Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie niunia

...4...miesiąc...bez...okresu...?

Polecane posty

Gość taka sobie niunia

Nie mam okresu od 4 miesięcy :( Może od niecalych 4. Robilam test. Wychodzi,że wszystko O.K tzn nie ma ciąży. Co się może dziać ? Czytalam,że polopiryna jest dobra na wywolanie okresu, wzielam dwie. Nic nie dalo. Może wziąć kilka tabletek antykoncepcyjnych i odstawić ? To powinno wywolać ? Jestem normalnie zalamana. Zawsze mialam problemy, zawsze byly opóźnienia (torbiele itd) ale teraz jestem przerażona bo sypiam z facetem regularnie bez zabezpieczenia tylko stosunek przerywany. Po nocach śnią mi się aborcje albo ja sama w pieluchach. Już nie mogę no :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia no blagam cie...
idz do gina a nie wymyslasz jakies sposoby na wywolanie miesiaczki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frdetgyhucs
Matko kochana...dziewczyno szybko do ginka!!!! Jeżeli miesiaczki nie ma w terminie to już po 2 tygodniach powinnaś pomysleć o teście (a przecież uprawiasz seks). A jeżeli nie ma już miesiąc czy dłużej to szybko lecieć do ginka! Kto to czeka aż 4 miesiace???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssss
dziewczyno nie chcę cię straszyć, ale czasami tak się dzieje jak organizm myśli że jest w ciąży a nie jest, spowodowane jest to zwiększoną prolaktyną czyli hormonem wytwarzanym przez przysadkę mózgową, może tam też być guz. Jedyna rada lekarz - nie masz na co czekać. Wykluczy ciążę przepisze leki zleci badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam kiedyś wstrzymanie okresu - miesiąc po odstawieniu pigułek antykoncepcyjnych jeszcze wystąpiło krwawienie, a później już nie... Zwlekałam 3 miesiące zanim poszłam do lekarza - na szczęście nic mi nie było - dostałam tabletki na wywołanie okresu i potem już było dobrze. Więc nie żadne domowe sposoby - tylko lekarz ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×