! pewnie ze odpiszesz ze mile sie gada jest opiekunczy itd.. ale kazdy facet ktory ma na oku dymanie tak sie zachowuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssjdghcvjbv mknh g.ktnkgvh
pipigrili jesteś zwykłą dzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziorna dziewoooocha
ok-byłaś kochanką,teraz coraz częściej o tym mowa,romans się skończył ,on wrócił do swojej kobiety a ty zostałaś sama,zraniona,z poczuciem bólu i może trochę nienawiści do całej sytuacji-mądra osoba ,która już popełniła ten błąd,wróci do codzienności i postara się zapomnieć;jeśli jednak ktoś nie ma co robić, tylko z zawiści zatruwać życie w sumie niewinnej kobiecie,nie ma za grosz taktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georginia
Ja bym ci wrobiła kochanka to byś popamiętała cała miejscowośc by o tym huczała ty ladacznico ,,,rozbijac zwiazki czyjes o tak ale nie swoje wy szatanami jestescie Kochanice macicie ludziom w zyciu tyle zła przez was ja bym cie stłukła na kwaśne jabłko ladacznico....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwoń do żony
czemu kobieta ma żyć w niewiedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georginia
Zadzwoń zadzwoń i od razu szykuj sobie miejsce na psychiatryku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gh jmk
ale wy pojebane jestescie , az zal dupe sciska, myslicie ze tylko ona winna a mezulek to takie zloto bo wraca do zonki? poruchal, poruchal i wraca, i co ma zona go po nogach z wdziecznosci calowac?? pewnie ze moglabys poinformowac zone, niech wie jaka gnida jest jej maz tylko ze on bedzie wiedzial ze to ty, a tu wszystkie wola zyc z klapkami na oczach chociaz zdradza, ale byleby tylko byl!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona żonka
Wprawdzie jestem po "drugiej stronie ", ale co tam ;-) zło trzeba tępić w zarodku, czyli dupkowi się nalezy na co zasłużył ;-) Nie mściłabym się na zonie, w końcu to tak naprawdę w nią to wszystko uderzy najbardziej... wiem coś o tym.... Masz jakąś koleżankę w ciąży? Niech ci pomoże... Pokaż mu test ciążowy z pozytywnym wynikiem ;-) powiedz, że zrobisz badania DNA - niech się pomartwi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeee
chcesz się zemścić bo cie rzucił?:D no faktyczne,jak śmiał:D:D sory ale byłaś tylko do dymania,musiałas wiedzieć ze to się kiedyś skończy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echu echu
"naprawdz trzeba byc zaje$ biscie naiwnym zeby wierzyc ze maz odejdzie od rodziny dl glupiej kochanki" czy jeśli mój odszedł od żony (nie od rodziny, nie od dzieci, bo dostał prawo opieki), to znaczy, ze ja nie jestem głupia? :P a co do meritum - bez sensu krzywdzić żonę, jeśli już, dowal facetowi ale bez dotykania jego żony "Masz jakąś koleżankę w ciąży? Niech ci pomoże... Pokaż mu test ciążowy z pozytywnym wynikiem powiedz, że zrobisz badania DNA - niech się pomartwi......" może być, albo powiedzieć coś o jakiejś chorobie wenerycznej, niech potrzęsie dupą, może następnym razem się zastanowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanowna autorko
śmiem twierdzić, iż masz kłopoty psychiczne. Udaj się zatem do psychoanalityka... a tak na marginesie gdybym cię dorwała to... lepiej nie pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manki
Ma problemy i to wielkie czym prędzej do lekarza -lepiej nikogo nie wrabiaj nie czyń drugiemu co tobie nie miłe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×