Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

życzliwy doniósł

Polecane posty

Heineken to może ja też wieczorem kliknę do Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed Nie wiem czy dobrze zrozumiałam...........masz zamiar podstawic donisicielowi kobiete i nakręcic filmik ze spotkania, po czym ten filmik pokażesz żonie donosiciela. A żeby jeszcze bardziej mu dokopać, to sam przelecisz żonę donosiciela i powiesz mu o tym w tajemnicy, żeby go dobić. Super............tylko zastanawiam sie na kim w takim razie chcesz sie mścić, bo jak na mój gust, to bardziej dotknie to jego żony, niż jego samego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xyzed - czyli jednym slowem masz fuksa, bo nie trafil na wlasciwa \"kochanke\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żywcem się okocim_
Ty to sie xyzedzie za dużo seriali naoglądałeś.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko, czy xyzed opisał tu gdzies swój misterny plan?? Bo nie dam rady na obecna chwile zaglębic sie w lekture tego topiku. Dobrze że jestes na bieząco i możesz co pikantniejsze szczególiki podeslac ;-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne Wcale nie jestem na bieżąco, dlatego pytam xyzed czy tak to ma wyglądać. Gdzieś mi sie rzuciło coś takiego w oczy (taki plan) ale nie jestem pewna czy czegoś nie poplątałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkujej
nareszcie zrozumialam ten plan i widzę jaka złą rzecz zrobił ten uczciwy.No naprawdę,trzeba mu dokopać koniecznie Biedny xyz,opowiadają jego żonie takie kłamstwa:O co ta wyobraźnia z nim wyprawia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka68 w skrócie jest tak jak napisałaś..z tym ze xyzed pewnie co chwila wprowadza nowe szczegoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka68 coś w tym stylu ale nie do końca tak jak piszesz :) Gdybyś znała ich sytuację jak ja to jestem przekonany,że uznałabyś ,że jej robię przysługę kopiąc jej męża w dupsko.Mnie to guzik obchodzi,ze na panienki jeździ ,długów natrzaskał ,o których kobita nie ma zielonego pojęcia ale co wg was on jest w porządku ,a ja bee? :D Ja przynajmniej długów nie robię i kasę do domu przynoszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kotka 2
tęsknię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkujej
xyz-Ty to prawdziwy obrońca moralnosci jesteś:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed Ja nie piszę, że on jest w porządku. Ale dlaczedo to właśnie Ty uzurpujesz sobie prawo do uświadamiania jego żony? Myslisz że to spłynie po niej jak po kaczce? Tym bardziej, że po spotkaniu z Toba będzie miała kaca do końca życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do seriali ,których się naoglądałem to były: - stawka większa niż życie, - czterej pancerni i pies, - wakacje z duchami, - kapitan sowa na tropie, - polski bond 07 - pan samochodzik i templariusze - siedemnaście mgnień wiosny :D i podobały mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żywcem się okocim_
e tam, co Ty sie babko 68 tak tymi opowieściami xyzgreda tak podniecasz :O- w następnej odsłonie okaże się, ze on to w zasadzie chce żonę tego gościa uwieść :(:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xyzed, wcale nie uwazamy ze Donosiciel jest w porządku. Ja tylko nie rozumiem, ze skoro miales okazje by rozwiazac to wszystko najzwyczajniej schowales glowe w piasek i odwracasz kota ogonem chcąc rzekomo robic przysluge jego zonie... A myslę, że w sytuacji jak Twoja żona dowie się o wszystkim - będzie czuła się podwójnie oszukana. I tyle. Ps. Przeciez Ty na swoje wycieczki z Kochanką też wydajesz pieniądze.... więc chyba nietaktem jest liczenie jemu ile ma w portfelu i ile na kogo wydaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żywcem się okocim_
no i fajnie, fajnie, że Ci sie podobały te seriale xyzedzie - tylko dlaczego pomysły czerpiesz z innych ?:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka68 on uświadomił moją więc ja w odwecie uświadomię jego :) i tyle :) obrońcą moralności nie jestem bo guzik obchodzi mnie to jak inni sobie żyją ,bo to nie moje życie.Ale jak ktoś się wpieprza w moje to nie mam zamiaru siedzieć i nic nie robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żywcem się okocim_
też lucie stan podniecenia ale....zdrowego podniecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żywcem się okocim_
*lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xyzed - jak ma być po rowno to zrób mu zdjęcie jak się wita z koleżanką i bedziecie kwita. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok xyzed, masz prawo. Doniósł na Ciebie, Ty donieś na niego. Ale skoro już jesteś taki uczciwy, to nie knuj, tylko przypilnuj. I nie mieszaj w to jego żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xyzed, a może Donosiciel też uznal, że zrobi Twojej zonie przysluge, zeby mogla wreszcie kopnac Cie w d.... I póki co - zaczął od łagodniejszych argumentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież napisałem ,że nic mnie to nie obchodzi co robi ze swoimi pieniędzmi i mnie nie obchodzi i dlatego nie łaziłem do jego żony żeby jej o tym mówić ale sam zaczął tą wojnę więc oberwie i tyle :) Pracuję sporo więc mnie stać żeby jeździć ,a z konta wspólnego nie nie ubywa tylko przybywa więc krzywda się nikomu nie dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żywcem się okocim_
na innych tematach xyzed pisał, że jest prawnikiem :) - spotkałaś jkiedyś uczciwego prawnika babko 68 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez tu dzisiaj ruch od samego rana ,dawno juz tak nie bylo ! Nawet salucik sie pokazal na chwile,tylko ja blondynka nic nie kapuje o co mu chodzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żywcem się okocim_
tobie dzieje się krzywda xyzedzie - nie zauważyłeś tego jeszcze? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×