Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

havana blue

Internet - pomocy

Polecane posty

Sprawa wygląda następująco: mam neostradę, 2 laptopy, w tym jeden z (chyba tak się to nazywa?) wbudowaną bezprzewodową kartą sieciową chcę mieć internet w obu, ale tak żeby działał niezależnie od drugiego, no i bezprzewodowo pytanie: co mam kupić? Byłabym baaardzo wdzięczna za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfewf
router lub hub bezprzewodowy plus karta bezprzewodowa do drugiego lapchłopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wiecie jak zlamac haslo na maila??? zmiana hasla mi nie pomize bo nie znam odpowiedzi na pytanie!! prosze pomozcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
router z modemem adsl taki ktory ma wejscie rj-11 jak kupisz router wifi to bedzie bez kabli tylko pamietaj aby NIE kupic routera z wejsciem rj-45 p.s. polecam asmaxa ar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie dowiem sie jak sie dostac na maila skoro nie znam hasla a ni odpowiedzi na pytanie!! jakies inne wyjscie znacie? moze jest jakis program do odzyskania hasla uzywanego na moim kompie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam hub Ci nic nei da poniewaz do standardowego modemu do neostrady nie da sie go podlaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noffa
podpisz umowe z neostrada na liveboxa i po sprawie 1 rok za 1 zl a 2 za 10 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mam teraz pytanie z trochę innej beczki... co może być nie tak, jeśli nie działa głos kiedy próbuje się czegoś słuchać używając przeglądarki internetowej (np na youtube) i to obojętnie jakiej przeglądarki, a włączając winampa czy radio gg jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastin Z Tymbasrkiego Lejku
havana ... kup router ADSL WIFI, ceny zaczynaja sie od 140zl. 1 laptopta "polaczysz" bezprzewodowo a drugiego przez kabel. Moze zapominasz wlaczyc glosnikow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×