Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość molan

BIżUTERIA DO SUKNI śLUBNEJ

Polecane posty

Gość molan

Nie wiem jaką wybrać. Na pewno bym nie chciała, żadnej sztucznej ani "stroika" na szyję.. http://tinypic.pl/out.php/i11762_MaggioRamattiAnalisa.jpg Myślałam o tradycyjnych perłach lub jakiejś biżuterii w stylu wiktoriańskim. Mogę zaszaleć bo suknię mam prostą. Macie jakieś propozycje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koronkowa noc
ja miałam złoty łańcuszek, bransoletkę i kolczyki - proste i gustowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panczurka
Ale Twoja sukienka ma dość mały dekolt i szerkie ramiączka. Moim zdaniem raczej coś skromnego, żeby za bardzo nie 'przeciążyć' góry. A włosy będą upięte czy rozpuszczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panczurka
Bardzo ładny komplet. Do upiętych włosów ładnie będzie się prezentował na szyi i uszach. Tylko pamiętaj, żeby naszyjnik nie był za długi do takiego dekoltu, jaki ma Twoja sukienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molan
ten model został trochę zmieniony. Dekolt ma trochę większy.Ramiączka są delikatniejsze. Marszczenia na gorsecie są wyraźniejsze, a na biodrach dodano stroik( róża z czymś wiszącym lekko), no i kuper jest bardziej rozbudowany i dłuższy tren. A welon będę miała krótki z delikatną, ozdobną lamówką. Wpinać coś jeszcze we włosy czy będzie już tych ozdób za dużo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panczurka
Na pewno będziesz wyglądała ślicznie ;) Biżuteria naprawdę jak najbardziej w moim guście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna biżuteria :) Ale odnoszę wrażenie, że lepszym rozwiązaniem będzie coś delikatniejszego, zwiewniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×