Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aagnieszka1985

jak kupić ciuchy VS

Polecane posty

WITAM! wiem że już było kilka topików o podobnych wątkach ale w dalszym ciągu nie wiem jak zamówić ciuchy firmy Victoria Secret, nie chcę kupować przez allegro bo cena jest nieporównywalnie wyższa! dodam że nie mam nikogo za granicą kto mógłby mi kupić te rzeczy i wysłać, jęśli ktoś już zamawiał coś w ten sposób to proszę o kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natttiii
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3188526 Kupowałam tam ciuchy, ale Jakosc t-shirta, który zamawówiłam pozostawiała wiele do zyczenia. Poza tym jest jest on wyprodukowany w Bangladeszu, a nie w USA. W dodatku jest wielki, zamówiłam rozmiar M, a jest tak wielki jak nasze XL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz pisalam( nie jestem fanatyczka, ale ostrzegam) mialam podobnie. jestem bogatsza o bluzke made in korea :) polecam wejsc na srtone i poszukac informacji, ktory kurier z nimi wspolpracuje i zadzwonic i zapytac ile Cie to wyniesie. jednak jestem pewna, ze z przesykla itd zaplacisz sporo, a te ciuchy nie sa warte swojej ceny...znajdz inna firme dostepna w Polsce i kupuj kiedy chcesz bez czekania i rozczarowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha zapomnialam dodac, ze na worku foliowym w, ktorym owe \"cudo\" bylo zapakowane pisze, ze to vs, ale na metce bluzki juz nie. wiec nie wiem czemu az tak bardzo ci zalezy na vs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natttiii
Dokladnie, jakość marna, żadnej metki, a zapłaciłam za to jak za zboże...W dodatku kosztowało mnie to jeszcze wiecej, bo musiałam tą bluzke zmniejszac u krawcowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale więcej konkretów do kogo mam zadzwonić?? wiem że ciuszki są drogi i wiem też że trafiają się buble poprostu, ale momo to uwielbiam tą firmę:) mam kilka rzeczy i wszystkie jak narazie kupowałam na allegro i słono przepłacałam jak porównóję to ze stronka z katalogiem! ;) oczywiście wiem że trzeba jeszcze dodatkowo płacić za przesyłkę ale i tak dużo kasy liczą na allegro ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natttiii
Wejdz na ta strone http://www.vs.polska.prv.pl/ lub wyslij maila z zapytaniem VS.Polska@gmail.com Oni wycenią ci ile bedą kosztowaly zamowione rzeczy (razem z przesyłką). A ogolnie sie nie oplaca. Moja koszulka kosztowala 50 zl, ale z przesyłką zaplacilam za nią prawie 90 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz na strone i masz tam informacje o zamowieniach. mysle, ze najprosciej bedzie zadzwonic do vs i zapytac jaki kurier z nimi wspolpracuje. ja juz nie pamietam jak sie nazywal, ale z pewnascia jakis to robi. tez mam mase tych ciuchow, ale po ostatnich zakupach nic juz od nich nie chce..nie bede przeplacac za metka na, ktorej nawet nie pisze, ze to vs. jak kupowalas na allegro to mialas bardziej wiarygodne zdjecia, niestety te z katalogow i ze strony bardzo sie roznia od orginalu. nie wspomne, ze jak cos sie sklada z dwuch czescie to za kazda placisz osobno, nawet jak na zdjeciu sa razem i naczej ci jej nie przesla. z reszta moze nawet i lepiej.. najbardziej smiac mi sie chce z chusteczek, ktore u nich zamowialm ostatnio. dali je luzem do worka foilowego choc na zdjeciu sa w pudelku..heheh wsadze sobie wszstkie luzem do torby...heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plecam wejsc bezposrednio na victoriassecret.com i tam szukac informacji bez polskich posrednikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie bezpośrednio się bardziej opłaca ale z moim angielskim to trochę ciężko a nie chcę czegoś niedoczytać i później żałować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac, ze do kazdej ceny nalezy doliczyc podatek. szukam cos na tej ich stronie, ale czytania tam jest sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.S. AND CANADA CUSTOMER SERVICE VICTORIASSECRET.COM ONLINE CUSTOMER SERVICE 1.800.970.1109Assistance with completing your online order Technical questions Egift Cards CUSTOMER SERVICE 1.800.411.5116Change, add-to or cancel your order General inquiries VICTORIA\'S SECRET ANGELSM CREDIT CARD SERVICE 1.800.695.1526 EN ESPAÑOL 1.800.474.7834 TDD 1.800.666.0268 FAX IN ORDER 1.614.337.5555 NON U.S CUSTOMER SERVICE INTERNATIONAL SALES +1 937.438.4200 INTERNATIONAL SERVICE +1 937.438.4197 ORDERS FROM JAPAN 0120.660.295 and 018.888.9285 FAXES FROM JAPAN 0120-660-563 and 018-888-9175 VICTORIA\'S SECRET North American Office P.O. Box 16589 Columbus, Ohio 43216-6589 U.S.A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu masz numery dla klientow z roznych krajow. niestety do Polski nie ma, ale sa dla tzw pozostalych krajow. mysle, ze powinnas miec w pogotowiu nr rzeczy, ktora bedziesz chcia zamowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jdyne co moge ci wiecej polecic to rejestracje na stronie, pewnie bedzie potrzeba przy zamowieniu. ja korzystalam z pomocy bliskiej mi osoby, przy zamowieniach wiec nie studiowalam strony zbyt dokladnie. mimo to naprawde radze sie 2x zastanowic niz pozniej zalowac, jest wiele innych firm na, ktorych trudno sie zawiesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natttiii
A mi sie wydaje ze oni po prostu do Europy wysyłają buble made in korea. Ale jakby sie weszlo do ich sklepow w USA to na pewno tam są lepsze rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :) chyba faktycznie skorzystam z pomocy tłumacza:) tylko muszę kogoś znajomego skołować;) hi hi :) a jak narazie wysłałam zgłoszenie o wycenę do polskiego centrum VS zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuchy vs sa super
bo mam pare i wcale nie sa tandetne. owszem - nie cała ich kolekcja jest fajna, sa tez ciuchy badziewiaste, ale ja bardzo lbuie ta firme. mam od nich cudna sukienke, której za zdane chiny ludowe w polsce nie kupie. co do wysyłki - powiem tak - na allegro narzucaja sopre marże, ale tez prawda jest taka ze zamawiajac z ich strony duzo zapłacisz za sama przesyłkę - ponadto doliczyc trzeba jakis tam podatek, wiec koszty wychodza wyzsze niz te na stronie! sama przesyłka to czesto ok 100 zł a nawet wiecej bo płcisz od kazdej rzeczy jakas kwote. najlepiej jak ktos ci kupi w usa i przywiezie. ja na szczescie mam taka osobe i nie przepłacam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×