Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość p. Justynaaaa

Czekam na księcia z bajki. Kto się przyłączy?

Polecane posty

Gość p. Justynaaaa
Słodki zapach moczu, mnie się Twój nick podoba, ale widzę Cię po raz pierwszy, ew. drugi, bo może gdzieś mi przemknąłeś przed oczyma. Ale nie podoba mi się, że nas oceniasz pochopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilejete
Ja jestem normalny i uczuciowy, i dlatego nigdy nie miałem dziewczyny. Jestem zbyt nieśmiały więc odpadam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghf
Wcale nie odpadasz, duzo samotnych dziewczyn szuka takich jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fox26
Ja też takiego, który będzie kochany i przytuli w razie potrzeby, potrzyma za rękę:)) ale to zycie jest do bani dlaczego tak jest że niektórzy mają wszystko a inni nic kompletna klapa i jak tu mieć pozytywne nastawienie do życia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Heh, topik się ruszył. Księżniczki, wracajcie! I to biegusiem! Bo Książęta przybywają tłumnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilejete
Też słyszałem, że to w cenie, jednak co innego jest w życiu. Gdzie te dziewczyny? Spokojne, oczytane, mądre. Chyba się pochowały w bibliotekach lub siedzą w domu wieczorami. :( PS: Nie chodzę na dyskoteki, do baru czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghf
ech... :( tego smutku jaki mam w sobie nie da się wyrazić słowami. mam już dość samotnosci i wspominania cudownych chwil z moim pierwszym chlopakiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gates
justyna, podobno leszek czarnecki jest wolny - nr 1 w polsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilejete
O niczym innym nie marzę aby pójść na spacer za rękę z dziewczyną. Powłóczyć się po mieście, albo za miasto chodzić z nią. Jak rozpoznać samotną dziewczynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghf
Siedzi sama w domu bo nie ma gdzie wyjśc i z kim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Jak samotną rozpoznać? Jak nie jest z facetem, gdy ją widzisz, to są szanse, że jest samotna.Chociaż też niekoniecznie. Ja mam tylko kolegów i z nimi wszędzie wychodzę, zazwyczaj z każdym z osobna. A co mężczyźni na to? Zamiast sprawdzić, jak jest, z góry zakładają, że jesteśmy parą. Kupa śmiechu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilejete
A dziwisz się? :( Przechodząc obok dziewczyn z chłopakiem jakimś traktuje ich jak parę. Wiem, że to może być kolega albo brat, ale tak normalnie to się raczej nie zdarza, więc myślę, że to para zakochanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Vilejete, ale pary chodzą trzymając się za łapki albo obejmując się wzajemnie. A i w barze czasem dzadzą sobie buziaczka czy przytulą się czule. A z kumplem się tego nie robi. Hehe, z bratem chyba tym bardziej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghf
jak mialam chlopaka to zawsze szliśmy pod ręke albo przytuleni wiec od razu bylo widac ze to moj chlopak :( to byly piękne czasy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Książę, żarty to żarty.:) Ja się na żartach średnio znam, ale ten topik ma charakter zabawowy, a i Ty wyjawiłeś na początku już Twój w nim zamierzony udział. A Twoich wcześniejszych nicków nie znam. No, Samotnego widziałam kiedyś...A reszty nie kojarzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteryjny-->ja się na pewno nie obrazilam, wczoraj odpisalam Ci co trzeba zrobic zeby nie miec niepokoju, myslalam ze moze naprawde Ci cos dolega, ale miales ze mnie ubaw:o Nic do Ciebie nie mam, co do tego kim jestes mialam niesluszne podejrzenia, Twoj nick Sebaa znam z kafeterii, ale nigdy sie nad nim specjalnie nie rozwodzilam, jesli sie nie myle, ze duzo pisales na dyskusji ogolnej, chyba te pomaranoczowe wpisy tu namącily i dlatego postanowiles sie ujawnic, a bawi sie tu kazdy - My także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
A kto jest księciem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Kafeteryjny, ale przecież piszesz pod nickiem.:) I pod tym nickiem Cię poznałyśmy, a to się przecież liczy.:D Nie przepraszaj, bo naprawdę nie ma za co. Miło się rozmawiało z Tobą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byla prowokacja, zebys wlasnie ujawnil nick masz chyba tutaj wspanialomyslne kolezanki, ktore namieszaly piszac pod pomaranczowymi nickami, siejąc zamęt kazdy wie, ze to byly jaja i tyle, koniec tematu, pisz sobie tutaj nadal, wlasciwie fajnie pisales:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Jest miły - w przeciwieństwie do Ciebie. Dlatego Jego zapraszamy, a Tobie mówimy: spadaj mała.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Dziękuję bardzo. Powodzenia nigdy za wiele.:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie slinie, ja sie bawie jak wszyscy, a ta sytuacja po prostu mnie smieszy, nic wiecej, zreszta \"Książe\" juz okreslil mnie jako desperatkę, wiec naprawde mnie to wszystko bardzo wzrusza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Ale Książę, to nie nam powinieneś się w takim razie tłumaczyć.:) A Pomarańczka racji nie ma, przynajmniej jeżeli chodzi o Jej wypowiedzi na mój temat. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cook
Jesteś uzależniony od neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Mój Książę teraz słodko śpi. Ciekawe o czym śni.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Mój Książę śpi - na lewym boczku.:) I ma bardzo spokojną twarz. Słodkich snów, Kochany! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Nie mylę. W końcu to MÓJ KSIĄŻĘ. Z mojej bajki. A bajka jest długa i ma szczęśliwe zakończenie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×