Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

życzliwy doniósł

Polecane posty

Gość chuda blondynko
jak nie ma salucika to poszukaj słodko-gorzkiego u maalutkiej na wierszach o miłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pajoonk :) Ano planik się już realizuje i powiem że kapuś połknął przynętę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie :D jak się dowiedział,że jednak jego donos zasiał pewne wątpliwości i koleżanka małżonka jednak chciałaby się dowiedzieć pare szczegółów i być może mi tym samym odpłacić to łyknął haczyk aż miło ,zwłaszcza ,że kapuś się do niej nie raz ślinił :D A koleżanka małżonka jaki ma ubaw :D nawet nie przypuszczałem i biorę jej poprawki do planu pod uwagę :D :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę...
... że kapuś i tutaj się pojawił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zasugerowała żeby go trochę spowolnić tak żeby kapuś się jeszcze bardziej napalił :) zwyczajna ryzyk fizyk,przecież pewnym możny być tylko śmierci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajna kobieto:) xyzed ma tu tyle fanek ze nie zostanie na lodzie;) napewno w razie czego jakaś go pocieszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Chuda :D z tego co zrozumiłam to Salucik chyba kryje sie pod nickiem słodko-gorzki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwyczajna - tak jak powiedziałem ,ryzyk fizyk :) a jak się jej kapuś spodoba ,no cóż . Życz ,a będzie ci życzone :) A Heinekana tyż lubia se chlapnąć :D :classic_cool: Chuda przecież Salucik tu cały czas jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milczy bo samo Twoje pojawienie się tak go podnieca,że aż mu głos i możliwość użycia rąk ;) do pracy przy klawiaturze odbiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo! Ijeszcze okazuje się że jesteś z moich \"hanyskich\" terenów.....coraz lepiej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest własnie problem, ale jakby każdy obok nicka miał zdjęcie to pisalibyśmy na kafe o pogodzie, wymieniali się opiniami na temat filmów kinowych oraz przepisami kulinarnymi:)... Mam tylko nadzieję że jesteś starszy ode mnie, bo jak na razie młodsi mnie jeszcze nie kręcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×