Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oalalala_

PREZENT NA WESELE - CO KUPIĆ ?

Polecane posty

Gość oalalala_

mam maly dylemat i prosze o wasze opinie... we wrzesniu ide na wesele i niewiem jaki prezent kupic.chcialam cos niedrogiego(poniewaz nie pracuje),ale przydatnego. osoba bioraca slub jest moja sasiadka,a nie rodzina wiec chyba moge kupic cos tanszego?poradzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakiś ładny komplet pościeli lub ręczników. Przydać może się też koc czy zestaw obiadowy. Takich rzeczy nigdy za wiele. Tylko wiadomo, że trzeba wybrać rzeczy gustowne i nie tandetne. A wtedy młodzi na pewno będą zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara s
a ja tam mysle ze kasa to kasa! za porządna pościel czy porządny koc to trzeba ze stówe dać! a tak młodzi sami zdecyduja co zrobia pieniążkami! pół biedy jak dostana jeden czy dwa koce-gorzej jak 12kompletów poscieli 8 koców i 6 zestawów obiadowych! a tak ziarko do ziarka... ja wiem ze młodzi wola kase! mowie szczerze! sama wychodze za pare miesiecy za maz i moja siostra tez! to jest moja szczera opinia a nie krytyka! bo jesli prezent jest ładny to tez moze ucieszyc ale mowie ci daj mlodym lepiej stówke jesli nie stac cie na wiecej a beda i tak na pewno zadowoleni! milej zabawy na weselichu! bawimy sie razem ja tez ide we wrzesniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oalalala_
kasa ,kasa.... a ile wypada dac tej kasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara s
ja myslę, że każda kwota choćby wspomniana stówka jest lepsza niż jaki kolwiek prezent za tą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oalalala_
a wypada dac stowke na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdada
przewaznie daje sie tyle (minimum) zeby sie zwrocilo. przewaznie mlodzi za osobe placa 100-150zł (przynajmniej u mnie w okolicy). jesli idziesz z kims no to wiadomo ze ta kwota sie podwoi. po drugie: mam podobna sytuacje do ciebie, tez nie pracuje, wiec kupilam bardzo ladny swiecznik podlogowy, to wydatek kilkudziesieciu zlotych. tez myslalam nad posciela itp, ale to juz tak oklepane rzeczy ze przewaznie mlodzi po kilka kompletow zbieraja. wiem wiem - nigdy tego za wiele, ale nie sadze zeby mlodzi byli zadowoleni z 5 kompl. poscieli i 10kompl. recznikow. jak juz chce sie na to wydac kase to lepiej kase dac. bo takie komplety sa w granicach 100-250zł jak patrzylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×