Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak sie zastanawiam

tuniki - jakie spodnie

Polecane posty

Gość tak sie zastanawiam

jaki model dzinsow pasuje najlepiej do tuniki - taka opinajaca rowniez tylek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kugk
rurki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby rurki pasuja, a mnie sie rurki nie podobaja. Ja do tunik, nosze spodnie obcisle i bobrze przylegajace do ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa> skoro rurki ci nie odpowiadają to jak nazwiesz spodnie, które ty nosisz? chyba, że są one obcisłe tylko na tyłku. Ja proponuję także rurki, ale w takie upały to nie daj Boże :P Na ciepłe dni bermudy, szorty (jeżeli tunika nie jest bardzo długa i nie będzie ich zakrywała) i leginsy. A jeżeli tunika zakrywa pośladki i jakąś częśc ud to jeśli się nie wstydzisz to noś ją samą do szpilek. Bardzo ładnie wysmuklają sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ma duże
do tuniki pasują leginsy, jeżeli nie lubisz rurek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani leginsow nie lubie ani rurek. A co do spodni to tak chodzi mi o takie obcisle na tyleczku, bron Boze obcisle na ludne i przy kostce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzyyyyyyyyy
O jakie wy rady na czasie macie to ze leginsy sa modne nie znaczy ze ladne i kazdy dobrze wyglada. Kup sobie moze proste spodnie nie za szerokie ale tez nie waskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam
no wlasnie wąskie głupio wyglądaja, mysle ze najlepsze beda obcisle na tylku i lekko rozszerzone dołem - oczywiscie nie typowe dzwony, bo tunika siega troche za tylek i jest mocno mocno obcisla - chyba bedzie ok ;) a rurek nie lubie - zbytnio wydluzaja stopy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnomu
o normalnie dzis tez o tym myslalam! co autorka.kupialm sobie taki ala sweterk i zakrywa mi dupe, nie mam spodni rurek ni tez jakos w nich siebie nie widze, legginsow tez nie posiadam i nie mam zamiaru.teraz pytanie czy zwykle jeansyy sie nadaja? nie sa luzne, ale nie sa super przyelagajace do cial, mam w noch troche luzu i na dole sa lekko rozszerzane.a czy takie do kolana podwijane na dole sie nadaja?ylko teraz znow mam problem z butami yh! prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio sobie kupiłam tunikę na ramiączkach, ale ona nie jest obcisła tylko bardzo luźna, taka letnia. (biała w czarne wzory) I bardzo ładnie wygląda ze zwykłymi, krótkimi spodenkami jeansowymi i czarnymi japonkami. :) ale to na ciepłe dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem najlepiej do tego sie komponują spodnie waskie, ale o równej szerokosci - czyli nie opinające łydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnomu
ciesze sie, ze spodnie waskie(nie zwezajace sie) pasuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×