Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anty lolita

Tak wygladaja polskie 16 latki. A potem jak maja 17 lat juz wiedza jak obciagac

Polecane posty

Gość no to ja dam ...
No to już wiemy dlaczego tyle fotek z okularach ... bez nich nie jest za ladna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna dziewczyna
i fajnie sie ubiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldemar17
założę się, że już jesienią będzie ostro zasysać w jelito :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganiac po lesie w klapkach
to naprawde przegiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z niej rasowy
lachociąg jest już.. szkoda, bo dziewczynka bardzo ładna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranyyyyyy
Poczytajcie "o mnie"! Może i ma wygląd, ale rozumu za grosz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dezydery Rumpel
właśnie, ona nie jest lachociągiem ona tylko profesjonalnie wylizuje odbyty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, ale zenada ta laska. A jeszcze jak przeczytalem \"O mnie\" to juz w ogole... ja nie wiem skad sie takie wynalazki biora, Paris hilton!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona teraz wyglada na 18 lat
a jak bedzie miec 20 lat bedzie wygladac na 25 w ogole te niektore dziesiejsze nastolatki wygladaja na wiecej lat niz maja nie wygladaja tak dziewczeco swiezo tylko niektóre wygladaja na takie przezyte juz jakby z dwoje dzieci urodziły no i duzo nastolatek ma przewrocone w glowie tna sie, kradna dla zabawy, uciekaja z domów i wlasnych rodziców naciagaja na okupy co niektórzy maturzysci kompletnie sie nie uczyli bo wiedzieli ze jest amnestia i jeden przedmiot moga spokojnie olac wiadomo mlodosc to taki troche glupi wiek ale terazniejsi nastolatkowie to juz tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lsllele
ona ma bardzo szerokie zainteresowania!:) tak samo szerokie jak jej ......za kilka lat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Deska... - ta z pierwszego linka, ktory podalas, to niezla sztuka ;). \"Pobawilbym\" sie z nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulakluu
Fajna laska i zgrabna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzewam że
większość nastolatek to już wielokrotnie użyte szmaty...wulgarne, obleśne, jakieś takie "zużyte" i staro wyglądające bleeee...Babki ze starszych roczników (około 30-tki i starsze) mają znacznie więcej klasy...A wiele z nich wygląda nawet młodziej od niejednej 17-stki. Może to też wina tego toksycznego żarcia, którym się teraz dzieci faszeruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z 86
i tak jakby daleko mi do tego hehe imadżu ich.. więc nie uogólniaj ta pierwsza dziewczyna sweetcośtam - ktoś się oburzły że nazwano ją lachociągiem - pisze dziewczyna w "o mnie": nie lubię cnotek niewydymek które udają a puszczają się na prawo i lewo czy coś w tym klimacie. wnioskuję zatem że ona (jako ze kłamstwa nie lubi równiez0 nie udaje.. tak przynajmniej mi z jej opisu siebie wynika.. ładna jest, ale głuuuupia.. teraz to podobno jest takie słłłłit..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dobrze, że się urodziłam akurat w 85 roku, inaczej musiałabym, ale to musiałabym obciągać nałogowo i być kurwiszczem do eksterminacji:P Takie uogólnienia są głupie nieco... Po prostu każdy z czasem dorasta. Mi się też wydawało, ze byłam dorosła, jak miałam 13 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona jest dość fajnie ubrana ! Okularki teżma całkiem fajne. Ale nos ma wieeeeeeeeelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo50
wylizalbym jej dupeczke i cipeczke, potem by na mnie nasikala i zriobila by mi kupe prosto w usta, ehhhhh cudowna cipcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×