Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzosmutnazona24

Dlaczego on tak zrobil? czy to jest normalne?

Polecane posty

Gość bardzosmutnazona24

witam Wszystkich, jestem mezatka od prawie 4 lat. moj partner jest o 13 lat starszy. Wczoraj do mnie dotarlo ze on chyba mnie nie kocha.. otoz lezymy sobie w lozku i spytalam sie go czy ma jakies fantazje erotyczne a on ze nie. Wiec sie go pytam czy on wie jakie sa moje fantazje erotyczne a on ze nie i ze po co sie go pytam.. normalnie szok.. nie jest nawet ciekawy..powiedzial mi takze jesli mi sie cos nie podoba to zebym sie wynosila z domu.. czy to jest normalne? ja sie do tylko o cos spytalam. nasze zycie erotyczne jest nudne. on nie chce nic zmieniac. moze to z powodu roznicy wieku- stara szkola jazdy. nie chce wprowadzac zadnych nowosci. w naszym zyciu na codzien jest ok ale nie jest znowu super. ma czasem momenty ze zacznie na mnie krzyczec z byle powodu i wrzeszczy tak dlugo ze leze na kanapie zwinieta w klebek bo sie go boje. po takim incydencie nigdy mnie pierwszy nie przeprosi. Prosze o pomoc.. jestem mloda mezatka wiec sama nie wiem czy to normalne w malzestwie. prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to nienormalne? jestes pewna ze go kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzosmutnazona24
hoola dzieki za odpowiedz. hmm wiesz ze sama nie wiem ? ma momenty ze jest bardzo milym facetem. a potem dzieje ze sie cos ze zaczyna na mnie wrzeszczec ile moze.. wtedy widzi ze mnie siedze na kanapie i rycze.. nawet mi przepraszam nie powie. po czyms takim traktuje mnie jak powietrze i musze za nim latac zeby go przeprosic bo dobrze wiem ze on tego nie zrobi... dodam ze mieszkam sama za granica i nie mam tu takiej przyjaciolki od serca albo mamy ktorej moglabym sie zwierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, pomysłałaś że dla niego to jest bardzo trudna sytuacja..? Posiadanie mlodszej atrakcyjnej żony wiąże sie ze stałym strachem... Że odejdzie, że znajdzie młodszego.. Twoje pytanie o fantazje erotyczne na pewno odebrał jako atak na swoją osobę, jesłi to dumny facet nie przyzna sie do tego.. Mysle że jest wam potrzebna bardzo sczera rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem takze ze jego zachowanie ma cos wspolnego ze jego ojciec i jeden z braci sa gejami, i jego ojciec bil jego matke jak byli jeszcze razem. moj maz mial takze prolem z alkoholem kiedy byl mlodszy. teraz juz nie pije. to moje mysli na temat dlaczego on taki jest. coraz czesciej mysle nad rozwodem i powrocie do Polski. mysle ze balabym sie powiedziec stop, odchodze bo nie wiem co on by zrobil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ikebana - moze i powinnam z nim pogadac . ale wiesz mi ze za kazdym razem jak chce z nim pogadac jest odpowiedz: cos ci sie nie podoba? to wynos sie... slyszalam to od niego setki razy. za ktoryms razem emocje wezma nademna gore i sie wyniose.. moze on naprawde chce zebym odeszla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbnm
jestes 13 lat mlodsza i wciaz z tym idiota? jak nie macie dzieci to odejdz od niego. znajdziesz kogos bez problemu (no chyba ze masz 40 a on 53 lata) po co kobiety uzeraja sie z idiotami i olewaja wspanialych facetow? hm, juz wiem dlaczego, bo same sa idiotkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, to facet z nierozwiązanymi problemami. Jeśli miał tak trudną sytuację rodzinną, spotykał się z agresją to jego zachowanie jest w jakims stopniu zrozumiałe. On tak reaguje nie dlatego że jest złym człowiekiem tylko dlatego że sie boi... Jeśli go kochasz, powinnaś starać się pomóc, uczyc go wszystkiego od podstaw, uczyc go kochac.. Nigdy nie jest za późno, ale musisz mieć świadomość że będzie to od ciebie wymagało duzo siły i samozaparcia... On jest jak dziecko. Nie płacz, to nic nie pomoże. Wybaczaj, mów szczerze co cie boli i co cie rani, ale spokojnie, nie wszczynaj awantur.. Jak on zacznie wariować, tym bardziej bądź spokojna i stanowcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego na tym forum jak ma sie problem zaraz wszyscy zaczna byc nie mili? nie wiecie jak jest naprawde wiec lepiej niz nie piszcie zanim kogos urazicie.. ikebana - dziekuje za porady... sprobuje dzis z nim pogadac.. sprobuje ratowac to co jeszcze zostalo.. tomaszekk - widze ze miales nieudany zwiazek.. u mnie moment kiedy zaczyna sie wydzierac to cos w stylu\" bo zupa byla za slona\".. kazdy jeden maly drobiazg.. czasami tylko czekam kiedy na mnie reke podniesie.. :( nbnm - do twojej wiadomosci mam 24 lata, nie 40.. myslisz ze to tak latwo sie mowi \" jak nie macie dzieci to odejdz od niego\"? zostawic wszystko i odejsc? myslalam nad tym milliony razy, brakuje mi odwagi. postaram sie uratowac malzenstwo. jesli nic nie pomoze , bede myslala o odejciu albo separacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na rozwiązanie ...
problemów w związku/malżeństwie jest tylko jeden sposob rozmowa, rozmowa, rozmowa ... spokojna rozmowa innego sposobu nie ma :) Jeżeli on na rozwiazanie problemu reaguje agresywnie i mówi, że masz się wyprowadzić, to powiedz mu, że własnie chcesz rozwiązac problem jaki macie bo go kochasz, a jak zdecydujesz, że chcesz się wyprowadzić to się wyprowadzisz czy on chce czy nie. Mam nadzieje, że jesteś niezależna od niego finansowo, że pracujesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co piszesz ...
wnioskuje, że on zachowuje sie po chamsku, dlaczego ty masz się wyprowadzić ? Niech on się wyprowadzi jak mu się ciągle cos nie podoba ... Poza tym dlaczego ciągle ty go przepraszasz, jak jego wina niech on ciebie przeprasza, nie daj się mu bo ciebie do reszty pozbadnie ... Pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam z calego serca za odzew i chec pomocy.. pracuje na pol-etatu.. mieszkam zza granica, wiec praktycznie wszystko jest jego z malymi wyjatkami.. czasem nawet wydaje mi sie ze on ta sytuacje wykorzystuje.. np. \'nie siedz na mojej kanapie\' itd. itp. moja przyjaciolka jest w Polsce i moja rodzina tez. Tu nie mam praktycznie nikogo.. jestem zdana na sama siebie :( opuscilam PL z jego powodu wlasnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konaWaliiia
powiedz mu,ze wyjezdzasz na pare dni do rodzinnego domu,bo musisz... i juz do niego nie wracaj jak mozna byc takim gburem,jak mozna tak nie szanowac kobiety,szczesliwa z nim nigdy nie bedziesz,on juz sie nie zmieni!jestes młoda i zapewne atrakcyjna wiec jeszcze ktos Cie pokocha nad zycie.Powodzenia:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×