Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

Lusi, czemu chcesz odejść ?

Polecane posty

ale ... co z tego? :P Chodzi Ci o to że chcesz przestać tu pisać bo za dużo czasu tu spędzasz czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzależnienie? :D Ja też uwielbiam Kafeterię, to jest jedyne forum które tak lubię i na które w ogóle wchodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaritta, widzę że Ty też tu często zaglądasz ;) Lusi,a może po prostu zmienisz nicka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się odłam.;) Chcesz wpaść w jakiś gorszy nałóg?:O Kafe jeszcze nie jest takie najgorsze....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaglądam.....lubię to :) jest tu na kafe sporo osób z którymi lubię pogadać....to forma zabicia wolnego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka ty mi tu nie piskaj że chcesz odejść. Jesteś pierwszym nickiem który rzucił mi się w oczy po wejsciu po raz pierwszy na to forum;) bez ciebie to juz nie to samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka - minie Ci.Mnie z początku też bardzo mój stary nick ciągnął. Potem to mija... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perła., jaki miałaś wcześniej nick? Mogę spytać? ;) Kulaj czukerek, mnie też rzuciła się w oczy jako pierwsza,potem Nieznany01,Pozdro,OranVag ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wierzę w to że będziesz popularny ;) Postaram się zapamiętać Twój nick:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to będziemy mieli ...
... Lusesitę de Milagros Dolores II ;-) Jak myślicie, zrobić Jej chamówkę i zająć ten nick? ;-) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dementio ja jeszcze zauważylam stańczyka i idź przez zboże siostro i papierowe nozyczki--- siedzę tu od roku więc nie ma się co dziwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×