Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość saghcmklajnvgdh

rossmann

Polecane posty

Gość saghcmklajnvgdh

podpatrzylam temat zwiazany z biedronka,wiec zakladam ten,bo artykuly spozywcze interesuja mnie mniej niz kosmetyki ;). wiec jakie produkty produkowane dla rossmanna sa godne polecenia wg Was? jak dla mnie-pianka do twarzy z rival de loop i chusteczki do demakijazu z tejze firmy.cos jeszcze?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peeling mo........
Peeling morelowy do twarzy w takim szklanym brązowym słoiczku jest super. Jestem mu wierna od kilku lat. Kosztyje coś koło 6 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- żel do depilacji Isana (brzoskwinia czy morela nie pamietam) - balsamy do ciala - seria dla dzieci w niebieskim opakowaniu - niektóre ich lakierki do paznokci z serii Lovely (nie jest to jednak wyjatkowa trwałosc - ale za 2-3 zł mozna poszalec :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NUSIA 260
ja bardzo polecam dezodorant w kulce ISANA,uzywalam tego z niebieska nakretka,trwalosc o wiele lepsza niz chociazby kulek Adidasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bl
- niezastąpiony jest toaletowy papier nawilżony tylko z tej serii dziecięcej - żel do golenia nóg - depilator w piance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyko
antyperspirant isana ten za 3zł DNO!!! wiekszego chłamu nie widziałam,nic dziwnego ze potem smierdzi w autobusach jak uzywanie takiego badziewai!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również polecam żel do golenia nóg ISANA brzoskwiniowy, a także mleczko do twarzy i chusteczki do demakijażu RIVAL DE LOOP - dobre kosmetyki i w bardzo przystępnej cenie:-) A lakiery do paznokci LOVELY również są całkiem niezłe, bardzo tanie, jest ich duży wybór i szybko schną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam produkty do stóp Rossmana (przede wszystkim krem i puder) oraz piankę do depilacji Isana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam żeli pod prysznic Isana, tanie i dobre :) i żel do golenia Isana brzoskwiniowy też jest dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusski
fajnie ze ten zel brzoskwiniowy jest dobry bo wlasnie dzisiaj go kupilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos juz wczesniej wspomniał chusteczki nawilzone sa ok ale te ciut drozsze (z serii dla dzieci)- zmywam nimi makijaż 10 czy 15 szt w opakowaniu ---nie mylić z tymi zwykłymi nawilzonymi ktore sa serią w małych i duzych opakowaniach (tymi to tylko raczki wycierac , bo szczypia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje super ulubione kosmetyki z Rossmanna Kremik Babydream w niebieskim opakowaniu Zele pod prysznic Isana - kokosowy, i zielony tropikalny Antyperspirant w kulce - Isana Exotic w pomaranczowej buteleczce. Zel do mycia twarzy Rival De Loop ponadto Rossmann ma w ofercie bardzo ladne zabawki, torby, tanie tampony i podpaski, pampersy, karme dla kotow, herbaty, i kadzidelka zapachowe. Cenie sobie ten sklep !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkowa i naturalna
polecam chusteczki do demakijażu,rozjaśniacz do włosów rossman, żel pod prysznic isana,oliwkę dla dzieci [chociaż ja kupuję ją dla siebie:)],a także lakiery i błyszczyki lovely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×