Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kejciurek

szpital w Wołominie

Polecane posty

witam wszystkich interesują mnie opinie na temat szpitala w Wołominie na ul. Gdyńskiej, a konkretnie oddziału ginekologiczno-położniczego. czy ktoś ma jakieś uwagi na ten temat? co sądzicie o porodach rodzinnych i poziomie opieki w tym szpitalu?? proszę o pilne porady, czas nagli ;-) będe wdzięczna za wszystkie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mt2009
Pytanie zadane dawno temu, ale może komuś się przyda odpowiedź :) Personel i sale porodowe bardzo w porządku, atmosfera luźna. Fajne i niedrogie sale poporodowe - można z mężem zanieszkać w szpitalu. Jeden feler, który niestety zabija całą dobrą robotę - nie ma takiej opcji, żeby mieć znieczulenie na żądanie. Podobno brak anestezjologów. Znaczy anestezjolog na dyżurze był, a nawet dwóch, ale nie mogli znieczulać rodzących, na wypadek, gdyby trafiła się nagła potrzeba znieczulenia gdzie indziej w szpitalu :( Niezła paranoja. Jak się domyślacie ta informacja mnie kompletnie zwaliła z nóg, zwłaszcza, że już było za późno, żeby jechać gdzie indziej. Tak więc pomimo 100% pozytywnych doświadczeń we wszystkich innych aspektach działalności oddziału położniczego i noworodkowego, w razie następnej ciąży nie pojadę rodzić do Wołomina. Świadomie nigdy bym nie zaryzykowała możliwości długiego, bolesnego porodu bez opcji skorzystania z dobrodziejstw anestezjologii. Dziwi mnie, że ordynator oddziału i lekarze poza wyrażeniem ubolewania wobec pacjentek nie naciskają jakoś mocniej na dyrekcję szpitala - to nie jest żadna chwilowa rzecz, znieczuleń w Wołominie nie ma od 2 lat! Oczywiście na stronie oddziału jest wielkie chwalenie o "rodzeniu po ludzku" ale ani słowa o braku ZZO :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnmar
Czy macie jakieś bieżące info? co warto mieć w torbie i czy są przyjęcia bo podobno jest remont??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
podaj meila to Ci napisze co bedziesz chciala wiedziec ;)) rodziłam tam nie dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnmar
agniesia252@buziaczek.pl będę wdzięczna za wszelkie informacje bo do porodu bardzo blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodziłam we wrześniu
w tym szpitalu i bardzo sobie go chwalę. Fakt że nie ma znieczulenia, ale da sie bez niego przezyć. Za to lekarze i połozne sa bardzo w porządku co daje poczucie komfortu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie jeżeli któraś z Was niedawno rodziła w Wołominie bardzo proszę o jakiekolwiek informacje na ten temat. Ja termin mam na luty więc niedługo. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reiko
tinka, może się spotkamy na miejscu (: Ja mam termin na 14 lutego, a Ty? Moja siostra w styczniu rodziła. Zbyt dużo jeszcze mi nie powiedziała o tym szpitalu, ale mówiła, że podczas porodu bardzo dobrze się nią zajęli i że personel bardzo sympatyczny (: Wiecie może ile kosztuję sala do porodu rodzinnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na 19 lutego. Może się spotkamy :) Popytaj siostry jak było. Ja rozmawiałam z koleżankami i były zadowolone z tego szpitala. Ciekawa jestem tylko czy można np.: dogadać się z jakąś położną żeby była przy porodzie i zajęła się rodzącą. Sala do porodów rodzinnych 2 lata temu kosztowała 100zł. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reiko
No to bardzo możliwe, że się spotkamy (: Pierwsze dziecko? 100 złoty to jest ogólnie za poród z osobą towarzyszącą. Sala prywatna z wanną, drabinkami itd. jest za ok. 300-350, jak się dowiedziałam od drugiej siostry. Mojej siostrze strasznie nie podobał się personel na noworodkowym. Poprosiła o pomoc w dostawieniu dziecka, na co usłyszała " A co? Nic Pani nie czytała? Do szkoły rodzenia nie chodziła?" Z tego co mówiła było parę lepszych kobiet i parę zołz. Tak jest jednak wszędzie. Tak w ogóle wiesz co będziesz miała? Ja chłopca (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moje drugie dzieciątko będzie. Mam już syna 7 letniego. Podobno ma być dziewczynka ale na 100% będzie wiadomo jak się urodzi ;) To może ja mam jakieś stare wiadomości. Ale ogólnie z samego porodu siostra była zadowolona? Rodziła naturalnie czy cesarkę miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reiko
No to gratuluję (: Tak, akurat z porodu była zadowolona bardzo. To było jej pierwsze dziecko, rodziła naturalnie. Ale jej to pozazdrościć, bo tylko 4 godziny jej to zajęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napiszcie jak było w tym szpitalu bo ja będę zaraz po was w marcu koło 8-ego jeśli wszystko będzie planowo... interesuje mnie również czy wie któraś z Was co trzeba zabrać ze sobą do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reiko jak tam czy już się szykujesz do szpitala??? U mnie na razie cisza.W poniedziałek byłam u lekarza i powiedział, że na razie na poród się nie zanosi :( A jak u Ciebie? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reiko
Ja już po jestem (: 19ego cc miałam. 18ego trafiłam na patologie, bo za wysokie ciśnienie miałam, a następnego dnia usg mi zrobili i wyszło, że młody ułożony jest złą stroną. Dwie godziny później mały był już przy mnie. Szpital całkiem fajny. Ginekolodzy świetni, szczególnie ordynator jest przesympatycznym człowiekiem. Większośc położnych też miłych, szczególnie Pani Chojecka i taka z krótkimi czarnymi włosami. Są też jednak wyjątki, ale tak jest wszędzie. a Ty jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już jestem po. 23.02 miałam cesarke w piątek 26.02 wyszłyśmy do domu. Było OK.Jestem bardzo zadowolona z tego szpitala. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reiko
To się minęłyśmy bo ja dzień wcześniej wyszłam (: Jak tam dzidzia? I czemu miałaś cesarkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córka OK 10 punktów.Zdrowa. Mamy jeszcze małą żółtaczkę ale poza tym Ok. Je,śpi i robi w prawie każdą pieluchę kupę :) Ja miałam cesarkę bo ordynator tak zdecydował a poza tym pytał się czy chcę czekać na naturę czy wolałabym już. Więc powiedziałam że wolę CC.A jak Twoja dzidzia zdrowa ? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reiko
Tomuś rośnie jak na drożdżach (: miał 58cm i 3220g, więc jest długi i chudy (: ostatnio jego tata dokonał wielkiego odkrycia- synkowi pośladki urosły. ( ponoc wcześniej ich nie miał... w każdym razie ja nic o tym nie wiem, bo przez pierwsze dwa dni on bardziej się dzieckiem zajmował. ) Więc widac, że na wadze przybiera (: Mały jest spokojny i w dzień często jest tak ,ze to ja muszę go na karmienie budzic. Tak z ciekawości jeszcze spytam- jak Twoje noce wyglądają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocki wyglądają różnie ale z reguły je i śpi.Poza tym moja mała w ogóle dużo je-jest strasznym głodomorem co prawda często gęsto zasypia przy cycu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna1981
Hej, może któraś z mam ma aktualne opinie o wołomińskim szpitalu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do prośby powyżej! Mam jeszcze pytanie odnośnie tej listy rzeczy dostępnej na ich stronie. Nadal zostawia się tam rzeczy dziecka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oddział Połozniczy

Normalne squ..... kobiecie , która poroniła w 2 gim miesiącu ciąży proponuje się zabranie płodu do domu i urządzenie mu pogrzebu. Normalne sq !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×