Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sweet_19

PRZESKAKUJACA SZCZEKA

Polecane posty

Gość sweet_19
straszna ale ja niewiem co mam robic? czy ta szyna na zeby mi pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się! Mi też przeskakuje, a wcale nie mam krzywej szczęki. Swego czasu moja mama smiala się, bo chodziłam wsciekla po domu waląc piąchą w szczękę, żeby się \'nastawiła\'. Ale wiesz co..? To ustępuje samo. Gdy nie zwracasz na to uwagi, przy normalnych czynnosciach jak jedzenie czy mowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna
idz po prostu do ortodonty. on powinien ci poradzic co nalezy zrobic powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
RanyBoskie obawiam sie ze to nie bedzie takie proste... ja problemz ze szczeka mam od dawna ale wczesniej nie zwracalam na to uwagi. Ale teraz juz mnie to wkurza...bylam u ortodonty i on pow ze to przez to m.in. ze zaciskam zeby robie to oczywiscie nie swiadomie...ehhh chyba jeszcze raz pojde po szyne.pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np podobno zgrzytam zębami przez sen (chłopak się ze mnie smieje:D). Ale zgłosiłam się z tym ... do psychiatry, ponieważ mam nerwicę. I własnie jest to jeden z objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mig
do tesz bawię się w modelling > a Ty głupia jesteś? "tesz" się pisze "też", a "muszem" - "muszę". Do szkoły lachociągu! A jak już za późno to po słownik a nie na forum się ośmieszasz. sweet_19 jak ktoś może się za ciebie podszywać skoro 2 x ten sam nick nie może być w tym samym czasie użyty??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
mogl sie podszyc bo ja to pisalam w odstepie czasowych 1-2min...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×