Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zasada główna tego forum

Każdy, kto ma powyżej 5000 postów na jednym nicku przegrał ...

Polecane posty

Gość Zasada główna tego forum

... swe życie i nigdy już nie opuści tego forum. Jest bowiem uzależniony/-a i nie był(a)by już w stanie tego dokonać. Założę się, że w razie awarii serwera Kafeterii te osoby nie miałyby co zrobić z czasem wolnym, sprawdzając co kilka minut, czy już naprawili. Forum zajmuje tym osobom większość czasu przeznaczanego na rozrywkę; być może dlatego, że są to osoby niezamożne i tylko na taką rozrywkę ich stać - nie mogą one np. kupić sobie nawet biletu turystycznego PKP za 60 zł, bo to oznaczałoby dla nich tydzień bez jedzenia. Ich mężowie i chłopcy, tudzież żony i dziewczyny (o ile w ogóle takowych / takowe posiadają) nie poświęcają im zbyt wiele czasu, przez co owe biedaczyska szukają kontaktu z innymi, podobnymi sobie nieszczęśnikami... P.S. Wiem, że powyższa analiza może być dla co niektórych głębokim szokiem - ale to niestety prawda :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona szczerością
wypowiedzi muszę się z tym zgodzić!!!!! jak net mi pada sprawdzam co chwilę, czy już działa...:) mam męża, zgadza się, za mało czasu jesteśmy razem jestem uzalezniona!!!! to straszne 😭😭😭😭 😭😭😭😭 😭😭😭😭 😭😭😭😭 😭😭😭😭 😭😭😭😭 😭😭😭😭 😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda nie przekroczyłam magicznej liczby 5000,ale chcę się wypowiedzieć. Otórz ilość postów o niczym nie świadczy, mogłabym mieć nawet te 5 tysiaków,sama często tu zaglądam,ale zauważyłam że nie jestem uzależniona bo nie wchodząc przez dwa dni nie poczułam potrzeby zaglądnięcia tu, po prostu mam wolną chwilę i zaglądam. Ale zgodze się z tym że niektórzy tutaj to rzeczywiście przegrańcy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×