Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak wam sie wydaje

CZY WYPADA PRZYJSC NA WESELE W DZINSACH I BLEKITNYM ZAKIECIE?

Polecane posty

Gość jak wam sie wydaje

Ide za tydzien na wesele i nie chce glupio wypasc:/ dodam ze mam 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wam sie wydaje
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy od tego czyje to wesele? jakim jesteś gościem? proponuje obrać spódnice + bluzkę i na to żakiet bardziej stosownie lub spodnie w kant. będziesz wyglądać stosowniej w końcu to dość ważna uroczytość a nie imieniny cioci. jeśli już uprzesz się przy dżinsach to zadbaj o to by nie były obstrzępione i wycierane najlepiej jakieś klasyczne proste bez zbędnych ozdób hafcików i cekinów. masz tydzień czasu zdążysz upolować jakąś spódniczkę czy spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wam sie wydaje
Jest to wesele mojego wujka...nie wiem czy tak mozna powiedziec,ale wujka przyrodniego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżinsy na wesele absolutnie
Ja kiedyś byłam w eleganckich brązowych spodniach z materiału i powiem że wyglądałam najmniej elegancko ze wszystkich gości. Nie żeby coś ze spodniami było nie tak tylko po prostu wszystkie kobiety były w strojnych sukniach lub bardzo eleganckich spódnicach. Więc jeśli spodnie z materiału są na wesele takie sobie to dżinsy są już w ogóle oznaką lekceważenia uroczystości ślubnej i weselnej. Nie będziesz wyglądała jakbyś była tam zaproszonym gościem tylko tak jak ktoś kto znalazł się tam przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ...
skórzane ?? Ale tandeta... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja widzialam
na ostatnim weselu jakas dziewczyna miala dzinsowa marynarke do jakiejs kiecki, i jak ja zobaczylam to pierwsze moje odczucie ze dzins na taka okazje jest malo elegancki i malo odswietny; ale to moje odczucie; ja bym nie zalozyla nic dzinsowego; chociaz sama lubie spodnie i nie ubieram sie elegancko na codzien to jednak na wesela mialam ladna kieckie i zakiet; jak chcesz czuc sie dobrze zaloz do tego spodnice, napewno cos znajdziesz; bo moze sie okazac na weselu, ze wygladasz szaro na tle innych; mi by to popsulo zabawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holenderkaaa
nie... dżinsy odpadają... to nie jest strój na wesele! jakbys się czuła gdyby podszedł do ciebie chłopak w garniturze i w krawacie i poprosil cię do tanca?? a ty w dźinsach.... nie nie nie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraks
zdecydowanie nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktorew
niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achcung
co Wy pieprzycie,chyba dawno nie bylyscie na weselu! teraz nie zaklada sie juz tych taftowych szerokich sukien czy staromodnych garsonek, wiekszosc pan na weselach na ktorych ostatnio bylam miala na sobie zwyczajne letnie sukienki,a dwie mialy zwykle tuniki i do tego legginsy i super wygladaly,wazniejsze sa dodatki np fajnie buty i jakas bizuteria-mysle ze mozesz zalozyc dzinsy ale zaloz do nich buty na wysokim obcasie i jakas oryginalna bizuterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola 30
nie musza byc suknie z gorsetem ale jeansy odpadaja wg mnie nawet nja poprawiny ja sama uwielbiam ale na wesele ide w sukience-przeciez warto czasami sie ubrac inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm chyba
mozesz sie ubrac mlodziezowo ale nie w jeansy! zakiet - spoko, tylko dodaj fajna bluzke a zamiast jeansow wloz spodnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skóra jest bardzo sexi choć co
do spodni na wesele to raczej chyba lepiej spodnica ! ale na tzw. "wieczor panieński" jak najbardziej moga byc i,np. http://flickr.com/photo_zoom.gne?id=481793966&size=o niech faceci troche poszaleja na Twoim punkcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest takie powiedzenie. \"JEŻELI PRZYJDZIESZ UBRANY W DŻINSY, BĘDZIESZ TRAKTOWANY JAK DŻINSY\". Moim zdaniem należy okazać chociaż trochę szacunku młodej parze..można się ubrać LUŹNIEJ, np. w ciemne spodnie i elegancki żakiet, ale dżinsy to już przesada ;) Jestem absolutnie na nie, i doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że na wesela już się nie chodzi w sukience na kole, która zdobieniami przewyższa suknię panny młodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem nie powinnas isc w dzinsach...poza tym w takie upaly bys sie w nich ugotowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emerald Lady
Idź jak lubisz ... Ja bym tak poszła w jeansach i bym miała w nosie złośliwe spojrzenia damulek, które potykają się o rąbek sukni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
tylko nie w dżinsach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salateczka
mnie to smieszy jak widze na weselach panny ubrane w gorsety+ doł na kole,jeszcze najlepiej koloru rozowego lub seledynowego-ostatnio jak bylam to tylko dwie na cale wesele byly tak ubrane i widac bylo ze sie glupio czuly,reszta byla ubrana w sukienki lub tuniki-waznajest oczywiscie jakas fajna bizuteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×