Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
agusia agusia

jak się opalić??????

Polecane posty

nigdy prawie sie nie opalalam, nigdy nie bylam w solarium. jedynie stosowalam balsamy samoopalajace. zawsze mialam jakis pokrecony styl, typu punkowy i takie tam anty poglady.....jadnak juz mi to przeszlo i stalam sie normalna dziewczyna. chcialabym sie zaczac opalac, dodam, ze mam jasna karnacje, ale nie az taka bardzo jasna. nie wiem jak w miare szybko sie opalic, zeby nie spiec sie na raczka, ale zeby bylo widac delikatny braz. macie jakies sposoby? jakies kremy ktore bylyby idealnym rozwiazaniem w moim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest tak piękna pogoda na dworze, że możesz spokojnie opalać się na słoneczku. Tylko na początek nie siedź na dworze zbyt długo. Jeżeli poczujesz, że skóra zaczyna Cię piec, to szybko zakończ opalanie. Jeżeli na przykład dziś próba się powiedzie i skóra nie będzie podrażniona, jutro możesz spędzić na słońcu troszkę więcej czasu. I tak stopniowo, powoli możesz się ładnie opalić. Pamiętaj o kremie z filtrem, na początku troszkę wyższy faktor, ponieważ skóra nie jest przyzwyczajona do opalania, potem niższy. Myślę, że fajną rzeczą są też przyspieszacze opalania, które sama stosuję. Są zupełnie bezpieczne i rzeczywiście pozwalają w zdecydowanie krótszym czasie osiągnąć bardzo zadowalające efekty. Polecam szczególnie te z Kolastyny i Soraya. Oczywiście po nałożeniu przyspieszacza należy zaaplikować na skórę krem z filtrem. życzę miłego opalania ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzisiaj sie nie opalaj... poczekaj z pare dni aż będzie zimniej, a potem tak z 15 min na słonku i dluga przerwa i znowu na słonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz o tehj godzinie na pewno nie wyjde. ale tak kolo 17 slonce tez jest i zastanawiam sie wlasnie nad tym by pojsc gdzes na polanke;) a jak myslicie ile razy bym musiala tak polezec, cos porobic na sloncu, by bylo cos widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj jest straszna pogda
:-oUpał nigdy nie był wg mnie piękny,wolę jak jest z kilknaście stopni mniej niż teraz:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"zawsze mialam jakis pokrecony styl, typu punkowy i takie tam anty poglady.....jadnak juz mi to przeszlo i stalam sie normalna dziewczyna. \" Zrobiło mi sie bardzo źle i niedobrze:/ Co decydyje o tym ze coś jest normalne a coś pokręcone? Punkowy nie znaczy blady. Nie znaczy także nienormalny. Ciekawe jak wyglada twoim zdaniem \"normalna dziewczyna\". rzygać mi sie chce, szkoda mi prawdziwych \"punków\" a co do opalnia :D to samopalcze są do niczego bo potem w niektórych miejsacach myjesz sie częsciej np twarz i potem z twarzy schodzi bardziej a z reszty mniej i jesteś blada twarz. A ta twarz też nie jest równomiernie blada. No i stucznie to wygląda. Słońce najlepiej, ale trzeba sie ruszać. Na kocu oplasz sie na dresa - plecy, brzuch oplone a po bokach białe pasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tendera-> jezeli Cie urazilam to sory... moze zle sie wyrazilam, ale zawsze twierdzilam ze tylko lalunie sie stroja, lalunie opalaja i takie tam...nazwalam to pokrecone, bo... bo z wiekiem to przechodzi i czlowiek inaczej patrzy na swiat. i nie powiesz mi ze bardziej jest normalne ubranie w dlugim swetrze i glanach w upal niz fajny kolorowy dziewczecy stroj, sandalki. ale ok, mozesz uwazac inaczej. to ja ruszam na sloneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talibanek**
Wiesz radziła bym Ci iść na solarium 3 minuty później 5,7,10... W odstępach po 2,3 dni.Ale to zależy od twojej skóry.Bo niektórzy wcześniej się opalą a niektórzy później.Co prawda radziła bym Ci też jeść marchew i pić durzo soków marchwiowych.UWAGA! jeżeli idziesz do solarium patrz na łóżko jeżeli jest stare nie radze Ci się tam opalać...Serdeczne pozdrowionka i ładnej opalenizny...Buśśki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talibanek**
Aha przypominam też że nieskutecznie byś się opalała zwykłym olejem do smażenia co prawda opalisz się ale ciężko potem zmyć ten olej...Buśśki jak coś to pisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniunia
zgadzam sie z Talibanek** dobrze jest najpierw isc ze 2-3 razy na solarium na kilka minut, pozniej sloneczko lapie na brąż, a jesli ogolnie to ja np wychodze na balkon o godz 16 i tak do 17 siedze, zmieniam tylko pozycje co jakies 10 minut, wtedy chyba jest najbezpieczniejsze slonce, nie pali tak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniunia
tez sie smarowalam kiedys zwyklym olejem i do tego polewalam wodą :) dobry sposób na szybkie opalanie, ale jesli jestes początkująca to raczej chyba zadrastyczna metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakkaa
Talibanek** komu ty radzisz? popatrz na date ostatniego posta tej dziewuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniunia
no tak faktycznie rok temu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może autorka
do dziś czeka na rady... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jul.
po własnym doswiadczeniu moge powiedziec ze bardzo dobrze sie opaliłam smarujac sie olejem lub normalną oliwka z "bambino" .....dosyć łatwo pozniej sie było umyć...wystarczyła nie gorąca ale srednio ciepła woda i mydło......efekty sa i to bardzo duze.....maximum na słoncu wytrzymałam do 30 min ..jak dla mnie to krotko bo chciałabym wiecej ale przy tej pogodzie co teraz mamy wiecej sie nie da wytrzymac... krotki czas ale za to dobrze opala.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damjan85
Jeśli ktos z Was mial taki problem, że po solarium skóra miała zbytnio pomarańczowy kolor i wyglądała na nienaturalna to odwiedzcie stronę bezpieczne-opalanie.cali.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejba
Najlepiej posmaruj się olejem i na słoneczko..bardzo szybko łapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak zgadzam sie olej i na słońce! Piekny odcien wychodzi i szybko lapie. Sama probowalam... Polecam ale czy to zdrowe? Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexsandraa
A ja bym radziła oliwe z oliwek, dziala jak normalny olej, a do tego ladnie pachnie jak sie przypiecze na sloncu :) no i troche kropelek wody co jakis czas na ten olej i piekna opalenizna gwarantowana. A tak wgl to latwo sie zmywa ten olej, wystarczy zmoczyc skore i mydlo ale w plynie, bo wtedy latwo schodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowa231094
No czy was kurza twarz porąbało? Olej? Bez żadnego filtra na słońce? Czy wy sobie zdajecie sprawę, jak masakrycznie promienie UV niszczą skórę? Za 10 lat będziecie wyglądały jak własne babki - o to wam chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 86
ja kiedys sie opalalam mialam jeszcze troszke opalenizny kupilam balsam balea w dm ismaruje go powiem ze mam delikatne naturalne musniecie sloncem bez zednych smug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wara
żałośni jesteście ;/ Kremy z filtrami, soraya, jakieś odstepy, solarium 3 min. Je*ło was całkiem!!!??? Po co tyle sie pierniczyć! Ja nigdy sie nie opalałam, a byłam biała jak nie wiem. Poszłam na słońce dość mocne o 11 do 17. Lałam się jedynie wodą, olejkiem trochę. Na drugi dzien cholernie szczypało, ale za to piękny efekt. Nikt nie umrze z tego, że się tam trochę poparzy.A nie jakieś kremiki, dupiki. No nie popuśćcie czasem. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowa231094
Nie, skąd, na czerniaka się może nie umiera? A poza tym ja nie pisałam o "umarciu" a o tym, że słońce masakruje skórę, niszczy przedwcześnie kolagen i elastynę (nie, kremami tego nie naprawisz) a twoja "piękna" opalenizna to reakcja obronna, organizm broni się jak może przed tym, co mu szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wara
Tak, tak. Pozwoliłam sobie raz na 6h na słońcu bez większych zabezpieczeń to zaraz dostanę czerniaka, a za jakiś czas będę stara ropą z wiszącą skórą. Jasne... ;/ Panikujecie, przesadzacie. Owszem jeśli ktoś chce się opalać cały czas, codziennie jest narażony na słońce, jeszcze ok, ale laska chciała wyjść na jakiś czas i żeby ją coś tam złapało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowe_opalanie_new
W pierwszych dniach wysoki SPF, później zmniejszamy. Na pierwsze dni śmiało w większości przypadków powinien wystarczyć spf20. dobry jest właśnie z tym faktorem balsamik z eva sun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×