Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

życzliwy doniósł

Polecane posty

i moze jutro sie pojawie ..:P z naciskeim na ..MOZE ..:D:D:D spokojniej chudzizna..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę xyzed że dziś kobietki dają Ci spokój w swoim krytykowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!:D salut-ja jestem spokojna:phahah do czasu:p Pajoonk....kobiety wola nie grzecznych ..ale nie drani..:p Wroce pozniej!Pozdrawiam!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda czyżbyś uważała mnie za drania? A tak to witam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf to mi ulżyło :) chuda ale mam nieodparte wrażenie,że w tej stopce to prawdę ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Ja też mam dla Was złota myśl na dziś i dobrą radę: NIE IMPREZUJCIE W NIEDZIELE!!!!!!! Jeśli przeżyję dzisiejszy dzień to bedę żyła 100 lat...Pozdróweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Piweczko :) widzę ,że zabalowało się ostro :D No to teraz piwko jako zelter :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed -masz racje w stopce rację mam! Chuda- drań to drań ...a niegrzeczny to niegrzeczny :) znam róznicę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dranie też bywają grzeczni,natomiast niegrzeczny zawsze będzie niegrzeczny więc tu drań ma przewagę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli już to
dranie bywają grzeszni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli już to
i bardzo lubią zimne piwko Heineken :D gdzie jesteś atrakcyjna blondynko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_dusia
tu jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik111
xyzed normalnie brak tu Twoich wyświechtanych wypowiedzi i zobacz jak Twoje forum umarło..oby na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz tylko pomarzyć :p zawsze znajdzie się taki wyświechtaniec jak ty więc topik będzie żył :D a poza tym sam potrafię o niego zadbać :p ,a szczegóły będą niebawem i jestem pewien,ze i ty pod innym pomarańczkiem się tu zjawisz żeby napisać coś \"mądrego\" i \"górnolotnego\" :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik111
jasne na mnie mozesz liczyć :classic_cool::classic_cool: i na swoje blondyny też :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałem :D ba tacy krzykacze nie odpuścili by sobie takiej gratki :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik111
moze jestem krzykaczem..ale nie unikam odpowiedzi...jak TY pewnie dlatego nie odpowiadasz bo nie umiesz na nie odpowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
A to widzę, że na różnych topiach cię atakują :). Ktoś to tez nie ja. Tam jak ktoś wyzywał cię od pedałów to też nie byłam ja, ale to bylo śmieszne. Bo fakt, babskie forum :D. Bo w tym co pokazujesz jesteś obrzydliwy. Uwolnij swoja zonę od siebie, chociaz ja sama nie wiem czy niewiedza nie jest dla niej lepsza. Czego ty tu chcesz rozgrzeszenia? Nie dostaniesz. Nie jestes cool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
Bo wiecie na innym topicu ktos do xyzed napisał, że jest pedałem, bo siedzi na babskim forum. I ten ktoś kazał mu "sperdalać". Jak chcecie to podam Wam link do tego forum :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik111
xyzed nie sadzę zeby był pedałem... jeśli część jego histori jest prawdziwa..to po prostu boi sie powiedzieć ze siedzi z żona bo mu wygodnie i bedzie siedział dopóki nie zostanie wyrzucony, pewnie jeszcze bedzie błagał o wybaczenie i zostawi kochanki (na jakiś czas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
Ja wiem, że nie jest pedałem :). Ale napewno tchórzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik111
coż trudno sie przyznać do kochanki..ale on tak sie odgrazał co zrobi jak sie żona dowie i co ...?? nic!:D:D słowa łatwo powiedzieć (napisać) ale gorzej z czynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik111
"mam swoje powody, nie odpowiem" trzeba przed blondynkami zachować twarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich 🌼 dla Ciebie xyzed 👄 będę wieczorem :) to ja też blondynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×