Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hally

Przepisywanie transkrypcji

Polecane posty

Witam! Czy ktoś z Was się tym zajmuje lub zajmował? A może znacie firmę, która zleci przepisywanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesst
A tak na marginesie, to trudno sie tego nauczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena2-3
Cześć, a mogłabyś napisać coś więcej o tej firmie- www.przepisywanie.pl czy jest uczciwa, wypłaca wynagrodzenie, praca jest na bieżąco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa sprawa, na jakiej zasadzie wspolpracuje sie z taką firmą? podpisuje sie umowe zlecenie, o dzielo? jezeli ktos mialby wiecej info na ten temat to bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam
Wypłacalna. Praca na umowę zlecenie. Co do częstotliwości zleceń, tak jak już pisałam, aby dojść do poziomu zarobków 800-1000 zł msc potrzeba włożyć w to trochę pracy. Jak się sprawdzisz, zlecenie możesz dostawać nawet codziennie, ale ostrzegam, to nie jest miła praca w domu. Nad jedną transkrypcja np. 2 godzinną musisz siedzieć bez przerwy 8 godzin, a wiadomo deadline jest narzucony! A siedzieć i klepać w klawiaturę 8 godzin... Nie każdy to lubi. Kwestia przyzwyczajenia, ja takie 2,3- godzinny tekst klepie w jakieś 5 godzin. jest to poziom "Arcymistrz". Zlecenia dostaje praktycznie codziennie, tzn. jestem umowiona tak, że w weekendy nie dostaje tekstów- to czas dla mnie, chłopaka, rodziny i przyjaciół :). Spróbujcie dziewczyny, na stronie jest gdzieś zakładka 'praca'. na początku i tak każdy dostaje 40 minutowy tekst na próbę, żeby zobaczyć o co chodzi i czy warto w ogóle w takie coś wchodzić... Niestety większość rezygnuje. trzymam kciuki 🌻 Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslalam ze to cos fajnego
[pracuje na 3/4 etatu ,myslalam ze dorobie sobie, ale w innej firmie, ktora zleca takie cos, ale to wcale nie takie kolorowe jak sie wydaje, przeczytalam warunki i dziekuje bardzo, nie mam czasu siedziec 10 godzin w domu przed kompem, myslalam ze moze w weekend dorobie troche, ale to nie takie latwe, a ta firma podana przez kolezanke wcale nie ma dobrej opinii, nawet nawet z nimi kontakt, wysylaja jakas umowe na maila, ale taka umowa to sobie mozna tylek podetrzec najwyzej. A to kilka opinii o nich, jak widac nie w stosunku do kazdego sa wyplacalni: http://grupy-dyskusyjne.money.pl/czy;ktos;cos;wie;o;firmie;przepisyw,watek,292922.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslalam ze to cos fajnego
trzeba skopiowac linki, nie wiem czemu sie nie chca dobrze wstawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cini
Witam pracuje dla innej firmy ale zajmuje sie tym samym- jedna transkrypcja ok 1,5- 2 godziny to rzeczywiscie minimum 8 godzin roboty, ale jak ktos mowi ze dostaje zlecenia nawet codziennie i zarabia za to 800zl to malo... ja transkrypcje robie czasami, jak mam troche wolnego, ale za taką 2godzinną dostaje ok 140zl .. czyli jesli ktos pracuje 5 dni w tygodniu jak autorka posta wyjej to powinien zarabiac 2800 ;) a nie 800zl czyli albo kolezanka tak calkiem codzien nie pracuje albo czas zmienic firme ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula z ula
podnosze b mnhie zainteresowalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula z ula
cini mozesz podac nazwe twojej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assssssssssssssss
Jest ktos kto pracuje dla firmy transkryptor.pl albo dla tej wyzej wymienionej przepisywanie.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnebopjmth
trzeba szybko pisac, jelsi Wy 2godz fgi piszecie 8godz to lepiej zmiencie prace:) to robi sie w max 4godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon Karmel
Jeśli Ty piszesz w 4 godziny, ale bez znaków diakrytycznych i z literówkami typu "jelsi", to nie wiem kto Ci tam pozwala pracować, no ale dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Transkryptor
Ja piszę od lat, znam rynek i wiem co i jak. Przepisywanie.pl już prawie nie działa, robią głównie napisy do filmów. Transkryptor nawet nie odpowiada na zgłoszenia do pracy (napisałem już ze 3 maile, a ich telefon milczy). Jest jeszcze jedna firma w Wawie - escripte, ale tam się można dostać tylko z polecenia kogoś od nich, do tego jakieś szkolenia obowiązkowe i super wymagania - szkoda zachodu. Reszta firm transkrybenckich na rynku to ściema. Najlepiej zgłosić się do samych firm badawczych. Starzy wyjadacze na rynku wiedzą, że to się najbardziej opłaca, ale trzeba mieć wejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Transkryptor
A ŁÓDZKIE FIRMY NIE PŁACĄ LUDZIOM! NIC OD NICH NIE BIERZCIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepisywanie.pl
ja piszę dla przepisywanie.pl od dwoch miesiecy, pierwszy miesiac byl slaby, ale teraz w listopadzie dostaje praktycznie codziennie jakies zlecenie, więc nie jest tak źle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie są pieniądze za las
Pracuje ktoś z was jeszcze dla e-scripte? Jak u nich z wypłatami? Czy dostajecie umowy i kasę na czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transkryptorzy
Nie wiem natomiast w transkryptorze szukają osób znających przynajmniej jeden język bo robią w różnych językach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę. Zajmuje się ktoś tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie da sie do nich nic wyslac zadna aplikacja nie wchodzi- przepisywanie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anett22
Podejmuję temat raz jeszcze, czy możecie polecić jakąś firmę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepisywanie.pl - czy ktoś dostaje zlecenia i czy jest to realna firma? czy wysyłać dane za pomocą formularza przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu chyba nieźle naściemniał z tymi 4 godzinami 2 godzinnego FGI To jest około 90000 znaków bez spacji, czyli ponad 400 znaków na minutę Naprawdę tak szybko piszesz? Hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 350 znaków
A co do za problem? Ja piszę 350 znaków na minutę i jestem tylko graczem. Mistrzowie pisania na klawiaturze tzn. Ci co pracują w bankach, albo co zajmują się tym zawodowo. Piszą po 600 znaków + na minutę i jest to dla nich norma. Przy okazji podbijam bo jestem zainteresowany tym tematem. Czy pisząc z taką prędkością jak napisałem wyżej dam radę wyrobić się w tej pracy? I coś sobie dorobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pani wyżej nawet nie zna dobrze języka polskiego i ona zajmuje się transkrypcją i bierze 140zł za 2 godziny pracy? :O Przecież ty oślico nawet pisać porządnie nie umiesz, chyba coś kręcisz albo to kryptoreklama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja się zajmuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×