Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hally

Przepisywanie transkrypcji

Polecane posty

Gość przepisywanie
stale ważne ogłoszenia rekrutacji -praca zdalna na www.przepisywanie.pl/praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina

przepisywanie.pl odradzam firme, nie trzymaja terminu, a po terminie nagrania przetlumaczenia przez automat przeslali taki szajs ze ani jedno slowo nie zgadza sie z moim nagraniem. Oszusci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

czy to normalne żeby podawać na przepisywanie.pl wszystkie dane w formularzu? typu dowod, pesel, imiona rodzicow? 😕 trochę mnie to przeraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość...

Witam,

Czy mogę dowiedzieć się od Was więcej  informacji na temat Firmy z Warszawy przepisywanie.pl z którą chciałam współpracować? Jednak jestem na etapie przechodzenia testu składających się z dziesięciu pytań. Ale nie mogę zaliczyć testu? Czy Wam się to również przydarzyło? Czy to może jakiś przekręt? Chcieli ode mnie wszystkie dane, jako umowa o dzieło.

Proszę o Wasze wypowiedzi w tej kwestii...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 111

Witam, chciałam zacząć współpracę z Firmą w Warszawie przepisywanie.pl Jednak do czego zmierzam, czy ktoś z Was podjął pracę w tej Firmie? Na umowę o dzieło chcieli sporo danych. 

Niestety po zapoznaniu się z instrukcją nie mogę przejść testu składającego się z dziesięciu pytań. 

Zatem pytanie do Was, czy to przekręt? 

Proszę o Wasze wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 13

 Odradzam korzystanie z usług i współpracę z przepisywaniem.pl. Umowę zlecenie dostaje się po zarobieni przez współpracownika          600 zł dla tego portalu. Jeżeli przez miesiąc nie zarobi się tej kwoty to płaci się karę 60 zł. (te informacje są na stronie przepisywanie.pl po rejestracji). Wg prawa obowiązek zachowania tajemnicy podlega tylko i wyłącznie właściciel portalu. Osoba współpracująca nie mająca podpisanej umowy może z tym materiałem zrobić co zechce. Co do samego właściciela, a właściwie współwłaściciela, który ma za zadanie kontaktu z klientami i współpracownikami jest osobą niezrównoważaną psychicznie. Już przy pierwszej rozmowie o podstawowe pytania można usłyszeć od niego stek obelg pod adresem rozmówcy. Człowiek ten ima się różnych zajęć od pilnowania porządku na Warszawskich Bulwarach po bycie dyrektorem szkoły baletowej. Hasła w Google; właściciel przepisywanie.pl i resztę sami znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama się tym nie zajmuję. Ale są na rynku profesjonalne firmy od tego. Tutaj popatrz https://www.spiszeto.pl/  . Wiem, że przyjmują zlecenia z całej Polski. Wszystko masz online - także bardzo wygodnie. Cena moim zdaniem ok, także rzuć okiem, bo myślę, że to dokładnie to czego potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khh
Dnia 25.10.2019 o 07:31, Gość Gość 13 napisał:

 Odradzam korzystanie z usług i współpracę z przepisywaniem.pl. Umowę zlecenie dostaje się po zarobieni przez współpracownika          600 zł dla tego portalu. Jeżeli przez miesiąc nie zarobi się tej kwoty to płaci się karę 60 zł. (te informacje są na stronie przepisywanie.pl po rejestracji). Wg prawa obowiązek zachowania tajemnicy podlega tylko i wyłącznie właściciel portalu. Osoba współpracująca nie mająca podpisanej umowy może z tym materiałem zrobić co zechce. Co do samego właściciela, a właściwie współwłaściciela, który ma za zadanie kontaktu z klientami i współpracownikami jest osobą niezrównoważaną psychicznie. Już przy pierwszej rozmowie o podstawowe pytania można usłyszeć od niego stek obelg pod adresem rozmówcy. Człowiek ten ima się różnych zajęć od pilnowania porządku na Warszawskich Bulwarach po bycie dyrektorem szkoły baletowej. Hasła w Google; właściciel przepisywanie.pl i resztę sami znajdziecie.

Bezsens, więcej się zarobi dając korki. Poza tym czy w tych czasach jest jeszcze popyt na przepisywanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

czy to normalne żeby podawać na przepisywanie.pl wszystkie dane w formularzu? typu dowod, pesel, imiona rodzicow? 😕 trochę mnie to przeraża

Przepisywanie.pl to rzetelna, od dawna obecna na rynku firma, oferuje pracę o charakterze zdalnym, zdalnie można także przeprowadzić wszystkie sprawy formalne. Szczegółowe dane są wymagane, gdyż pracownik jest zatrudniany zgodnie z obowiązującymi przepisami, pracodawca odprowadza również zaliczkę na podatek dochodowy do właściwego urzędu skarbowego. Po zarejestrowaniu się na stronie firmy pracownik ma stały dostęp do swoich danych. 

Proszę z dużą rezerwą traktować negatywne wpisy dotyczące firmy. "Autorami" wpisów są z reguły osoby sfrustrowane, które liczyły na łatwy zarobek, a nie mają żadnego wyobrażenia o tym, jak szczególnych predyspozycji wymaga praca polegająca przede wszystkim na szybkim pisaniu "ze słuchu". Praca oprócz opanowania efektywnego pisania na klawiaturze wymaga ogromnej cierpliwości, skupienia, samodyscypliny i świetnej organizacji pracy. Wymaga także sporej wiedzy ogólnej, bardzo dobrej znajomości zasad ortografii, itp. W tej pracy sprawdzają się tylko nieliczni. Jeżeli jednak się sprawdzą, to praca może być satysfakcjonująca. Zarobki zależą od tego, ile czasu jesteśmy w stanie poświęcić pisaniu. 

Pozdrawiam  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×