Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

życzliwy doniósł

Polecane posty

Gość Joliczynka
xyzed....czy ty jestes w stanie poruszać inne tematy niż twoje zdrady, twoja żona i cały ten bajzel z tym związany? To jest po prostu zenujące. Spotykam cie na różnych tematach, na różnych dyskusjach i zawsze poruszasz ten sam temat i siejesz ferment. Każdy kto się z toba zetknie jest skazany na poznawanie szczegółów twego życia. A nie każdemu to odpowiada, moze jak już masz ten swój temat to tego sie trzymaj. Przestań zakładać co kilka dni nowy topik z kolejnymi rewelacjami z twego prywatnego życia. Ci, których to interesuje wejdą sobie tutaj i poczytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joliczynka ale jaki ty masz dziewczynko problem? :) Widzisz xyzed i po prostu nie czytaj :) A poza tym nie piszę tylko o tym i gdybyś faktycznie śledziła mnie na różnych topikach ,to wiedziałabyś,że można ze mną rozmawiać na różne tematy.I proponuję żebyś trochę z dystansem i przymróżeniem oka podchodziła do tego co się na kafe pisze :D Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cesc Chlopaki !! Wpadlam tylko na chwileczke ,bo znowu jestem pilnowana przez malzonka ! Ty pomaranczek ja juz mam az dwoch facetow i nie podsylaj mi jakis linkow bo juz sie nie dam nabrac !!! Jeszcze tu dzisiaj zagladne!! Pozdrawiam !Pajoonk jak z tym skanowaniem?hhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja nie wiem ...może ktoś podejrzał i Tobie ukradł ze skrzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joliczynka
xyzed, ja cię nie śledzę...i nie zauważyłam byś rozmawiał na inne tematy, moze raz widziałam jak piszesz cokolwiek na jakiś inny temat a potem i tak wszystko sie sprowadza to twoich relacji intymnych z róznymi kobietami. to jest po prostu męczące. Wg. twojego rozumowania połowę tematów, które mnie interesuja mam zarzucić, bo widzę tam twój nick? cos tu jest nie tak:/ Ps. dlaczego uważasz, ze mam problem? Nie nazwałabym tak tego, i bardzo cie proszę nie spoufalaj się zbytnio nazywajac mnie dziewczynką, bo wódki razem nie piliśmy, a ja nie przypominam sobie, zebym się zgodziła na takie epitety pod moim adresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuda ja tam nie wiem co masz na skrzynce :D i miałaś rację Heineken wymiekł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joliczynka-Dobrze kobieto :) Fakt na jednym gównie się nie ślizgaliśmy więc teraz ja ci powiem ,że jeśli masz o mnie takie zdanie,to przynajmniej nie wchodź na tematy,które ja zakładam ,a to chyba łatwo zauważyć i nie będziesz musiała czytać co piszę.Poza tym każdy ma prawo pisać co mu się podoba ,a nie każdy to musi czytać.Więc teraz ja sobie nie życzę twoich uwag i na tym zakończmy naszą rozmowę. Sama załóż jakiś mądry i górnolotny temat,gdzie takie idealne osoby jak ty będą sobie prowadzić dyskusję na super poziomie :) Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich blondynka też będę wieczorkiem 🌼 xyzed👄 przeczytałam od "motyli w brzuchu" i nic nie rozumiem, jaka dziewczyna? musisz mi dziś wszystko wytłumaczyć... aha...dziś miałam piekny sen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strip 👄🌻👄🌻 no to chętnie wieczorem Ci wszystko jeszcze raz opowiem. Mam nadzieję ,że ja Ci się przyśniłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ 😘 😘 kiss] No co wy już tak od rana na mnie.... ..... Pracuje od 9.00, a w domu nie siedzę na kafe, bo za duzo ciekawskich wokól.. Widzę że dziś męska część w komplecie, teraz to człowiek ma prawdziwy problem, ale spoko...Dam radę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZV
Xyzed ale jaja.Dopiero odkrylam twoj topik,kiedys pisalismy na "mezatkach zakochanych nie w mezu".Wiesz co jest smieszne,ze to druga strona malzenstwa zazwyczaj nie wierzy takim donosicielom.Ty sie przyznajesz,ona Tobie nie wierzy,no ale Ty jej potem powiesz przeciez Ci mowilem.He he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strip kurcze wychodzi na to,że mnie zdradasz Heineken to jak będzię ????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strip gdzieś zgubiłem ten twój nr tel. dlatego ten nieznajomy nie dzwonił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XYZV a jak Ci się podoba mój perfidny plan załatwienia donosiciela ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cóż by innego? :D :D :D nie przypuszczałem ,ze poderwiesz moją ulubioną laskę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed a która jest to ta ulubiona bo ja sie nie orientuję :D Napisz mi listę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie nadrobiłam zaległości i widze ze pojawiła się wśrod nas osoba płci żeńskiej (nie nazywać dziewczynką!!!), która najwyraźniej za punkt honoru obrała sobie znalezienie wszystkich wypowiedzi xyzeda na wszystkich tpoikach. Chcąc, nie chcąc xyzed stal się treścią jej obecnego życia....:):):):) Pajoonk, ....wiesz ze mną jak z dzieckiem....mówisz i masz! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×