Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

życzliwy doniósł

Polecane posty

Zwyczajna ->Dla zainteresowanych - kapuś wydzwania teraz do mnie żebym dał mu jeszcze troche czasu bo biedaczek nie wie jak ma żonie powiedzieć o swoim sk**wysyństwie,a że dobre serce i humor w tej chwili mam więc ma czas do niedzielnego wieczora Ja tym czasem wskakuję do bolida i śmigam sobie powiosłować nad piekne jezioro.Pełen relaksik i luz oraz świadomość ,że ta gnida się męczy :D Wczoraj późno wieczorem wróciłem i dziś wieczorem wypytam żonę kapusia czy ją poinformował o swoich wyczynach.Zakładam ,że tego nie zrobił,bo dzwoniłem do niego ale telefon wyłączony albo poza zasięgiem :D :D i jeśli bedzie tak jak myślę,to poprostu uprzejmie poinformuję jego żonę kapusia o jego wyczynach :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda ...eeeeeeeee no zjedz pizze ..hehhe:D:D i opannuj sie z iloscia ..::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudzizna ..znaczy podnoszenie .. ten tego ..:D:D no ciezarów..?hahah:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed 👄 co się stało? wczoraj chciałam Ci coś ważnego powiedzieć, a Ciebie nie było😭 uciekam teraz, jadę służbowo do poznania, ale wieczorkiem zajrzę:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgredzik...
zaslabl...z powodu braku seksu:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strip 👄 ależ byłem tylko bardzo późno bo miałem sporo roboty.Czyżby mnie coś ważnego ominęło?? 😭 zgredzik... -> dobre,dobre :D :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kapuś się miga i chyba się gdzieś zaszył bo telefon głuchy ,a i w pracy go nie było :D No cóż żonka obejżała co miała obejrzeć i gościu lepiej niech siedzi tam gdzie jest :D Ale to nie koniec bo gnoja jeszcze chyba bardziej pogrążę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuda salut już wyluzowałem bo zamiary były bardziej bezwzględne ale gównem sobie rąk nie chcę mazać:D ale nauczkę musi dostać do końca :D no to bawcie się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga iksie ,ze tak juz napisze .. sam zostales donosicielem ..taki paradoks..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda widac nie mam zdolnosci czytac miedzy wierszami ..:P ale niech bedzie ,ze Ty o pizzy prawisz..;) o donosicielstwie pisalem wszk temt taki .. a lubie nie odbiegac od tematu ..;):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iksie ..ale donosiciel zawsze zostanie donosicielem ..:P niewazne w jakich okolicznosciach .. i wiesz takie zemsty mnie smiesza juz..i tyle w temacie mam .. ps. co nie znaczy ze wierze w to ,ze tak to sie odbylo ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut takie twoje prawo :p ja zawsze będę niszczył tych,którzy zaczynają ze mną wojnę choć moje życie powinno ich gówno obchodzić:D no i tyle :D Miłego romansowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhm ..bo dla mnie to co piszesz to kosmos ..:P moze dlatego ,ze ja kosmita:D:P a z tym romasowanie ..to chlopie tylko Ty to widzisz..:P wzrok juz tez nie ten ..:D:D[bez zlosliwosci]:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda dleki jestem do rekoczynów ..;) wyrazam tylko swoje skrmniutenkie zdanko .. moge..?..moge ..:D a iksik zawsze zartowal ..:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut jeśli z chudą nie romansujesz to dupa z Ciebie nie facet :p (bez złośliwości) bierz się do roboty nie marudź :D Spadam bo rano trzeba wstawać.Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×