Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

życzliwy doniósł

Polecane posty

Oooo !!!!! widzicie już się ciekawie robi :D więc co będzie wieczorkiem?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ,że rozwód u gnidy byłby pewien,a i pod prokuratora gnój podpada bo oprócz tego ,że filmik jest ,to i świadek też jest,który napatoczył się mimo woli i widział co się zaczynało dziać i interweniował bardzo szybko :D Poprostu z nieba mi spadł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja cale szczescie
chudzina:):):):):)strip:):):):):)jestem nad morzem:D:D:D:D:D:Dwracam za poltora tygodnia:):):)w sobote:(:(::):(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja cale szczescie
zgredzie:P:P:P:P:Pco za gniota nakreciles:P:P:P:P:P:P:P:Pi kto to oglada:P:P:P:Pja nie zamierzam:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja cale szczescie
:P:P:P:P:P:Probal:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:Pchudzina twoja:P:P:P:P:Ppekne ze smiechu:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:Palbo tego drugiego:P:P:P:P:Pjeszcze lepiej:P:P:P:P::pbrzuch mnie boli ze smiechu:P:P:P:P:P:P:P salucisko:P:P:P:P:Pwyjdz z tej nory:P:P:P:Ppojedz sobie nad morze:P:P:P:P:Pmam wrazenie ze twoje zycie to ta nora i net:P:P:P:P:P:P24 na okraglo:P:P:P:Pale jestescie zabawni:P:P:P:P:P:P:Pa tak na marginesie to strasznie z wami nudno:P:P:P:P:P:Probal na sciane:P:P:P:P:P:Pale to juz:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja cale szczescie
ide na plaze:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja czle szczescie
PLAZA!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwaz ze mnie tez nie bylo !:D spedzilam go bardzo przyjemnie :D zreszta moje nie zaskoczenie nie ma nic wspolnego z wczorajszym wieczorem ;) Ps.steskniles sie za nimi ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda nie mam czasu tęsknić aczkolwiek lubię Wasze rozmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle to bardzo towarzyski i miły człowiek ze mnie :D a do tego jeśli towarzycho spoko,to już całkiem klawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stip
🖐️wszystkim 🌼 szczęście... nie ważne wiaderko, nie ważna łopatka a nawet kolorowe foremki, najważniejsze żebyś pamiętał o zakładaniu rękawków!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla zainteresowanych - kapuś wydzwania teraz do mnie żebym dał mu jeszcze troche czasu bo biedaczek nie wie jak ma żonie powiedzieć o swoim skurwysyństwie,a że dobre serce i humor w tej chwili mam więc ma czas do niedzielnego wieczora :D Ja tym czasem wskakuję do bolida i śmigam sobie powiosłować nad piekne jezioro.Pełen relaksik i luz oraz świadomość ,że ta gnida się męczy :D Wam także życzę fajnego wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj iksie ,ze tez jeszcze Ci sie chce to ciagnac...:D no ale jak lubisz ..hehe kazdy ma jakies hobbi ..:P bestia ..i oczywiscie niebo w gebie ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bestia ..mam slabosc do truskawek z bita smietana ... da sie zrobic?...:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×