Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelle

jaką rozmiarówke ma orsay?

Polecane posty

Gość evelle

chcialabym kupic bluzke orsay (wysylkowo) powiedzcie cos na temat rozmiarowki - zawyzona, zanizona, ok. ? jak to wyglada w praktyce - bo co sklep (firma) to inaczej a tej nie znam, dodatkowo nie moge spr. w sklepie bo mieszkam za granica i tu nie ma orsay'a !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnn
zawsze wg orsaya nosiałam 34. teraz spoko wchodzę w 32.. cięzko ci będzie na oko wybrać, może podane będą wymiary tego co chcesz kupić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelle
z tymi wym. to tez nie jest dokladnie tak (kazdy mierzy troche inaczej) kurcze waham sie miedzy M a L i teraz nie wiem bo ta moze byc za mala a ta za luzna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelle
bluzeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34 i 32
gdzie takie cuda w orsay widzilas?? tam sa normalne rozmiary 36, 38, 40 itp czasem S, M, L Ja mam rozmiar 36/38 wg mnie to roznie bywa, niektore rzeczy np spodnie mam jedne 38, a drugie 36 byly na mnie za duze. Bluzki tez nie zawsze maja taki sam rozmiar, ale czasem kupuje S czasem M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelle
wg. tych podanych cm. powinna byc ok. ale czasami nosze 40 (L) dlatego sie waham !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też noszę 38/40, dlatego sugeruję M. Ta bluzka się nieco rozciąga, więc tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelle
czasami M czasami L w tym wlasnie problem :) ps. a co sadzisz o tej bluzeczce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, dużo zależy od biustu (osadzenia), mi osobiście bardzo odpowiada ten typ rękawków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelle
czyli sugerujesz M ? jak cos to bede musiala szybciej schudnac :) i tez lubie takie rekawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz możliwość zwrócić? Bo to jeszcze sporo od figury zależy. Ja "bez biustu" jestem S, z biustem to czasem i o L zahaczę, więc mnie tylko te górne guziki interesują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelle
tak czy inaczej dzieki za pomoc :) chyba kupie M :) najwyzej poczeka na lepsze czasy he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×