Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ogórowa

Co dobrego z ogórków?

Polecane posty

Gość Ogórowa

Podajcie jakieś przepisy z surowych ogórków:)mam ich tonę na działce, wcinam same, z solą, mizerię...moge tak bez końca, są pyszne, chrupiące i słodkawe, ale mam ochotę na coś nowego , w jakiejś nowej wersji:) Pomożecie;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeże ogórki pycha :D ja czesto robie je z sosem knorr lub sałatke. kaszka kuskus ogórek świezy papryka szczypiorek kukurydza sól,pieprz majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darianka---masz może jakiś ciekawy chłodnik???? bo warzywnych to jestem cieńka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogorowa, z ogorkow mozesz zrobic tzatziki i podawac je razem z grillowanym mieskiem, grzankami, ziemniakami pieczonymi czy czym tam jeszcze chcesz poza tym mozna je poddac..hmm..obrobce cieplnej ;) i zrobic np ogorasy faszerowane miesem i zapiekane albo obrac, pokroic w grube plastry (no, tak z 1 cm), wyciac gniazda nasienne, obtoczyc w mace i usmazyc...jak cukinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dekoracyjka
1.mizeria na slodko 2.mizeria na slono 3.mizeria z octem 4.platy ogorkow z jakims bialym serkiem na wierzchu, moze byc np.serek wiejski, na to sol, pieprz, do tego bagietka i kolacja jak znalazl :-) 5.ogorki malosolne 6.przerozne salatki, np. z gyrosem 7.na kanapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogórowa
Mniam! Dzięki! Zapomniałam właśnie o tzatzikach. Małosolne będę robić, jak świeże mi się znudzą(czyli nieprędko;) ) A jak zrobić chłodnik i te nadziewane mięsem? Można nadziać jakimś farszem bez mięsa? Bo chłop nie żre mięsa:) Może jakiś farsz grzybowy, albo jakieś grzybki z ryżem...macie jakąś koncepcję? no i to smażenie jak cukinia...jak smakują? Nie mogę sobie wyobrazić kotletów z ogórków, chociaż cukiniowe uwielbiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve66
Uwielbiam kafe- właśnie weszłam tu by założyc taki temat ,a on już sobie jest :D Też czekam na ciekawe pomysły- mizeria już mi się przejadła, a w lodówce czeka jeszcze z 4kg ogórków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sałatki (surówki?) z ogórków,pomidorów,cebulki..rzodkiewki,szczypiorku,czyli samych pyszności,zależy co pod ręką :) Ja bym to mogła cały rok jeść :) Super do obiadu i na kolację,ja zawsze wkładam do takiej sałatki bułkę z masłem,żeby troszkę nasiąkła i jem takie pyszne,mokre i glamdziate coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve66
acidofilna / kwasochłonna?? ;) / To jak jest z tym smażeniem? Jakoś nie widzę tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve66
KaleidoStar - różne sałatki to ja jem na codzień ,ale mam taki urzodzaj ogórków,że to musiałaby być sałatka tylko ogórkowa ;) by wyjeść to wszystko. A ogórki z tych długich - do słoików się nie nadają/ z resztą nie umiałabym ;P /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upaaaaa
upaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×