Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singielek2

Związek z dwoma facetami

Polecane posty

Gość singielek2

Dziewczyny mam pytanie czy gdyby istniała prawna mozliwość posiadania dwóch albo więcej mężów i poza tym byłoby to tez akceptowane społecznie to czy chciałybyście mieć tylko jednego partnera czy zdecydowałybyście się na związek z dwoma czy może nawet trzema partnerami. Oczywiście jest to w tej chwili czysta abstrakcja ale załózmy, że cos takiego jest możliwe to znaczy możecie mieć dwóch partnerów, oni to akceptują, społeczeństwo to akceptuje a prawo tez nie ma nic przeciw. Byłybyście zainteresowane czy jednak preferujecie tradycyjne związki a może najlepsze jest zycie singla. Ja osobiście opowiadam się za trzecią opcją. Prosiłbym tylko o poważne odpowiedzi i nie robienie sobie z tematu żartów. Wiem, że to w chwili obecnej może wyglądac niepowaznie ale może wysilmy wyobraźnię jakby to mogło być. Jak juz pisałem dla mnie najlepszy model to singiel, na drugim miejscu związek z jedna kobietą, od biedy związek z dwiema kobietami, natomiast związek kobieta plus dwóch mężczyzn u mnie całkowicie odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to wole
pieska i kotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×