Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nissssski wzrosttt

Jak się ubierać, by zatuszować niski wzrost?

Polecane posty

Gość nissssski wzrosttt

Jestem szczupłą dziewczyną, ale raczej niskiego wzrostu. Jakie ubrania najlepiej nosić, by optycznie dodać sobie te kilka cm i "wydłużyć" sylwetkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to opanowane
nikt nie wierzy,ze mam tyle, co mam. Starac sie, zeby sylwetka byla proporcjonalna - nie dodawac sobie wzrostu wysoką czy w ogole zbyt bujna fryzyurą, lepsze sa małe gowki, Nie nosic dlugich spodnic na codzien, a jesli juz, to bardzo wyraznie zaznaczac talie , a nawet ja podwyzszac ( wydluza to nogi) Buty na obcasach, ale nie jakich wielkich platformach ( chyba ze pod spodnie) Nie nosic dlugich niedopasowanych zakietow, lepsze krótkie z zaznaczona talia. Talia jest bardzo wazna!!! Lepsze krótkie niz dlugie włosy, ew maly koczek na gladkiej głowie Nie nosic zbyt duzych toreb- pamietac,ze aby sylwetka dobrze wygladala, talkze elementy wykonczenia, ozdoby powinny byc o 2 numery mniejsze Buty o ksztalcie wydluzajacym noge, dobry jest kolor cielisty, Najgorszy wariant niskiej - wielki wysoki kok, dluga spodnica z luznym zakietem do pol uda , zupelnie plaskie buty( albo super wysokie platformy) i wielka torba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaali--na
mam to opanowane - ile masz wzrostu? Ja mam 157 cm i w co bym sie nie ubrała to i tak wygladam jak mała dziewczynka :/ a mam 24 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Zdecydowanie szpilki dodadzą Ci wzrostu :) z własnych doświadczeń polecam sklep www.luxusowi.pl ,  w którym możesz kupić szpilki z kolekcji Casadei. Może i cena niektórych odstrasza, ale dla mnie jakość równa się cena i lepiej czasem zainwestować w dobrej jakości buty niż oszczędzać i za jakiś czas kupić następną parę. A co do trików niskiego wzrostu to z tego co pamiętam to lepiej unikać pasiastych, poprzecznych wzorów bo nie dość, że skracają sylwetkę to jeszcze dodają kilka kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szpilki to wiadomo plus, ale nie każdy czuje się dobrze na wysokich obcasach , dlatego ja często wybieram szpilki ale na niskiej szpilce, ostatnio kupiłam dwie pary  na  www.modnebuciki.pl  , teraz mają fajne czerwone szpilki z brokatem na szpilce 6 cm, dla mnie bardzo wygodne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×