Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielonogórzanin

Wasze przygody z podglądaniem.

Polecane posty

Gość zielonogórzanin

Napiszcie jakies przygody jak podglądaliście panienki?Czy wy dziewczyny teź lubicie podglądać? Czy przyłapaliście kiedyś laske na masturbowaniu albo laska chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epopheya
Bylam niedawno w pobierowie nad morzem i bedac naplazy zachcialo mi sie siusiu. Poszlam do lasu sie wysiusiac, weszlam dosc gleboko aby mnie nikt nie zobaczyl i zaszylam sie w krzakach. Nagle zobaczylam w oddali mloda pare kturzy tez przyszli z plazy. Zdjeli stroje, dziewczyna sie wysikala przy chlopaku a potemstanela nad nim w rozkroku i on lizal jej cale krocze oraz tylek. ona bardzo jeczala a potem zrobila mu laske. Chcialam wrucic na plaze ale sie balam ze mnie zobacza wiec siedzialam i czekalam az sobie pujda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek długi
niedawno widziałem w toalecie, jak pewna pani wzięła mydełko z umywalki, i całe sobie wcisneła do pupy, stękając przytym, chyba to było podniecenie, potem kilka razy jej ono wyskakiwało a ona spowrotem je tam wciskała, trwało to prawie pół godziny, siedziałem cicho w kiblu, bo wszedłem do damskiego, bo męski był zajęty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam taka przygode
z obserwowaniem stosunku plciowego pani Zdzisi sprzataczki z mopem w schowku na szczotki. Od tej pory brzydze sie chodzic po podlodze w biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek długi
ja na twoim miejscu lizałbym podłogę, po mopie maczanym w cipce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ona ma grzybice
oraz rzesistka... to troche niesmaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podgladanie super lasek
musi byc podniecajace..... tylko gdzie trafic taka okazje... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na odwrót
ostatnio pewien pan wszedł mi do ubikacji, kiedy siedziałam na kibelku :O felerny zamek do drzwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co spodobal ci sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś od siebie.Kiedyś jak rozbudowywało się moje osiedle,na partetach pozajmowali lokale lekarze:interniści,stomatolodzy.Ale najgorszy obciach był wtedy jak wprowadził się ginekolog i zajął lokum.Kiedy zaczął przyjmować pacjentki ,nie mógł się odgonić od całej rzeszy facetów podglądających ich przez okno, jak badał pacjentki ,niestety kiedyś nie bylo żaluzji tylko były takie białe materiały na oknach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×