Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Albinoska

Cytaty z Allegro - dorzucajcie

Polecane posty

NIE MAJA WKŁADEKW SRODKU BO SIE ODKLEIŁY ,WYSTARCZY NAKLEIC JAKIES OD INNYCH BUCIKÓW I TEZ BEDA PASOWAC POZA TYM WSZYSTKO OK !! _______________________________________ JESTEM KUPUJĄCYM I POSZKODOWANYM ! PRZEDMIOT BYŁ SPRAWDZANY NA KRAK.AKADEMII GÓR.-HUT.b) W SPEC. SKLEPIE PNEUMATYKA S-B UBLIŻAŁ ! GROZIŁ Z-A-B-I-C-I-E-M ! TO WYNEDZNIAŁY PSYCHOPATA PO 3 ZAWAŁACH WYPEŁNIONY GNILNYM SZLAMEM SKOŃCZY W PIEKLE ________________________________________ PIERWSZY WŁAŚCICIEL-KOBIETA + GRATIS ________________________________________ Nokia 3510i w stanie BDB...zmarła nagle ________________________________________ Siemens A52 Bardzo ŁADNY Kobieta Plus 4 dni bater ________________________________________ Zalany Siemens C-65 [esperal w zestawie?] ________________________________________ Byłem z niego naprawde zadowolony,bo co nokia to nokia. Był używany przez kobiete. [nagła zmiana płci?] ________________________________________ Niestety nie posiadam do tego telefonu pudełka bo zostałem z niego okradziony ________________________________________ Telefon działał do momentu gdy się wyłączył ________________________________________ Brakuje tylnej klapki,przednia jest całkiem ładna ________________________________________ wyglda dobrze bez urzkodzen tylko ze nie ma obudowy, ladowarki i jest poczta glosowa po za tym ma pobierane melodie i jedna tapete ________________________________________ Telefon jest mojego kolegi.Telefon pewnego razu upadł i nie wyświetlał nic na wyświetlaczu tylko niebieski wyświetlacz ale działal poprawnie, wyświetlacz nie był pekniety i rozbity (mozna było dzwonić,działał głośnik i mikrofon, tylko nie wyswietlał nic na wyświetlaczu).Został oddany do serwisu około 1 miesiaca temu z tą usterka. Został naprawiony. Koledze powiedzieli że wymienili program i coś tam jeszcze porobili. Teraz znowu sie to stało ale SAMO Z SIEBIE!Po wyjęciu z kieszeni był wyłączony,po właczeniu wyświetlacz nic nie pokazywał. Telefon nie upadł, nie został zalany itd, poprostu powróciła tamta usterka. ________________________________________ Zastrzegam sobie prawo do wystawiania negatywow poniewarz telefon wystawiam jako USZKODZONY dlatego ze nie ma w nim płyty głównej pozostałe podzespoły sa W 100% sprawne(daje gwarancje rozruchowa 7 dni!) ________________________________________ obudowa nie ma szybki. Jednak obudywy na allegro można kupić już za kilka złotych. ________________________________________ Telefon nie uruchamia się. Ma zbity wyświetlacz. Oprócz tego wszystko raczej ok. ________________________________________ MAM NA SPRZEDAZ SIEMENSA C 60 JEST USZKODZONY NA 99% WYSWIETLACZ niemam 100% pewności ze tylko to lub ze to upadł mi i niemam zamiaru naprawiac go sprzedaje jako uszkodzony ________________________________________ Witam dzisiaj mam na sprzedaz niezawodny telefon ktorym jest siemens c60 jestem z niego bardzo zadowolony oraz moja dziewczyna poniewaz ona sie nim opiekuje ________________________________________ MAM DO SPRZEDANIA NOKIE 3510I TELEFON W BARDZO DOBRYM STANIE JEGO WADą JEST TO żE PO Włączeniu POJAWIA Się NAPIS TELEFON Z OGRANICZENIAMI ________________________________________ Telefon po wpadnięciu do bigosu przestał sie włączać. ________________________________________ Telefon był używany przez moją mamę sprzedaje ponieważ niepodobają jej sie dzwonki chce mp3. ________________________________________ Używała jej moja mama wiec nie walała sie po kieszeniach z kluczami itp. praktycznie wygląda jak nowa [mama?] ________________________________________ Telefon znalazłem na jego nieszczęście leżał w rozwilżonym śniegu leżał u mnie trzy dni bez włączania wysechł i dał się włączyć choć zdaje mi się ze coś mu jest albo jeszcze nie wysechł do końca tel się odpala działa ale czasami się jak by zawiesza ale po chwili włącza się tak jak by się go włączało czasami działa bez takiego efektu tel. Nie ma blokady sim look bateria miała jakiś prąd wiec sprzedaje jako nie w pełni sprawny Może musi ktoś do niego zarzec moim zdaniem zaszkodziło mu to leżenie w śniegu. ________________________________________ Suknia uszyta na wzrost 170cm z bjałej tafty wyszywana lśniącymi kamykami z trenem podczepianym na chawtki możliwość poszerzenia wypustki na 2cm.Podaje wymjary gorsetu:bjust pod pachami 100cm,w pasie90cm, bjodra 100cm,w gorsecie możliwość poszerzenia nawet o 7 cm.gorset sznurowany. Wymjary sukni:w pasie 90cm,bjodra 120cm (...) Suknia bardzo ładnie wygląda na tęgiej osobje poprzez wyszczyplający krój. ________________________________________ Przepraszam za jakość zdienć OSZAŁAMIAJĄCO PIĘKNE DLA MĘszczyZN KTURZY CENIĄ SOBIE DOBRĄ MARKĘ I STYL..DLA LUDZI Z KLASĄ SPODNIE Z NAJWYSZEJ PUŁKI. PREZĘTUJE SIĘ na ciele elegancko dla KAŻDEGO PANA SPODNIE RACZEJ UNIWERSALNY ROZMIAR . ________________________________________ Jest możliwy odbiur osobisty i skonczenia ałkcji przed czasem ________________________________________ Sesecyjny zegar ________________________________________ DZIS MAM DO SPRZEDANIA REWELACYJNE PRZEPONY W 5 ROZMIARACH (...) PRZEPONY SĄ PODSTAWOWĄ ŻECZA DO ŁAPANIA DRAPIEŻNIKÓW OKOŃ CZY SZCZUPAK A NAWET SANDACZ ________________________________________ trzy przyżądy które nie wiem do czego sużą ________________________________________ AłKCJA NIE AKTUALNA !!!!! PROSZE NIE LICYTOWAć ________________________________________ KLATKE POSIADAŁEM OKOŁO DWÓCH MIESIĘCY, PONIEWAŻ URODZIŁA MI SIĘ CÓRECZKA I OKAZAŁO SIĘ ŻE JEST ALLERGIKIEM. ________________________________________ Kołnież , obwód pasa , oraz wykończenia rękawów są wykonane z czystej bawełny , z dodatkiem laikry które idealnie dopasowywóją się do sylwetki ciała. ________________________________________ 6% bawełna, 4% elastan [a gdzie reszta?!] ________________________________________ Spodnie koloru rozbitego różu z szarym podszyte pięknym różowym materiałem ________________________________________ Pod szuja \"serek\" z tasiemkami do zwiaznia Stan idealny Jedyny mankament to to że posiadają żółte plamki jest ich całkiem sporo lecz są one raczej mało widzoczne bo kropeczki są minimalnych rozmiarów co nie stanowi żadnego problemu i przeszkody żeby się nimi cieszyć nawet nie da się ich zobaczyć na zdjęciach poniżej. widać je tylko jak ktoś się dokładnie przyjży z bliska Nie jest to jakiś straszny defekt więc oceniam je na bardzo dobry :D ________________________________________ Lampki sa bez wtyczek i nie moge sprawdzic czy sa sprawne.Stan lampek idealny !!!. ________________________________________ WIEC JA W NIEJ BYŁAM 2-3 RAZY STAN JEST IDEALNY JAK NOWA , ALE BYLAM W NIEJ JEDNAK WIEC NAPISALAM UZYWANE CO NIE ?? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O MAJ GAD
BUAHAHAHAHAHAHA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oplułam klawiaturę
G E N I A L N E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetne
BJUST mnie powalił :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajeczka....
* Telefon po wpadnięciu do bigosu przestał sie włączać. -> buahahahhahha :) :) to jest piekne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMPERSA dajcie
Rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaga się odstresować
Ludzie to jednak debile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obca noga
i dowartosciowac ;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samica tapira malajskiego
co nie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samica tapira malajskiego
ja lubie czytać negatywy, czasem takie kwiaty ludzie piszą, że turlam się godzinę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha, ja też lubię czytać negatywy :D Czasami z mężem dla zabawy czytamy teksty z allegro. Lepsze, niż obrady sejmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszczępiony
dookoła" - to miał być supermodny żakiet :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samica tapira malajskiego
end samtajms kopas w dupas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopasowywóją się
SIKAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybka przesyłka, przedmiot nie do końca zgodny z opisem (podeszchwa w innym kolorze). hehe juz widze tych ludzi w kosciele którzy sie smieja przy klękaniu:D Szybka Przesylka lecz kolor jest inny nie mam czasu na odsylanie wiec je zostawiam ale Komentarz neutralny :( [Odpowiedź z:pią 06 kwi 2007 16:22:57 CEST] Zamiast nowych butów radze kupić kolorowy monitor. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiąc czekania na telefon ...brak kontaktu ..i jak tu sfinalizowac transakcjie?? [Odpowiedź z:pią 25 maj 2007 10:46:51 CEST] jaki k*** brak kontaktu trzeba było k*** dzwonić a nie k*** czekać na zbawienie !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samica tapira malajskiego
Towar miał być jak podał w opisie w dobrym stanie fotki aż 4 na których widać sprzedawany przedmiot.Natomiast to co otrzymałem to jakaś kpina, nawet w najmniejszym stopniu nie przypomina towaru ze zdjęć.Zapłaciłem 16zł a wysłał za 6zł [Odpowiedź z:śro 23 sie 2006 20:59:44 CEST] PAN ALLELUJA TO JAKIŚ PALANT ! NIE ZAPŁACIŁ ! NIE ODEBRAŁ ! NAWET NIE MINĘŁO PÓŁ DNIA A JUŻ PISZE KOMENATRZ ŻE DOSTAŁ ! PAJAC JAKIŚ ! JEGO DOROBEK PUNKTOWY O NIM DOBRZE ŚWIADCZY ! ZABLOKOWAĆ GNOJA ! POZDRAWIAM UCZCIWYCH ALLEGROWICZÓW zablokować gnoja !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiaraaa
skopiowalas z 'aaaby sprzedac' ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie rowalił kolor- zgnita zielen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy jest ten
MAM NA SPRZEDAZ SIEMENSA C 60 JEST USZKODZONY NA 99% WYSWIETLACZ niemam 100% pewności ze tylko to lub ze to upadł mi i niemam zamiaru naprawiac go sprzedaje jako uszkodzony _________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogutek
ehheh ale fajnie do dupy to [Odpowiedź PIJANY DEBIL KUPIŁ WSZYSTO DO ZERA Z AUKCJI , WYSTAWIŁ KOMENTARZ NEGATYWNY . ZGŁASZAMY TEGO BŁAZNA DO ALLEGRO I OCZYWIŚCIE ZWROT PRROWIZJI. BYDLE Z KONKURENCJI ============ trzeba by kupić XXXXXXL żeby były odpowiednie.Co to za rozmiary? chyba dla małych ufoludków. [Odpowiedź POLECAM ŚLEDZIĆ NASZE AUKCJE Z TYMI BOKSERKAMI A ZARAZEM CZYTAĆ O NICH KOMENTARZE. NA PRZYSZŁOŚĆ PROSZĘ SIĘ NIE WSTYDZIĆ WŁASNYCH ROZMIARÓW LUB DIETA. POZDRAWIAM ================ co za [wymoderowano treści niedozwolone]!!!! totalny brak kontaktu przed i po zakupie!!! pieniadze wplacone zostaly 5tyg temu a paczki nie ma!!! takiego to tylko [wymoderowano treści niedozwolone]!!!!!!!!!!!!! MEGA NEGATYW [Odpowiedź z:JEŻELI PRZESYŁKA NIE DOTARŁA TO POWIADAMIA SIĘ O TYM SPRZEDAWCĘ, W CELU ZŁOŻENIA NA POCZCIE REKLAMACJI. TYLKO TAKI PROSTAK JAK SZANOWNY PAN MUSIAŁ BY WYSILIĆ SWÓJ PTASI MÓZG ABY NA To WPASC ==========------------- to nie prawda za co mi wystawiłes negatywa po prostu nie byłam aktywowana jestem poczatkująca a pan mi wystawił negtywa bleeeee [Odpowiedź : MALEŃSTWO I BIEDACTWO CO MA AKTYWACJA ALLEGRO DO PRZELEWU BANKOWEGO, CHYBA ŻE SZANOWNA PANI MA RÓWNIEŻ JESZCZE NIE AKTYWNY ROZUMEK. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ DEZAKTYWACJI. =================================== nie polecam.oszust [Odpowiedź z: WIELKIE BRAWO I WIELKIE DZIĘKI DLA TEGO KLIENTA ZA TEN KOMENTARZ. KUPIŁ 20,11, DO DZISIAJ T.J. 2,12 NIE WPŁACIŁ, NIE ODPOWIADA NA MAILE, NA PODANYM TELEFONIE ZGŁASZA SIĘ SKRZYNKA Z NAGRANIEM Z PIJACKIEJ IMPREZY. SŁOŃ NADEPNĄŁ MU NA MÓZG??? ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kopiaraaa
Właśnie, że nie. Albinoska podała kiedyś linka do tego bloga, z którego skopiowała te teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×