Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarna inez22

ja pieprze---jak tak można?!?

Polecane posty

Gość czarna inez22

mam22 lata ale i tak tego nie rozumiem!znam dziewczynę, jej chłopak jak jest trzeżwy jest ok, ale jak sobie wypije staje się istnym lovelasem.na jej oczach nawet mnie podrywaJesteśmy paczką(oni mieszkają za granicą czasem przyjeżdzają) i wybieramy się do klubu,a ona mówi że nie chce bo ją głowa boli(zawsze ją boli jak mają iść razem w miejsce gdzie jest dużo dziewczyn)a on żeby poszła do domu a on sobie pójdzie.Jesteśmy w klubie on z innym kolegą, który też ma dziewczynę idą niby do łazienki,a jasnym jest że idą na podryw lub popatrzeć na inne dziewczyny.ona rzuciła szkołę dla niego!!!i nie studia!będzie miała teraz tylko zawodówkę albo podstawówkę.dokładnie nie wiem.a on ją całkiem zlewa. dziewczyny pytam gdzie wy macie rozum??? jestem też młoda, mam chłopaka, też się bawimy, ale przede wszystkim szanujemy się, ja bym w życiu sobie na coś takiego nie pozwoliła!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się szanujesz
to nie przeklinaj! błeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loleczka
Putin-pojechane po całości hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym kopnęła
chuja w dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna inez22
ja po prostu się szanuje, a nie żeby byle jaki kut*s tak się zachowywał.w sumie oni się już znają ok3lata.a dziewczyna jeszcze nie otworzyła oczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się szanujesz
nie przeklinaj, szanująca się panno ! Bo poproszę o skasowanie twoich wpisów!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna inez22
chyba nie wiesz co to znaczy przeklinać! te moje to są ewentualnie brzydkie stwierdzenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna inez22
ale na takie zachowania to brak innych słów. a później takie płaczą po kątach. osobiście nic do niego nie mam,nawet go lubię,ale szkoda mi tej dziewczyny on ją za każdym razem upokarza swoim zachowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez - sądząc po języku
sama jesteś po podstawówce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez - sądząc po języku
A ty sama sie upokarzasz takim prostackim językiem..won do książek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna inez22
Ty zrób wypad do książek Inez, Ineza, Ines – imię żeńskie. Hiszpańska forma imienia Agnieszka. Inez imieniny obchodzi 21 stycznia. Źródło: "http://pl.wikipedia.org/wiki/Inez" ... jednak to forum jest na dziwnym poziomie intelektualnym niektórych uczestników. niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo obchodzi kiedy inez
ma imieniny czy cokolwiek????????????????????? o rany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo obchodzi kiedy inez
INEZ dziecię ...pisząc "kut*s " "pieprze" sam okreslasz poziom tego forum..rynsztok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×