Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuraaa domowaaa

Młynek do rozdrabniania odpadów

Polecane posty

Gość Kuraaa domowaaa

Mam zamiar kupić takie urządzenie, ale kompletnie się nie na tym znam i nie wiem jaki wybrać. Proszę o rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuraaa domowaaa
myślałam, że tu mi ktoś coś podpowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuraaa domowaaa
? nikt nie ma pod zlewem młynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuraaa domowaaa
no ludzie ratujcie, bo mam wieczorem jechać i kupić ten młynek, a w sklepie "doradzą" mi to na co aktualnie patrzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogórowa
też mnie to interesuje, fajna sprawa. Gdzie taki namierzyłaś i za ile?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuraaa domowaaa
myślałam o takim http://www.robin.com.pl/sklep/mlynek-do-odpadkow-5 i nie wiem czy takie parametry młynka wystarczą na domowe potrzeby, poza tym są do tego jakieś osobne wyłączniki, nie mam pojęcia czy mozna się bez nich obejść czy to konieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuraaa domowaaa
kupiłam!!!! młynek teka, po prostu pożeracz wszelkiego rodzaju odpadków :) jestem bardziej niż zadowolona z zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
od kiedy spalilam jeden to teraz unikam jak ognia - te odpadki po co mielisz? do kompostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem,że taki młynek montuje się pod zlewem,żeby uniknąć zapchania? dla mnie to trochę zbędny wydatek,mam kosz na śmieci i tam lądują odpadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się sortować :) mam pod blokiem specjalne pojemniki na papier,szkło i plastiki. ale nie wiem,czy o to pytałaś...do domowego kosza wrzucam resztę odpadków,a później zsyp :) nie mam pojemnika do kompostowania,ale pewnie niebawem będą bardzo popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w niemczech . pojemnik z czarna pokrywa - to reszta smieci, pojemnik z zielona pokrywa - to bio smieci zolte worki - to puszki i folie a szklo - wrzucamy do pojemnikow rozrzuconyh na miescie , pojemniki sa na : biale szklo, brazowe szklo , zielone szklo........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czułam,że to nie w Polsce :) ale i tutaj,mam nadzieję,kiedyś będzie to powszechnie stosowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wurwa - jezeli myslisz , ze tutaj wszyscy tak smieci sortuja - mylisz sie. nie byloby \" policji smieciowej \". wkurza mnie , jezeli ktos do bio kontenera wrzuca folie..... ludzie tutaj tez sa okropni. a taka policja smieciowa jak wpadnie i zajrzy do pojemnika , nakleja pomaranczowa kartke i firma nie odbierze juz takiego kontenera. no i kare trzeba zaplacic. ale mimo to , ludzie nie sortuja smieci - niektorzy ludzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam na myśli powszechny dostęp do pojemników ;) wiem,że ludzie są wszędzie podobni,tam i tu wielu niereformowalnych... ale z tą policją śmieciową to mnie zaskoczyłaś :D przydałaby się taka i u nas,prężnie działająca,zwłaszcza w rejonach,gdzie ludzie traktują lasy jak wysypiska :o podobno za to są spore mandaty,ale wykrywalność bliska zeru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wurwa - tutaj tez w lasach mozesz worki ze smieciami znalezc..... jest dokladnie to samo co w polsce. jezeli ktos jest swiadomy , ze o srodowisko naturalne nalezy dbac - w naszym interesie przeciez - sortuje smieci i nie zasmieca lasow itd. niestety , wiele ludzi tego nie robi . nie wiem dlaczego , bo to jest proste - smieci posortowac. a policja smieciowa jest tutaj - owszem . ale widze , ze swiadomosc ludzka nie posuwa sie do przodu .... jest raczej zalosna. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się,że świadomość rośnie :) u nas nie ma przymusu sortowania (jeszcze) a wielu ludzi już to robi :) mam na myśli te pojemniki pod blokiem,bardzo szybko się zapełniają,mimo że przecież łatwiej jest wrzucić wszystko do zsypu... to kiedyś będzie równie oczywiste jak mycie zębów i nadal nie dla wszystkich ;) niezłą sobie uciełyśmy pogawędkę na dobranoc :D może niezbyt o młynku,ale na temat odpadów z pewnością. ja już zmykam,dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×