Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiufiufiu

jaka sukienke do takich dodatkow ? na wesele?

Polecane posty

Gość fiufiufiu

niedlugo ide na wesele. mam dodatki, nie mam sukienki, wiem, ze najpierw powinno sie kupic sukienke, a potem dobierac dodatki, ale coz, za pozno:/ a wiec mam mala czewrona torebke kopertowke, czerwone szpilki peep toe, czerowny satynowy szal, a do kosciola bezowy zakiet w delikatne pionowe paski.jaka sukienka bedzie do tego pasowala? myslalam o czerwieni, ale nie za duzo jej? macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puhur
moim zdaniem czarna sukienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnenna
Czerwin to przesada, czarny bylby dobry,ale nie wiem czy na wesele, mysle,ze bez, kremowy bedzie git, a jak chcesz zaszokowac to zielen hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiufiufiu
wiem, ze czarna super by wygladala, ale to wesele u rodziny mojego chlopaka, tradyyjnej dosc, a ja jakos nie chce sluchac komentarzy, ze nie wiem, ze na wesele sie nie zaklada czerni:/ wiec raczej odpada, chociaz myslalam o czym czarno-czerwonym, lub czarno bezowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puhur
nieraz widziałam osoby na weselu w czerni i brak komentarzy, przesadzacie. beż? jeśli jesteś opalona to ok. jak jesteś blada- zlejesz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiufiufiu
chociaz z drugiej strony, torebki i szala nie bede miala ciagle na sobie, pewnie tylko przez chwile, wiec jakas skromna, dluzsza, za kolano suknieka czerwona moze tez bylaby ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollypop6
czerni, czerwieni i bieli na wesela sie nie zaklada- podobno (tak slyszalam tylko) czern- kolor zaloby, czerwien- przynosi nieszczescie parze mlodej (zdrada), a biel zarezerwowana jest dla panny mlodej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnenna
nie tylko czern jest kolorem zaloby bo tez fiolet, czerwony to nie tylko zdrada,ale takze kolor milosci, pozadania, a co do bieli.... a jak panna mloda ma sukienke kremowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiska
Pomijając żakiet do tych dodatków będzie pasowała szara lub srebrna sukienka i żadna dewota nie powinna się przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×