Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Matura .

Załamałam sie brakiem perspektyw..

Polecane posty

Gość Matura .

W przyszłym roku zdaje mature,z powodu stanu zdrowia miałam spore opóźnienie.Chce zdawac mature na poziomie podst.z jęz.polskiego i ang. i na poziomie rozszerzonym z biologii.Nie czuje sie na siłach,zeby zdawac coś więcej, bo nadal nie jest ze mna dobrze(miałam nowotwór).Zawsze byłam ambitna i chciałabym sie dostac na dobre studia (nie wazne czy prywatne czy panstwowe),ale z matura z tylko jednego rozsz.przedmiotu nie mam szans:(Jestem załamana, nie moge podjąć pracy narazie , później powinnam miec raczej prace siedzacą, a bez dobrego wykształcenia nikt mnie nie posadzi za biurkiem:( Chciałam sie tylko wyżalić:(Może mi coś poradzicie?Orientujecie się jak to jest z tymi studiami? Z góry bardzo dziękuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durnowata prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pociesze cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pociesze cie
w tym roku skonczylam studia dzienne na agh i szczerze watpie ze znajde siedzaca prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonistkaaa
Nie martw się, zdrowie jest najważniejsze, jesteś wrażliwa, inteligentna i ambitna, więc sobie na pewno w życiu poradzisz:) A studia, nawet najlepsze, wcale nie przesądzają o lepszym życiu. Jesteś wyjątkowa i na pewno Ci się wszystko świetnie ułoży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×