Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

życzliwy doniósł

Polecane posty

xyzed \"...Znamiennym tu jest to że wszyscy adwersarze domagają się szacunku ,a sami go dla innych nie mają uważając że tylko ich poglądy są słuszne ...\" Zauważ, że zwykle kończyłam wypowiedź słowami \"jesli się mylę, wyprowadź mnie z błędu\" tym samym nie upierając sie przy swoich racjach! (o ile ten cytat też i mnie się tyczył ) Więc...nie generalizuj pisząc \"wszyscy\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X byś sie zdzwił jak czasem kop w doopkę pomaga:D odpowiadam Tobie po kolei: mam czyste sumienie :) Nie żal Ci tego co straciłeś? zależy co masz na mysli .. jeżeli chodzi o pieniądze to sie srodkiem a nie celem życia :D Do końca tak teraz ludziom wierzysz? nigdy do końca nie ufałem ludziom:) i wiem ze jest sporo co mi źle życzą :D ps. a tak na marginesie też jestem ciekaw kilku Twoich odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonk \"...ps. a tak na marginesie też jestem ciekaw kilku Twoich odpowiedzi...\" Oj, nie doczekasz się chłopie, nie doczekasz.... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wal śmiało może odpowiem :D strip postaram się być aczkolwiek może to być późno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dlaczego tak przejmujesz się życiem xyzeda? ok. Tobie się ono nie podoba, napisałaś to, masz do tego prawo i co? czego dalej oczekujesz? chcesz, żeby on przyznał Ci rację, przeprosił i obiecał, że się to nie powtórzy?????????????????????? czy, aby nie przesadzasz, chyba nie jesteś jego matką, a on nie jest małym chłopcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA ma syndrom zdradzonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonej strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonk powtórzę :Ty masz czyste sumienie I CO JESZCZE? Nie żal Ci tego co straciłeś?- np rodziny nie pieniędzy Do końca tak teraz ludziom wierzysz? i piszesz,że nigdy nie wierzyłeś do końca ale chyba jeszcze za bardzo. AGA i Ty wiesz lepiej ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strip vel sc z innego tematu
weź przestań tu opiredzielać tych którzy mają inne zdanie niż Ty :P włóczysz się za tym zgredem z tematu na temat i co? udwawdniasz sobie, że dobrze robisz będąc kochanką jakiegoiś innego zgreda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strip Nie przejmuję się, tylko....kiedyś tam sobie rozmawialiśmy, nawet dużo rozmawialiśmy. xyzed opowiedział to i owo. Zarówno on jak i osoby z tematu były ciekawe jak sprawy się potoczą. I oto jest...doczekaliśmy się (prawie) finału tej historii, więc zadałam konkretne pytanie. W związku z tym, ze xyzed sprytnie i celowo unika odpowiedzi, dochodzę do wniosku, że albo on jest jakiś \"inny\" albo to marna prowokacja! Zauważ, ze nie tyko ja pytam...wiel osób grzecznie do niego uderzało i co?? Ano nic...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuźwa a jakiej odpowiedzi
spodziewacie się od pospolitego koniowała z bujną wyobraźnią? no może z tą bujną wyobraźnią to przesada, ale za to od koniowała z dużą ilością wolnego czasu - to prawda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syndrom zdradzonej, hahahahahahaha. A jak wygląda taki syndrom?? Możesz mnie uświadomić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I odpowiadam cały czas :D Wszak z inteligentnymi ludżmi rozmawiam:) AGA Ty na każde pytanie potrafisz odpowiedzieć jednoznacznie tak lub nie?? Niewierzę w to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to już moja sprawa, co sobie udowadniam, i nic ci do tego :P:P a tak przy okazji, skąd wiesz gdzie i za kim się włóczę, czyżbyś za mną łaziła? ......hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed A czy kiedykolwiek odpowiedziałm \"okrężną drogą\"?? Nawet pomarańczowym \"koleżankom\" tłumaczę się choć nie muszę tego nie robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xyzed Mnie nie odpowiedziales, choc pytanie bylo zadane bardzo jasno. Co dalej zamierzasz wzgledem zony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strip vel sc z innego tematu
nie schlebiaj sobie :P niemniej jednak nie trudno poznać stale tych samych dupowłazów zgreda na tematach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strip - odsylam Cie do tematu \"Zdradzone kontra kochanki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa a jakiej odpowiedzi - też potrafię bluzgać ty pierdolony zafajdany gównem popaprańcu z niepełnego wytrysku w łeb za mocno pierdolnięty przy porodzie. Więcej wymiany wyzwisk z tobą pojebie nie będzie :p a wszystkich przepraszam za te słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X - to że uwierzyłem jednej kobiecie nie znaczy ze ufam każdej..pewnie w tamtym momencie chciałem wierzyć..nie mialaś nigdy klapek na oczach z zakochania ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuźwa a jakiej odpowiedzi
też cie kocham zgredzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne to masz prostą odpowiedź : na razie nic,a powody zostawiam dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonku - to nawet nie musialo byc zakochanie a jedynie zauroczenie, a klapki mogly byc na oczkach ;-) Kazdy ma pewnie swoje przyslowiowe "klapki" na sumieniu. Grunt sie do nich przysnac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonk miałem :D i może miałem więcej szczęścia niż TY.To co po zimnym Heinekenie walniem sobie dla ochłody? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X ja i Ty sie rożnimy myśle ze ty wszystko chłodno kalkulujesz.. może to dobra cena w dzisiejszych czasach...ja wtedy robiłem to co serce dyktowało.. może błąd? nie wiem:) Rycerze miłe panie wyginęli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xyzedzie Czyli - wygoda przeważyla, nad nowym i nieznanym ;-) Standardzik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne widzisz to co ja????????????????????? \"...na razie nic,a powody zostawiam dla siebie...\" Mnie ta odpowiedź w zupełności satysfakcjonuje, pozwala wyrobić sobie zdanie i...już mnie nie ma! hahahahahaha xyzed gratuluję! :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ujmę to inaczej .Zimna kalkulacja na razie przeważa i ograniczone zaufanie.Lubię mieć przynajmniej 99% pewność ,że nie załatwię się bez mydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×