Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kacuskabb

Jaką surówkę podać do frytek????

Polecane posty

tak sobie umśliłam, że zobie frytki i kotleciki z kurczaka, ale niewiem jaka surówka się do tego nadaje?????? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latająca porcelana
ziemniaki smażone, kotlet smażony, to nie wiem, może zasmażana kapusta na surówkę ? :p;) z młodych ziemniaków frytki wychodzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczotka do zebów
coleslaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko niemieszaj ich od razu ,najliepiej dopiero wtedy gdy będziesz widziała, że juz zaczynaja robić sie rumiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do może już A kto powiedział. że te kotleciki to dzisiaj b\\ęde robić :) tak sobie umysliłam, że zrobie jutro mojemu chopakowi kolacyjkie, tylko nadal niema pomysłu na surówke bo mój misiaczek to wybredny jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surówka
daję przepis na bardzo dobrą surówkę. wypróbujcie: 1kg kapusty bialej 1 cebula 2 marchewki zielona pietruszka To wszystko zalać 0,5 szk. oleju lub oliwy Następnie przygotować zalewę: 0,25 szk octu 0,5 szk cukru 1 łżeczka soli ziele angielskie, liść laurowy, pieprz ziarnisty To wszystko zagotować, następnie zalać kapustę wymieszać i odstawić na około 1 h. I ŻYCZĘ SMACZNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taką ilością ogromną oleju to zalewasz? To przecież będzie pływać w tym oleju kg kapusty i cebula to nie tak dużo, pół szkalnki cukru to też dużo. Nie przesadziłaś z ilościami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surówka
można mniej-według własnego uznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfds
colleslaw bedzie odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuuulka
Ja dodaje marchew starta na tarce i ogorek zielony tez starty tylko odcisniety sok. Sole wszystko,dobrze ugniatam reka aby kapusta zmiekla ,sol,cukier a jak ktos woli to majonez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie do takiego zestawu pasuje kapusta- swierza, kiszona... lub sałata. Ale nie pogardziłabym ogorkiem lub rzodkiewką ze śmietaną. Dla mnie to może byc zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi najbardziej pasuje
z bialej kapusty ;) Ale mi surowka z bialej kapusty najbardziej pasuje do wszystkiego, to sie mnie nie sluchaj ;) Bo jestem maniaczka surowki z bialej kapusty :D Ale takiej barowej. Bo samej mi nigdy nie wyszla 😭 Mam manie chodzenia po barach i probowania w kazdym surowki z bialej kapusty i oceniania ktora lepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi najbardziej pasuje
a robilam z roznych przepisow. Z tego co tutaj podajecie tez ;) Nigdy mi nie wyszla tak pyszna jak w barze mlecznym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi najbardziej pasuje
schabowy = rak kurczak z grila = rak placki ziemniaczane = rak itp, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byćmożebyć
jak narobisz chlopakowi na kolacje frytek i kotletow i nie zdziw sie jak usnie zaraz po zjedzeniu, ehheheheheh na taka kolacje proponuje.... gotowana lub pieczona pirs kurczaka - pokroic dodac salata lodowa, pomidor, ogorek, papryka zolta,- pokroic bazylia, 1-2 luzki majonezu, doprawic do smaku ziolami itd lyzeczka octu lub cytryny przed podaniem mozna dodac mocareli jak ktos lubi, do tego i wino, i piwo.. i napewno jezscze z tobaq pogada po tej kolacji... bo po smarzonych to padnie jak pies..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie sex!!!!
kurde mój chłopak wyjechał na 2 tygodnie a mi chce się seksu!!!! tak myślała żeby iść do klubu i żeby tam mnie wydymali ale nie wiem!!! pomóżcie prosze!!!! dajcie jakieś ciekawe propozycje albo pomysły!!!! propozycje były by lepsze !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja tez ...
spalcuj sie po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja tez ...
fsumie to nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riviraa
tu są fajne surówki: www.przepisyzezdjeciami.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
salatka z salaty lodowej ,1 marchewka i jedno jablko. Lekko popruszyc sola i pieprzem dodac oliwy. Z******te!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia1987
hej podam wam przepis jaki znalazłam na stronce forum bestlunch sałatka wyszła bardzo dobra. Sałatka jest bardzo prosta, szybka i kolorowa pasuje do każdego obiadu czy kolacji... Składniki: - 1 kapusta pekińska -czerwona papryka - por - 3 ogórki konserwowe - koperek ( można dodać wg smaku) - 1 marchew - sól i pieprz - 5 łyżek oliwy z oliwek - sok z cytryny ( ja dałam ok 2 łyżek) Sałatę szatkujemy i wrzucamy do szklanej miski. Ogórek i paprykę kroimy w kostkę, por w księżyce (plasterek na pół). Możemy pokrojony por oparzyć wrzątkiem nie jest on wtedy taki ostry. Wrzucamy wszystko do miski i doprawiamy. Na sam koniec polewamy oliwą i sokiem z cytryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×