Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xencia

wymiana bluzki - ile dni?

Polecane posty

Gość xencia

orientuje sie ktos moze ile w mam czasu, zeby wymienic ciuch? kupilam, ale rozmiar nie pasuje, a teraz nie pamietam, czy to 7 dni czy 5??? sklep: reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cellulit musi zniknąć
do 30 dni wymienić, lub zwrócić towar( mui byc metka +paragon) bez podania przyczyny na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermittt
bzdury piszesz. sprzedawca nie ma obowiązku przyjąć towaru, takie jest niestety w polsce prawo. a to czy bluzkę przyjmą zalezy tylko od dobrej woli sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedawca ma obwiazek przyjac towar. a to ze napisane jest czesto \"reklamacji nie przyjmujemy\" to bzdury, jak cos to udaj sie do rzecznika praw konsumenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dobrych sklepach masz na to
7 dni od daty zakupu. A nie możesz zadzwonic do sklepu? Wtedy najszybciej będziesz miała wiążącą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda,że czesto można spotkać się z napisem o nieuznawaniu reklamacji. I jak napisała Czarna IwI -jest to bezprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cellulit musi zniknąć
pracowalam w tym sklepie i dobrze wiem ile jest na wymianę lub zwrot towaru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i ludzie z tego bardzo czesto korzystają !!!!! zwrot jest do 30 dni z paragonem oczywiscie w nienaruszonym stanie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cellulit musi zniknąć
a Ty kermittt jak się nie znasz to się nie wypowiadaj! bo takich bzdur to dawno nie słyszałam! sprzedawca może nie przyjać zwrotu, ale chyba tylko na bazarze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermittt
ty bzdur nie opowiadaj. studiuję prawo i orentuję się w tych sprawach. jak nie znasz najnowszych przepisów to nie komentuj i nie obrażaj tych co mają na ten temat jakieś pojecie. powtarzam, nie ma czegoś takiego jak zwrot towaru bez podania konkretnej przyczyny [czyt. w przypadku wady towaru]. i powtarzam raz jeszcze, że jeśli sprzadawca towar przyjmnie jest to tylko i wyłacznie jego dobra wola. a jeśli chodzi o rzecznika praw konsumenta on powie wam to samo. znajoma tez nie wierzyła, ze są takie przepisy. poszła do rzecznika praw konsumenta i powiedział jej to co wyżej napisałam. i na berdyczów mozecie sobie pisać, a jak sprzedwca nie będzie chciał przyjąć towaru to nie przyjmie go, bo nie ma takiego obowiązku. inna kwestia, ze część sprzedawców raczej przyjmuje towar w trosce o klienta, by go nie stracić. i rzeczywiscie mają jakieś WEWNĘTRZNE regulaminy na podstawie, ktorych przyjmują towar. w każdym razie pod względem prawnym sprawa jest prosta--> sprzedawca nie ma obowiazku przyjęcia nieuzasadnionego zwrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkghkfhkdfh
a gdzie można przeczytać w internecie lub ściągnąć tekst nowej ustawy o prawach konsumenta lub chociaż podajcie jej "tytuł" czy nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkghkfhkdfh
interesuje mnie cała ustawa a nie tylko ten temat, wiem że coś się pozmieniało od nie dawna a po datach w tym tekście to myślę, że to nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkghkfhkdfh
chodziło mi raczej o Ustawę o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (DzU 2002 Nr141, poz.1176) 1 stycznia 2003r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cellulit musi zniknąć
oh oh studiujesz prawo:o i co z tego?myślisz, że wszystkie rozumy pozjadałeś? dziewczyna pytała o sklep reserved wiec jej odpowiedziałam jak tam jest! a że tam pracowałam to chyba wiem lepiej niz TY! bo z autopsji!!!! i nie gadaj mi, że trzeba podac jakies przyczyny bo tak nie jest!!! ignorancie! p.s a to, że studiujesz prawo o niczym nie świadczy, wiec się tym faktem tak nie podniecaj:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×