Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja1

Wjakim wieku kobieta przestaje byc atrakcyjna!!!

Polecane posty

Gość ja1

Moze ktos wypowie sie na ten temat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle ze to jest kwestia indywidualna, nie mozna powiedziec jednoznaczenie ze w tym i w tym wieku jest juz nie atrakcyjna... poza tym zalezy co dla kogos oznacza atrakcyjnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajaaaaaa
Jak zejdzie z tego padołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W wieku 50 lat ...
... do tego wieku jeszcze są atrakcyjne, potem już niestety, ale to koniec seksowności :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta zaczyna tracić na atrakcyjności po 28 roku życia gdzie u faceta zazwyczaj jest to szczyt atrakcyności który u dbającego utrzymyje sie do 35 - może nawet 40 roku zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezeduryyy
Wałaśnie kobiety koło 30 są najbardziej atrakcyjne. Koło 40 już mniej i po 50 lub 60 (zależy od egzemplarza) tracą szybko na atrakcyjności. Mniej więcej do 25 to są jeszcze dzieci. Można śmiało powiedzieć, że kobieta przestaje być atrakcyjna gdy przestaje uprawiać seks. Dotyczy to również mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy gdy przestaje dbać o siebie, o swój wygląd i o dobre samopoczucie. Gdy jest zadbana wizualnie i ma pzreważnie dobry humorek to zawsze jest atrakcyjna i pociągająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na Odlotach najstarsze laski
mają po 50 lat właśnie. Wniosek: do tego wieku kobieta może być atrakcyjna (i to nawet bardzo - stawka 200 zł za 1 godzinę, o 1/3 więcej niż standardowe 150 zł), a starszym już nikt nie chce za to płacić, więc z pewnością atrakcyjne nie są. Koniec wywodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za seks się płaci dziwkom. Mnie nikt nigdy za seks nie płącił, więc jestem pasztetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta wstydzi sie .....
4 razy w swoim zyciu , - po raz pierwszy sie wstydzi ...kiedy robi TO z mezczyzna po raz pierwszy , - drugi raz sie wstydzi , kiedy robi TO po raz pierwszy z innym mezczyzna , - trzeci raz sie wstydzi , kiedy robi TO po raz pierwszy z mezczyzna dla pieniedzy , - czwarty raz sie wstydzi , kiedy robi To z mezczyzna i musi sama za TO zaplacic ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załóżmy więc że mam 50 lat i facet nie chce mi zapłacić. To nie znaczy że nie jestem atrakcyjna- może jakiś inny facet byłby gotów dać mi nawet i 5 tysięcy. I nie sądzę żeby wielu ludzi oceniało czyjąś atrakcyjność pod względem tego, czy byliby gotowi zapłacić im za seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na Odlotach najstarsze laski
Gdybyś miała 50 lat, dała takie ogłoszenie i w ciągu tygodnia zadzwoniłoby mniej niż, powiedzmy, 7 osób (średnio jedna dziennie) to co niby mogłoby to oznaczać? Że spośród dziesiątek tysięcy facetów, z których mniej więcej co piąty woli starsze niż 40 lat (była tam taka sonda - jaki wiek się preferuje), Ciebie do seksu nie chciał (prawie) nikt. Czyli, że NIE JESTEŚ ATRAKCYJNA SEKSUALNIE - co najwyżej dla zboczeńców typu gerontofile, ale tych jest na tyle mało, że ogłoszenie przestaje być opłacalne (bo jest ono płatne) dla kobiet powyżej 50-tki. Nie ma tam pań powyżej 50-tki, co tylko potwierdza, iż nie są one atrakcyjne seksualnie. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli kobitka ma 50 lat i oglądają się za nią na ulicy faceci? Chociaż np. na jej ogłoszenie nikt nie odpowiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na Odlotach najstarsze laski
Zdarzają się kobiety w wieku około 50 lat, które są jeszcze na tyle atrakcyjne (mówię o figurze, bo z twarzą zwykle jest już o wiele gorzej w tym wieku), że się młodzieńcy za nimi obejrzą na ulicy (tzw. z tyłu liceum, z przodu muzeum). Niestety, powyżej 50 lat to też się kończy: nie wiem, czy ktoś obejrzałby się za kobietą mającą 55 lub więcej lat, bo powyżej 50-tki kobiety starzeją się na tyle szybko, że szok... Babka w wieku 55 lat to już na pewno laską nie jest, co najwyżej może o lasce chodzić. Żylaki, pokrzywione nogi, zwisający brzuch i piersi - to tylko niektóre cechy kobiet w kilka lat po 50-tce. O twarzy nawet nie wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na Odlotach najstarsze laski
Poza tym kobiety po 50-tce mają taki tunel, że mogłoby w nim jeździć TGV :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaun
Skoro poruszana jest tu sprawa tego w jakim wieku kobieta przestaje być atrakcyjna, to myślę, że moznaby też poruszyć sprawę, w jakim wieku kobieta zaczyna być atrakcyjna. Ja na przykład myślę, że już w wieku 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na Odlotach najstarsze laski
Atrakcyjna dla kogo? Jak miałem 13 lat, to 13-stki (te ładniejsze z buzi i w miarę szczupłe, ale nie za chude) były dla mnie atrakcyjne. Teraz już nie są - brak im po prostu piersi, tyłka i innych rzeczy, których z czasem zaczyna facetowi brakować... Dlatego ten wiek przesuwa się w górę (pomijam pedofilów) - zwykle rzeczywiście do około 15 - 16 lat, jak tylko pojawiają się w miarę normalne biodra i piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiego wieku, bo wszystko zalezy, kto, kiedy, jak i z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40+ w metryce i 70+ na wadze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgff
najładniejsze kobiety są wieku 25- 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieraz widzę fajne babki 60+ i mały mi dryga. Nie ma normy. Ja rżnę wszystko co się rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety to sa miedzy 15 a 25 rokiem zycia mlodsze to dzieci a starsze jak singielki to odpady. Zwykle szaleja z kim popadnie.i potem wlasnie po 25 sa same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfość
najgorszy wiek to 50 lat dla kobiety faceci nie zwracają na nie uwagi tylko traktują jak starą babe najatrakcyjniejsze to 28-30 pare przed 25 to mają dziecinne twarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdffffffff
50 lat staje się babką i nie zwracają na nią uwagi faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 53 lata i nie mogę opędzic się od młodych mężczyzn uganiajacych się za mną. Nigdy wcześniej tego nie doswiadczylam. Dopiero od kilku lat tak się dzieje. Mialam kilku kochanków i wsxyscy byli przed 30stką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj maila do siebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×