Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natka900

DO MAM 3 MIESIECZNYCH MALEŃTW!!!pytanko!!!

Polecane posty

jakie postępy robią wasze 3 miesięczne aniołki?dajecie mu już jakieś deserki,soczki,herbatki smakowe?umią już chwytać i manipulowac?jak to jest u was?bo mój aniołek chwyta przedmioty ale zaraz puszcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawidłowo:) moje blizniaki maja juz 4 miesiace i 13 dni!!! majac 3 miesiace rowniez chwytayy ale zaraz puszczałyy o kacperka sie nawet martwilam poniewaz dlugooo mial zacisniete piastkii ale juz jest ok ::) porafi dlugoo utrzymac zabawke , chłopaki odkrylii ze maja dwie raczki wczesniej bawili sie i ogladali tylko jednaa:) sa postepy z dnia na dzien:) wiec bez nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje ma tak samo
chwyta ale zaraz puszcza zabawke,ale jeszcze troche..cierpliwości...nawet nie zauważysz a bedzie juz siedział a potem raczkowal i wreszczie chodzil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka ... moja córeczka ma obecnie ponad 4 miesiące ale jak miała około 3 miesiące to też nie trzymała dłużej żadnej zabawki ... po prostu ją łapała i od razu puszczała. Natomiast podczas noszenia na rękach już cały czas trzymała główkę pionowo i nie opadała jej :) Jeśli chodzi o soczki i deserki to zaczęłam je podawać małej jak miała troszkę ponad 3,5 miesiąca ... dodam że praktycznie od początku karmiłam małą butlą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :-) własnie jakoś mi sie ciągnie czas,a tak bym chciala zeby już siedział...dziecko takie 3 mies nie jest tak ciekawe jak przynajmniej pół roczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaa
a podnosicie swoje malensta za rączki? mi polozna juz dawno kazala ale ostatnio slyszalam ze nie wolno dlatego robie to od czasu do czasu maly jest bardzo zadowolony az sie sam podnosi do siadu tylko ze ja sie boje no i nie wiem na ile moge mu pozwolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja tez podnosze i wyobraz sobie ze od niedawna podnosi sie ale juz na kolana i chce wstawac raz mu pozwolilam trzymajac go nozke dawal do przodu tak jakby chcial juz chodzic,ale ze wzgledu na kregosup nie robie juz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka ... zleci ani się nie obejrzysz i już Twój maluszek będzie miał pół roku :) Moja Nikolka z dnia na dzień robi się coraz silniejsza i mądrzejsza :) ... Teraz już długo trzyma zabawkę w rączce, śpiewa sobie (oczywiście po swojemu), obraca się na wszystkie strony, próbuje siadać, jak słyszy muzykę to tańczy po swojemu i śmieje się na całego :) Ja moją małą też podnoszę za rączki tak 2-3 razy dziennie i efekt jest taki że ona później nie chce spowrotem się położyć !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a jest tylko miesiąc różnicy :-) jednak miesiąc to baaardzo wiele :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty zmyslasz
napewno nie bedzie jeszcze naciskac,bo nie ma tak rozwiniętego umyśłu!!!wpisz sie do ksiegi ginesa!bo nie ma takiego dziecka ktory tak robi majac 3 miesiaca i pare dni!poza tym naaaapewno nie bedzie umiala trzymac butelki!!!mozliwe ze zalozy raczki na nia-odruchowo!!!wierzyc sie nie chce!to co piszesz tyczy sie dziecki przynajmniej ponad 5 mies!!!!!!!!gdzie MANI :-) tam do piątki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka to świetnie :-) postępy sa prawda?nie przejmuj sie ,ta pomarańczoa chyba zazdrości,chyba nie ma dzieci bo niewie jakie one postępy robuia z dnia na dzien ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się włączę do dyskusji, mój mały jest trochę starszy, ale też jak skończył 3 m,iesiące sam potrafił trzymać butelkę, właściwie to tak od 4 miesiąca w ogóle nie chciał, żeby go karmić, tylko wolał jeść sam w łóżeczku lub leżaczku. Trzymał sobie butelkę, ale nie potrafił napoczątku sam przechylać. co do trzymania zabawek w wieku 3 miesięcy trzymal zabawki, ale tak bardzo mocno, niewypadały mu z rączki od razu. dlatego Paulka wierzę Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka racja każde dziecko się rozwija inaczej, mój Emil też jakoś tak szybko rośnie :) dopiero co go w brzuszku nosiłam, a teraz juz taki duuuuzy, aż szkoda tak ten czas szybko mija, ale fajnie się patrzy jak takie dziecko się rozwija i uczy, maskra mój Emil w dwa dni nauczył się bić brawo, aż byłam w szoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka faktycznie problem, jak nigdzie nie ma tych smoczków. Fajnie, że mala byla spokojna. Widocznie masz Aniolka :) Pozdrowienia i 🌼 🌼 dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka ... tylko pogratulować maleństwa 🌻 :) Moja Nikolka też jest super grzecznym dzidziusiem ale niestety od kilku dni męczą ją ząbki i jej zachowanie nieco się popsuło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też straszny skwar :o ... Ja też wyjdę z małą dopiero wieczorem bo teraz nie ma co :o ... My też mamy babskie przedpołudnie i zaraz zjemy sobie kaszkę jabłuszkową :) mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze najlepsze sa
trzyma przedmioty..ale jakby nie dokonca ze swiaodmoscia ze ma moc trzymania czegos w raczce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×