Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość p. Justynaaaa

Czekam na księcia z bajki. Kto się przyłączy?

Polecane posty

Stańczykowski, pogniewamy się jeśli nie zmienisz natychmiast toku myślenia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Cześć Stańczyku, cześć Lingerku.:) Co u Was dobrego? Ja odżyłam już zupełnie - okazało się, że ta moja depresja i totalny brak sił i chęci spowodowane były brakiem witamin. Wreszcie można się wziąć za obowiązki.:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Justyś, u mnie wszystko cudownie :D Cieszę się, że u Ciebie także :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
To świetnie, że u Ciebie super.:D A tam, z księciem.:P Nie mam teraz czasu i ochoty na głupoty.:P A Twój, Lingerku, książę jak się ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
On pewnie też ma nadzieje, więc wszysko O.K.;) Boję się tylko nieuchronnych problemów na studiach. To, że miałam 6- lub 7-tygodniowy weekend, nie znaczy, że nie miałam wtedy zajęć.:o Chyba trzeba będzie się ładnie pouśmiechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
6- lub 7-dniowy, oczywiście.:P Hi hi, ale by było, gdyby weekend trwał kilka tygodni. Chya byś, Lingerku, nie obraziła się, gdyby to choć raz w roku się zdarzało, nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, z tym na pewno nie będziesz miała problemu :D Masz śliczny uśmiech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ja to bym chciała mieć conajmniej 10 dni weekendu, a resztę praca :p Kiedyś śmiałam się, że weekend powinien trwać 5 dni, a praca 2 dni (na odwrót) i myślę sobie, że nikt by się nie obraził za taki piękny układ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja spacja się już wyraźnie zmęczyła :p co najmniej he he.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Dziękuję. Ale wolę ponadrabiać zaległości zamiast pozacieszać (bo już parę razy zdarzyło się prowadzącym na mój dobry humor zareagować pytaniem, ile wypiłam:o). Ale z Ciebie purystka, Linguś.:P Może znalazłabyś jeszcze w grudniu wolną chwilę na spotkanie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Hej, Eddie.:D Wiesz co, trzeba Ci założyć topik, bo jeszcze nie masz.:P Jak się masz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś, czas pokaże, ale myślę, że znajdę wolną chwilkę ;) W tej chwili dzieje się dużo w moim życiu, ciężko mi przewidzieć, co będę robiła np. za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
To bardzo dobrze, ze się dzieje.:D Bardzo jestem ciekawa, co. Jeżeli miałabyś kiedyś czas i ochotę, to do mnie skrobnij maila (i podaj mi Twój nr tel., proszę, bo staciłam wszystkie kontakty:(). Czy też oglądacie "Titanica"?:P Sentymentalne bzdury, ale da się oglądać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Świetnie by było, gdyby się udało gdzieś wyskoczyć kiedyś.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P A dziękuje ze pytasz :D Dobrze sie miewam ;) ... teraz mam luźniejszy tydzien, ale nie chce go marnowac na obijaniu sie ... dlatego sie ucze :] Titanic obejrzany :P ... werdykt: połowa filmu była nudna ... :P ... Eddie ma w planach duze zmiany ... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, napiszę w wolnej chwilce, choć będzie to może nudnawe :D Teraz jestem na kafe, ale w między czasie szykuję się do pracy na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkońcu ten topik zaczyna żyć.. jeszcze dwa są do reanimacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×