Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość babcia Jadzia

po czy rozpoznac Polaka???

Polecane posty

Gość zgadza sie...
wiekszosc ludzi ze wschodu ma szersze twarze... Rosjanki np. maja superokragle twarzyczki... coc tez nie wszystkie... nie mozna przeciez generalizowac... ale uawaga "zakochanej" byla jak najbardziej wlasciwa :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie wydaje ze Polki sie poznaje czesto gesto po blond farbowanych wlosach z pasemkami,ale tez czesto gesto po ladnym makijazu...niestety czesto gesto rowniez po solarium i przesadzonym solarium.... po zamilowaniu mezczyzn do noszenia czepeczek z daszkiem, wasow, adidasow-najlepiej markowanych nike:] albo adidasem. do tego mezczyni zawsze sciete wlosy na lyso niemal, itp... szeroki krok coby sie to i owo nie obijalo o nogi a do tego sprawialo wrazenie ze mezczyzna jest wielki i silny jak tarzan i niech nikt nie podchodzi-ramiona rowniez zawieszone lekko w pozycji goryla:) do tego czesto gesto panowie chodza i rozmawiaja przez komorke, kur..i te inne padaja coraz.... ot zadna trudnosc rozpoznac naszego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsx
a po czym rozpoznac Polke? Bo daje dupy po dwoch minutach rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaka w Niemczech poznacie
po tym ze nosi polskie ciuchy, czesto sprane, wynoszone, mimo ze mieszka tu 5,10 a nawet15 lat! naprawde wielu naszych rodakow ubiera sie w Polsce... mimo ze stac ich na fajne ciuchy stad. nie mozna wrzucic wszystkich do jednej szuflady, ale tak czesto, b.czesto jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpiękniejsza na świecie
atrybutem kazdego Polaka jest REKLAMOWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaka w Niemczech poznacie
po tym ze nosi polskie ciuchy, czesto sprane, wynoszone, mimo ze mieszka tu 5,10 a nawet15 lat! naprawde wielu naszych rodakow ubiera sie w Polsce... mimo ze stac ich na fajne ciuchy stad. nie mozna wrzucic wszystkich do jednej szuflady, ale tak czesto, b.czesto jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie co z tą reklamówką?? :-) miałam taką znajomą, która do pracy przychodziła z maleńkim plecaczkiem i ogromną reklamówką:-(, reszta Polaków równiez po reklamówce dzierżyła w dłoni, dla mnie wyglądało to jak kadr z filmu \"My dzieci z dworca Zoo\". Te reklamówki staja sie kultowe, dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forever young
po wranglerach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsgssfghs
-po rozgladaniu sie zaraz po wejsciu do autobusu czy do metra -ten specyficzny kontakt wzrokowy kiedy idziesz ulica i czujesz swoj wzrok osoby z naprzeciwka no i standarty jak: -borsuk na glowie -skarpety+sanadaly -reklamowka -plecak -wasy -rysy twarzy -potato head -modne jest cwaniakowanie i szpan (to akurat okresolna grupa ludzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula27
po smrodzie;)bardzo czesto;)laska zarobi par zata i sie stroij w te bazarowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po czerownych
adidasach..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memsahib
Po czym poznac Polaka, ktory haruje w Londynie i przyjezdza do Polski zaszpanowac? Stoje na przystanku, w Lublinie zreszta, wokol sporo ludzi. I jeden taki: co chwilke sie schyla i poprawia cos na butach. Patrze, a to lacosty, u nas raczej niedostepne, a w kazdym razie straszliwie drogie. I on coraz to podciaga nogawke i z tych lacostow a to pylek strzepnie, a to rzepa poprawi, a to jeszcze cos i jednoczesnie rozglada sie dyskretnie, czy inni widza, co ma na stopach. Do tego mina cwaniaczka z funtami w kieszeni. Szalenie mnie to rozbawilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara rzeczywistosc
buehehehehehehehehheheheh.... ja u siebie w miescie widuje gosci z Londynu w dyskotece. Maja na sobie koszulki GAP, jeansy, pantofelki alfonsa i ciagle kasa machaja. Zasiadaja za stolem biora Absoluta, jednego, drugiego, trzeciego, nastepnie blednym wzrokiem szukaja "ladnych" panienek. Oczywiscie owieczki znajda sie wszedzie. Mowia ze mieszkaja w hotelu obok, i ze sa tylko na chwile, maja kase i chca sie zabawic. Te biedne dziewczyny na to ida, bo moze sytuacja je do tego zmusza albo co. Co tu duzo mowic , to jest wizerunek przecietnego Polaka, tych ok jest za malo zeby zmienic co o nich myslimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z Toba
a ja Polakow rozpoznaje po tym ze zazdroszcza wszystkim ktorym wiedzie sie choc troszke lepiej niz im... Bron boze zeby ktos dostal wiecej niz on albo znalazl lepsza prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londoner
"ja u siebie w miescie widuje gosci z Londynu w dyskotece. Maja na sobie koszulki GAP, jeansy, pantofelki alfonsa i ciagle kasa machaja. Zasiadaja za stolem biora Absoluta, jednego, drugiego, trzeciego, nastepnie blednym wzrokiem szukaja "ladnych" panienek. Oczywiscie owieczki znajda sie wszedzie. Mowia ze mieszkaja w hotelu obok, i ze sa tylko na chwile, maja kase i chca sie zabawic. Te biedne dziewczyny na to ida, bo moze sytuacja je do tego zmusza albo co. Co tu duzo mowic , to jest wizerunek przecietnego Polaka, tych ok jest za malo zeby zmienic co o nich myslimy" e tam ,wszyscy faceci tak robia,jak chcesz wyrwac panienke na chwile to musisz jakos jej zaimpnowac,a kasa to najlepszy sposob.Wiadomo ze porzadnej kobiety tak sie nie pozna ale za to jedna noc sie mozna zabawic. Najlepsze jest to z takim podejsciem to 15 minut i dziewczyna wyrwana. JAk bym udawal romantyka to pewnie bym musial czekac ze mi sie odda po slubie.I nie tylko Polacy tak robia,to taka meska natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londoner to jest gosc
szkoda tylko ze mu sloma z butow wystaje:P ciekawe ile panienek rocznie wyrywa? Chce tylko ci przypomniec ze facet ktory ma kase to sie nia nie afiszuje, zazwyczaj wogole gotowki nie nosi. Nie zapominaj ze sa dziewczyny ktore zycia nie znaja i ktorym sie wydaje ze jak POLOK z Anglii przyjezdza to od razu biznesmen z farba pod paznokciami( w dyskotece zazwyczaj ciemno i malo co takie rzeczy widac) no i probuja"szczescia" z takim to. Ponadto, Polacy nie znaja pojecia "dine out", a dziewczyny z reguly nie przepadaja za browarkiem w parku na trawce( to bywa romantyczne kiedy ma sie 16 lat. sa cztery kategorie kobiet: mezatki, damy, normalne dziewczyny i qrewki. tobie niestety trafiaja sie te ostatnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu tylko
przelotem. Chcialam zapytac co ma mezczyzna na mysli kiedy mowi ze zabawia sie z dziewczyna? Czy tu chodzi o picie wodki na akord przed lusterkiem? A dziewczyna siedzi obok i dopinguje? Kto mi to wyjasni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londoner
"sa cztery kategorie kobiet: mezatki, damy, normalne dziewczyny i qrewki. tobie niestety trafiaja sie te ostatnie !" no ale ja innych nie szukam,za duzo z nimi zachodu zeby nad ranem ladowaly ze mna w hotelu, no moze nie liczac mezatek bo akurat one czesto przejmuja inicjatywe.Szukam kobiety zeby sie tylko zabawic o i taka znajduje.Wiadomo ze nie chcialbym miec takiej partenrki na cale zycie.No i na takie wypady to juz dawno przestalem latac do Polski,jest tyle pieknych kobiet na calym swiecie.Za to Angielscy koledzy nie moga sie nachwalic wypadow do Krakowa czy do do Gdanska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten topik- wiekszosc wypowiedzi- potwierdza tylko moja opinie na temat Polakow w Anglii- prawie wszyscy wpadaja w skrajnosci i poddaja sie jakims stereotypom. Albo lubia innych Polakow albo nie lubia. Na ulicach i w innych miejscach zwykle albo sa zbyt glosni i ordynarni, albo zbyt cisi i przestraszeni. Albo ubieraja sie jak wiesniaki, albo jak na urodziny do cioci... Wniosek, Polacy nie potrafia byc przecietni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, jesli chodzi o aspekt wizualny to u Polek pierwsze co mi sie rzuca w oczy, to jeans\'y. Okropne, typowo polskie jeans\'y, nie rozumiem dlaczego one w tym ciagle chodza i te pasemka :O U facetow adidasy. Przeciez tutaj w adidasach chodza tylko stare Angielki reszta nosi tanie trampki, dlaczego Polacy nosze uparcie adidasy? :O Pozytywne cechy ktore da sie zauwazyc na ulicy- jestesmy najpiekniejsi :) i my- kobietki i nasi mezczyzni 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co macie do pasemek
jak sa dobrze wykonane to tylko moga upoiekszyc kobiete a chyba mi nie powiesz ze lepsze sa te straszne fryzy brytyjek ? lacznie oczywiscie z pelnym makijarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszac o pasemkach, mam na mysli to ze nosza je tu tylko Polki i ze to znak rozpoznawczy :) Nie mi oceniac gusta, ale szczerze mowiac dziwie sie kobietom ktore uparcie nosza od 5 lat ta sama fryzure. Nie chcialam Cie obrazic... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co macie do pasemek
szczerze mowiac to ja tez sie dziwie jak mozna miec kilka lat ciagle ta sama fryzure - zwlaszcza jak jest to kitka albo cos rownie malo efektownego. A na pasemka zdecydowalam sie poniewaz wygladaja bardziej naturalnie niz farbowanie calej glowy na blond - tym bardziej ze jestem naturalna blondynka i tylko "ozywiam" sobie fryzurke dzieki nim :) Zawsze to lepiej niz miec 5 cm czarnr odrosty na glowie... a takich panien nie prakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ciemna bladynka z dlugimi wlosami, nie farbuje i nie szaleje z wlosami. Preferuje naturalnosc; na twarzy tylko roz na policzkach i czasami rzesy, ale od rozu jestem uzalezniona ;) I powiem Ci ze jeszcze nikt nie zgadl ze jestem Polka, kazda nowo poznana osoba mysli ze jestem Francuska. Wlosy naprawde sa wazne... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shameless
ja bym tam sie nie szczycila ze mnie biora za francuzke. A co zlego z bycia Polka? Pasemka robia kobiety z calego swiata, nie tylko Polki. Pasemka bywaja rozne, nie rozumiem dlaczego charakteryzuja Polke? Mamy jasne karnacje, wiec raczej w czarnych wlosach nam nie do twarzy. Co jest nie tak z blondem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po tanim i starym aucie
najczesciej fordzie lub vauxhallu, najlepsze zas sa te z polska rejestrajca "w ramach oszczednosci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli sie smieje ze ktos mnie odbiera jako Francuske to nie dlatego ze sie z tego ciesze, ale ze wystarczy zmienic w swoim wyglodzie chociazby fryzure zeby byc anonimowym, Nie bedzie za mna hindus wodzil w sklepie wzrokiem, \'bo jak Polak to trzeba pilnowac\'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie fryzura
zdradza narodowosc ale rysy twarzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polacy w Czechach. Będąc rok w Czechach napatrzyłam się na rodaków i jestem przerażona.Prosto z pracy jeszcze w ciuchach roboczych szybko do Tesco po kilka win w kartonie ( w kartonie tanio 20koron) i degustacja winka oraz spanie pod...teskiem.Ludzie chcąc robić zakupy byli przerażeni jedni się bili między sobą, drudzy klnęli na całe gardło itp itd.Naprawdę wstyd mi było ale to jest tylko cząstka tego co oni wyprawiają i kim to oni nie są jak mają pare koronek w kieszeni.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×